Karaköy Sorular-Cevaplar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Re: Karaköy Sorular-Cevaplar

Mesaj gönderen diltemiz »

diltemiz yazdı: 03 Mar 2018 00:02
Gorgar yazdı: 02 Mar 2018 23:58
bordo yazdı: 02 Mar 2018 16:47 Hadi büyücüler tank oluyor diye dirençleri 600 ile sınırladınız anlayışla karşılarım.
Savaşçı için sakınma açınca nasıl zırh 70'e çıkıyorsa dirençlerin de 1000 sınırına çıkması yapılabilirdi. Şimdi 600 dirençle tanklar da aşırı hasar alacaklar. Sadece canı yüksek olduğu için sürekli şifaların ayakta tutması gerekecek.

Şimdi direnç iksirlerin hiç bir esprisi kalmadı tanklar için. Full Taşkanat eşyalı tankın 32x5= 160 direnci var. Balta parlak olursa +4'er daha. Şifadan da 400 direnç alacak. Eder sana 560. Mevcut karakterin direnç puanlarını da 40'ar dağıttığı zaman tüm dirençler 600 oluyor 40 puan da fazlası kalıyor.

Bu duruma el atılmalı. Madem tankların ön plana çıkarılmak isteniyor, tankların dirençleri yine 1000'e yükselmeli.
Dirençleri 1000'e çıkarmanın teoride hiç bir eğlencesi yoktur. Hiç hasar yemeyen bir büyücü ile hiç hasar yemeyen bir tankın, oynanış zevksizliği açısından hiçbir farkı yoktur. Evet direnci 1000'lemek etkili bir yöntemdir ama zevksiz bir oyun deneyimidir.

Gorgar bey bu sorun hakkında forum sitesinde bir açıklama yapmanızı bekliyorum. Çünkü siteden oyunu indirdiğimiz takdirde hale karşımıza böyle bir hata çıkıyor.

Resim
Oyunu açılmayan , launcher.dll hatası alan arkadaşlar , Oyunun açılan versiyonu buraya yüklenmiştir. Link ten indirebilirsiniz.
.rar dosyası bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. İçinden çıkan dosyayı masaüstüne alıp
Dosya içerisindeki launcher.exe den giriş yapabilirsiniz.
Virüs Sonuçları 67 Temiz

Hala Oyunu açamayan varsa , Bunun gibi çalışan bir oyunu dosyalarını alın kendi bilgisayarınızda açın.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

bordo yazdı: 03 Mar 2018 12:59
TOLGARDA yazdı: 03 Mar 2018 12:19
bordo yazdı: 03 Mar 2018 12:15
TOLGARDA yazdı: 03 Mar 2018 00:13 Büyük Hol'de düşme sorununa çözüm istiyoruz.
Benim bulduğum çare sanal pc ile windows 8 üzerinden hol görevlerini yapmak. Öbür türlü windows 10 ile YAPILAMIYOR!!!!
Sanal pc ile de bilgisayar zorlanır yani
2 Çekirdek ve 4gb rami ve 25GB disk alanını sanal pc'ye tahsis edince problem olmuyor. Tabi benim sistem ortalamanın biraz üzerinde; Ryzen R5 1600 6 çekirdek, 16GB Ram, 8GB GTX1080. Bu sistemle basit grafikli bu oyunun düşmesi insanın canını aşırı derecede sıkıyor. Umarım bu soruna çare üretirler. Oyunun motoru artık tarihi eser konumunda. Düzeltilebilir mi bilmiyorum.
Sorun oyun motorundan değil. Az geliştirme ile çözülür diye tahmin ediyorum
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
W0IkaN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Babylon

Mesaj gönderen W0IkaN »

Nasıl yani yönetici bey şimdi ben 56 yada 58 lvl olursam bana büyük büyücü item vermeyecekmi?
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

diltemiz yazdı: 03 Mar 2018 13:25
bordo yazdı: 02 Mar 2018 16:47 Hadi büyücüler tank oluyor diye dirençleri 600 ile sınırladınız anlayışla karşılarım.
Savaşçı için sakınma açınca nasıl zırh 70'e çıkıyorsa dirençlerin de 1000 sınırına çıkması yapılabilirdi. Şimdi 600 dirençle tanklar da aşırı hasar alacaklar. Sadece canı yüksek olduğu için sürekli şifaların ayakta tutması gerekecek.

Şimdi direnç iksirlerin hiç bir esprisi kalmadı tanklar için. Full Taşkanat eşyalı tankın 32x5= 160 direnci var. Balta parlak olursa +4'er daha. Şifadan da 400 direnç alacak. Eder sana 560. Mevcut karakterin direnç puanlarını da 40'ar dağıttığı zaman tüm dirençler 600 oluyor 40 puan da fazlası kalıyor.

Bu duruma el atılmalı. Madem tankların ön plana çıkarılmak isteniyor, tankların dirençleri yine 1000'e yükselmeli.
Dirençleri 1000'e çıkarmanın teoride hiç bir eğlencesi yoktur. Hiç hasar yemeyen bir büyücü ile hiç hasar yemeyen bir tankın, oynanış zevksizliği açısından hiçbir farkı yoktur. Evet direnci 1000'lemek etkili bir yöntemdir ama zevksiz bir oyun deneyimidir.

Gorgar bey bu sorun hakkında forum sitesinde bir açıklama yapmanızı bekliyorum. Çünkü siteden oyunu indirdiğimiz takdirde hale karşımıza böyle bir hata çıkıyor.

Resim
Oyunu açılmayan , launcher.dll hatası alan arkadaşlar , Oyunun açılan versiyonu buraya yüklenmiştir. Link ten indirebilirsiniz.
.rar dosyası bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. İçinden çıkan dosyayı masaüstüne alıp
Virüs Sonuçları 67 Temiz

Hala Oyunu açamayan varsa , Bunun gibi çalışan bir oyunu dosyalarını alın kendi bilgisayarınızda açın.
Giriş yapmaya çalıştığım oyunun şu an aynı hatayı aynı sorunu tekrar vermektedir.
İyi kötü bir çözüm bulmamıza rağmen sonra tekrar aynı hatayı almaya başladık.
Yönetimden net bir açıklama bekliyoruz.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy »

Hol sorunu 4 senedir cozulemedi bi 5 senede karaköy icin fix bekleyelim mi ?
Soydere044
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Soydere044 »

yunusreyy yazdı: 04 Mar 2018 00:07 Hol sorunu 4 senedir cozulemedi bi 5 senede karaköy icin fix bekleyelim mi ?
Öyle birşey olursa şaka gibi ?
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Mesaj gönderen kandemir »

yunusreyy yazdı: 03 Mar 2018 12:41 Direnc olayi neden simdi ki güncellemede yapildi ?
10 senedir goremediniz mi bu tank olayini ?
Bölge Beyazkoskte geri sariyor emeklerimizi nasil alacağız?
Breysel bolge demissiniz gb den bir farki yok ?
Transistor 4 saatir düşmüyor?
Karakoy geldi ama.bilgilendirici konular neden acilmadi ?
Tesla ayi sorunu devam ediyor ?
Isiklandirma göz alici lodos sancakta ?
Oyunda lag var ?
Ve bolgedeki 50 farkli canavar nerede ?
Bunlara bir.cevap alabilirsem cok makbule gecer.
50e yakın Yaratık ve OOK Olucağını belirtiyor yani görevleri yaptığın konuştuğun görev alıp verdiğin insanlarda bu olaya dahil
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
Kullanıcı avatarı
bordo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Lonca: Inspired Souls

Mesaj gönderen bordo »

Ben hala dirençlerin sadece tanklara (sakınma yeteneği ile) özel yükseltilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Karakterlere yeni ses efektleri eklenmiş iyi güzel de hala bazı ses sorunları devam ediyor.
Mesela şifanın "ruh kalkanı" sesi ile "can verme" sesi aynı
Yine "Can kurtaran" sesi ile "fiziksel direnç" sesi aynı
Bunlar test ekibi tarafından farkedilmiyor mu? Farklı yeteneklerin farklı sesleri olması gerekmiyor mu?
Aslanabr
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Aslanabr »

diltemiz yazdı: 03 Mar 2018 20:10
diltemiz yazdı: 03 Mar 2018 13:25

Resim
Virüs Sonuçları 67 Temiz

Giriş yapmaya çalıştığım oyunun şu an aynı hatayı aynı sorunu tekrar vermektedir.
İyi kötü bir çözüm bulmamıza rağmen sonra tekrar aynı hatayı almaya başladık.
Yönetimden net bir açıklama bekliyoruz.
Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum, 3 gündür uğraşıyorum ama bir türlü çözemedim. desteğe yazmamıza rağmen cevapta alamadım. oyuna giremiyorum bir türlü. yeni güncelleme geldi ama nerede bu teknik ekip, nerede destek.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

destinybond yazdı: 02 Mar 2018 17:12 Yahu neden karaköy'e girmek için eski görevleri tamamlamak gerekiyor .. herkes perişan olmuş durumda. ne gerek vardı?
Abi kasarmisin ex 50 diyen tayfayi iceri almamak icin.
Resim
Kilitli