ÇT İTEMLERI VE Karaköy

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
isimsizcisimsiz
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Çemberlitaş itemleri reçetelerde istenmeli

Mesaj gönderen isimsizcisimsiz »

Oyun tam sürüme geçmeden nacizane bir önerim var. Karaköydeki nadide reçetelerinde Çemberlitaş İtemi de istenmeli. Mesala büyü buz nadide asa üreteceksek gerekli materyal olarak sıfır kelvin asa ve diğer malzemeleri de istemeli. Böylece diğer bölgeler de ölmez . Kademeli bir geçiş olur
10urbey
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Çemberlitaş itemleri reçetelerde istenmeli

Mesaj gönderen 10urbey »

Bence öyle birşey olursa bırakan çok olur. Çünkü sen para verip parlatmışsın gidip reçete için asayı harcar mısın? Ayrıca diğer bölgelerin bittiği falan yok reçetelerde yine niobyum, motorin tarzı bölge materyalleride istiyor.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

balkonuda mutfağa katalım mı kardeş?
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Empatie
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Yolculuk
İletişim:

Mesaj gönderen Empatie »

isimsizcisimsiz yazdı: 28 Şub 2018 20:53 Oyun tam sürüme geçmeden nacizane bir önerim var. Karaköydeki nadide reçetelerinde Çemberlitaş İtemi de istenmeli. Mesala büyü buz nadide asa üreteceksek gerekli materyal olarak sıfır kelvin asa ve diğer malzemeleri de istemeli. Böylece diğer bölgeler de ölmez . Kademeli bir geçiş olur
Ama şöyle de bir şey var istenen materyaller arasında çoğunlukla grup bölgelerinden düşen materyaller(Hidrojen,Motorin vb.) olduğu için zaten sadece eşya düşürmek için değil, materyal düşürmek için de çokca grup bölgesi atılacak. Öleceğini düşünmüyorum.
Furkan "IBayBarlasI" Barlas

İKV Discord Kanalı : https://discord.gg/8W5QmFU

Resim
isimsizcisimsiz
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen isimsizcisimsiz »

Empatie yazdı: 28 Şub 2018 20:59
isimsizcisimsiz yazdı: 28 Şub 2018 20:53 Oyun tam sürüme geçmeden nacizane bir önerim var. Karaköydeki nadide reçetelerinde Çemberlitaş İtemi de istenmeli. Mesala büyü buz nadide asa üreteceksek gerekli materyal olarak sıfır kelvin asa ve diğer malzemeleri de istemeli. Böylece diğer bölgeler de ölmez . Kademeli bir geçiş olur
Ama şöyle de bir şey var istenen materyaller arasında çoğunlukla grup bölgelerinden düşen materyaller(Hidrojen,Motorin vb.) olduğu için zaten sadece eşya düşürmek için değil, materyal düşürmek için de çokca grup bölgesi atılacak. Öleceğini düşünmüyorum.
Reçeteleri revize edebilirler diye düşünüyorum. Materyali çıkarıp direkt eşyayı koyarlar
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

isimsizcisimsiz yazdı: 28 Şub 2018 21:01
Empatie yazdı: 28 Şub 2018 20:59
Reçeteleri revize edebilirler diye düşünüyorum. Materyali çıkarıp direkt eşyayı koyarlar
Oyundaki reçetelerin belli bir mantığı var. Bir efsun için istenen şeyler bellidir. Bir asa ya da kıyafet için istenen şeyler bellidir. Efsun ya da item türü değişirse istenen materyaller değişir. Ancak bir şeyin üretimi için üretilmiş başka bir şey kullanılması anlamsız olurdu.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Re: ÇT İTEMLERI VE Karaköy

Mesaj gönderen diltemiz »

Kayihan yazdı: 27 Şub 2018 22:38 Karakoy cikmadan once inasllah karakoy deki recetelerde ct itemleri ister ayriyetten buyuk hol jadeit xenptim peptit madenleri ni de ist er diye bir umudum vardi ama husran oldu keske recetelerde ct itemleri vs de olsaydi :unamused:
Çemberlitaş İtemlerinin işlevselliği bitti artık , Nasıl Latif , Ejder Asa , Ashab-ı Kehf varken Çemberlitaş itemleri geldi bunlar çöp olduysa , Karaköy geldiği vakitte Çemberlitaş itemleri çöp olacak .
Zaten şöyle bir mantıksızlık var sen 59 level olduğunda bırak 59 u geçtim 55 levelin üstüne çıktığında Ç.T itemleri sana artık üstünde yazan efsunu vermeyecek , şunu yazmışsın , Karaköy itemlerini yükseltirken Çemberlitaş itemlerini isteseydi bari o kadar uğraştık felan , geçti artık , 39 zamanındaki itemleri nasıl Çemberlitaş zamanında kullanmadıysan , Karaköy zamanında da Çemberlitaş itemleri bi fayda etmeyecektir.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
Redarrow
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Redarrow »

heiseb yazdı: 27 Şub 2018 22:40 arkadaşlar çıkın artık şu kafadan. tutturmuşsunuz çt itemleri çöp oldu emeklerimiz gitti diye. 5 yıldır o itemlerle oynuyoruz daha ne yapıcaksınız o itemleri? alın çeyizinize de koyun, turşusunu kurun.
+99999
Kullanıcı avatarı
Redarrow
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Redarrow »

Çt itemleri uzun yıllar kullanıldı, bir şeylerin değişmesi gerekiyordu zaten.