Yardım edin

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Yardım edin

Mesaj gönderen Tahaa »

Şifacim ile bütün çt görevlerini yaptım dizdim fakat meranlari yapmadım hol görevleri ni alamıyorum bi çare bulurmusunuz
Resim
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Yardım edin

Mesaj gönderen kargasa14 »

Tahaa yazdı: 03 Mar 2018 09:12 Şifacim ile bütün çt görevlerini yaptım dizdim fakat meranlari yapmadım hol görevleri ni alamıyorum bi çare bulurmusunuz
oyuna girip o görevleri yapan arkadaşları bulmanı tavsiye ederim. ben dün birçok kişinin meran görevlerini yapmak için yardım aradığını gördüm. sende o kişiler ile grup olursan görevlerin için yardım bulabileceğini düşünüyorum.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
Tahaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen Tahaa »

kargasa14 yazdı: 03 Mar 2018 09:30
Tahaa yazdı: 03 Mar 2018 09:12 Şifacim ile bütün çt görevlerini yaptım dizdim fakat meranlari yapmadım hol görevleri ni alamıyorum bi çare bulurmusunuz
oyuna girip o görevleri yapan arkadaşları bulmanı tavsiye ederim. ben dün birçok kişinin meran görevlerini yapmak için yardım aradığını gördüm. sende o kişiler ile grup olursan görevlerin için yardım bulabileceğini düşünüyorum.
Meran şart dimi
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Şart, topkapıda takılan birilerine söyleyerek yardım istemiştim ben gelmişlerdi. Ne de olsa yeraltından beraber gidelim dersen pek uğraşmaz kimse
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: