Beyazköşkten aklımda kalanlar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Medikal
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Beyazköşkten aklımda kalanlar

Mesaj gönderen Medikal »

Merhaba arkadaşlar
2008 yılında kuzenimle bu oyuna ilk defa başlamıştık, yaşımız küçüktü tabi çok kalınca PC başında kizarlar fln neyse liseye başlamadan baskilarla birlikte bu oyunu bırakmak zorunda kaldık tabi hep güzel bir hatıra olarak kaldı bende. Aradan 8 yıl geçti tekrar döndüm herşey yabancılaşmış ve alışmaya başladım. O eski yıllardan hatırladığım arkadaşları anmak istedim.
-1 çok sık görmediğim ve nickinden dolayı hep aklımda kalmış bir lodosla başliym (Sazobali ) duyduğum kadarıyla bırakmış oyunu. o zamanlar yıldızlı savaşçı görünce hayretle bakardım imrenirdim şimdi pek bi önemi kalmamış.
-2 arzların en cool neferlerinden (Rebelhero,Rebelbüyücü,Rebelşifacı) bi kaç kez konuşmuştuk o da bırakmış oyunu
-3 lodosdu sanırım o da beyazköşkün coolarindandı tanışma şansım olmuştu (elfci) bırakmış tabi
-4 bölgede çok ismi geçiyordu eski hizlilardan (basmonte) şimdi yok cezami yemiş küfürden tam bilemiyorum
-5 bi kaç lodos var onlarida hiç unutmamişim (Astalan, kamilex, iscnferhat) bu arkadaşlar devam ediyor sanırım hepsine selamlar.
-6 lodoslardan hemşehrim yaşıda büyük bir abi vardı onuda hiç unutmam (Ronrado)
- 7 ve loncalar yokken lonca kuran büyükleride unutmadım köşkün yapıtaşlarıydı (eskilerx, ancyrax, kardeşx)
Ve hatirlayamadiklarim... Güzel günlerdi vesselam :)