Yeni er meydani hayirli olsun:-)))

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
goktuRK1299
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yeni er meydani hayirli olsun:-)))

Mesaj gönderen goktuRK1299 »

psySick yazdı: 24 Şub 2018 23:21 2 yıl önce oyunu bırakmış birisi olarak sadece Boss'ları kaçırmak için oyuna tekrar başlayacağım. Oyun sonuçta zevk almak oynanır ve ben de bu işten zevk alıyorum. Mesela Açık Beta'da Lodos olup , görev yapan arzlara saldırıyorum , hele bi de canları az kalmışsa çok zevkli oluyor öldürmek :))

Kulakların haftalar boyu çınlıyodur o zaman ;)
Olds And Legends
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

asgsdga yazdı: 24 Şub 2018 23:38
psySick yazdı: 24 Şub 2018 23:21 2 yıl önce oyunu bırakmış birisi olarak sadece Boss'ları kaçırmak için oyuna tekrar başlayacağım. Oyun sonuçta zevk almak oynanır ve ben de bu işten zevk alıyorum. Mesela Açık Beta'da Lodos olup , görev yapan arzlara saldırıyorum , hele bi de canları az kalmışsa çok zevkli oluyor öldürmek :))
psySick yazdı: 24 Şub 2018 23:26 Mesela saatte ( hem arz hem lodos ) def 23 ' lü çar park edip ara sıra oyuna girip kasan klan mesubu büyücüleri keserdim. O günleri çok özledim :D
Resim

capsi nasıl dolduracağınızı biliyosunuz arkadaşlar..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
psySick
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos
Lonca: psySick

Mesaj gönderen psySick »

Witchex yazdı: 25 Şub 2018 00:03
psySick yazdı: 24 Şub 2018 23:50 Oyun zevk almak için oynanır . Herkesin zevkine kimse karışamaz. Ha nasıl karışamaz ben şu şekilde oynarım şu bayan şu şekilde oynar şu şu şekil oynar. Ha kimse kimseye karışmaya bi hakkı yok özgürlüğü bidir.

Şakası bi yana sizde şu milleti trollemenin zevkine bi varsanız daha bırakamazsınız .. Mesela Arz Savaşçı Karaköy'de bi fareadam kesiyor . Ben lodos olarak ona yardım ediyorum. 20 canı kalıyor. Teşekkür ediyor. Rica ederim diyip adamı kesiyorum. Mükemmel bir olay. Bana 59 level Full+ Full hesap verseler bu zevkli alamam :D
Kulakların iyi çınlıyordur umarım. :') senin gibileri çok gördük zamanında :') Artık oynamıyorlar :')
Kardeş oyunu oynamama nedenimiz zevk almamamız :D Yoksa bizim gibi adamlar oyundan bi beklenti içinde olmazlar . Ama merak etmeyin Köşk'te bol bol karşılaşacağız :D Hele hele benim gibi 3-5 adam daha bulursam o zaman seyredin gümbürtüyü :D Oyunu size nasıl haram edicem görün :d Düşünsenize 1 saat uğraşıp Hakir'in canını 4 'e indireceksiniz. Sonra ben kaçırıcam. Binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı :D
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen heiseb »

utanç vericisiniz. adam hepinize gülerek, emojiler yollayarak cevap vermiş. siz ise hepiniz bu yaptığın insanlığa sığmaz, kulakların çınlıyordur tarzı yanıtlar vermişsiniz. adam zevk almaya çalışıyor ve gayette alıyor gibi gözüküyor. önemli olan da bu. kimseden sizin için kendi mutluluğundan, zevkinden vazgeçmesini isteyemezsiniz. daha önce de dedim şimdi yine diyorum büyüyün artık.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Yorumlar ;

Resim
Kullanıcı avatarı
psySick
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen psySick »

Esadullah yazdı: 25 Şub 2018 00:02
asgsdga yazdı: 24 Şub 2018 23:38 Resim

capsi nasıl dolduracağınızı biliyosunuz arkadaşlar..
incemesaj

Evet beta sunucusunda değil Hakir keser iken normal banka önünde klanlı iken dururken bile bana saldıran arkadaşlar oldu. Onu da geçelim testleri yapıp hataları yönetici arkadaşlara bildirmemiz gerekiyor iken görevde bize dalan arkadaşları da ayrı ayrı tebrik ediyorum :relaxed:
Hakkaten çok ince kardeşim :D İncisözlük 'teki liselilerin espirileri bunlar. Büyüyün artık biraz , özgün olun :D
Kullanıcı avatarı
makmeden
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen makmeden »

heiseb yazdı: 25 Şub 2018 00:20 utanç vericisiniz. adam hepinize gülerek, emojiler yollayarak cevap vermiş. siz ise hepiniz bu yaptığın insanlığa sığmaz, kulakların çınlıyordur tarzı yanıtlar vermişsiniz. adam zevk almaya çalışıyor ve gayette alıyor gibi gözüküyor. önemli olan da bu. kimseden sizin için kendi mutluluğundan, zevkinden vazgeçmesini isteyemezsiniz. daha önce de dedim şimdi yine diyorum büyüyün artık.
Büyümesi gereken kim olduğu ve utanç verici olan durum bence açıkça ortada. 2 saat emek vererek bir işte çalışıyorsun, çabalayıp emeğini alıyorsun ve tam elinde para destesiyle yolda ilerlerken kendini bilmezin biri paranı çalıp gidiyor. Neden? O hayattan zevk alacak, sana gülecek ve enayi parası diyip onu harcayacak. Onun için mutluluk, seni o an çarpması ve acizliğin karşısında kendini bir şey sanması.

Şimdi bana bu normal hayatımız değil deme. İnsanlar buna emek veriyor, çaba harcıyor. Hırsız hikayesindeki kahramana benzer biri bu emeği çalıp hiç edemez ve kimsede buna susmaz.
Scoott(59)

Unity In Diversity
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

makmeden yazdı: 25 Şub 2018 00:25
heiseb yazdı: 25 Şub 2018 00:20 utanç vericisiniz. adam hepinize gülerek, emojiler yollayarak cevap vermiş. siz ise hepiniz bu yaptığın insanlığa sığmaz, kulakların çınlıyordur tarzı yanıtlar vermişsiniz. adam zevk almaya çalışıyor ve gayette alıyor gibi gözüküyor. önemli olan da bu. kimseden sizin için kendi mutluluğundan, zevkinden vazgeçmesini isteyemezsiniz. daha önce de dedim şimdi yine diyorum büyüyün artık.
Büyümesi gereken kim olduğu ve utanç verici olan durum bence açıkça ortada. 2 saat emek vererek bir işte çalışıyorsun, çabalayıp emeğini alıyorsun ve tam elinde para destesiyle yolda ilerlerken kendini bilmezin biri paranı çalıp gidiyor. Neden? O hayattan zevk alacak, sana gülecek ve enayi parası diyip onu harcayacak. Onun için mutluluk, seni o an çarpması ve acizliğin karşısında kendini bir şey sanması.

Şimdi bana bu normal hayatımız değil deme. İnsanlar buna emek veriyor, çaba harcıyor. Hırsız hikayesindeki kahramana benzer biri bu emeği çalıp hiç edemez ve kimsede buna susmaz.
Tam olarak buna benzer bir seyler yazacaktım.

Hatta suan tüm yazdıklarını okuyorum arkadaşın ve savunan kişilerin de çok daha ağırını yazacağım eve geçince.
En son Bubyo tarafından 25 Şub 2018 00:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
psySick
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen psySick »

makmeden yazdı: 25 Şub 2018 00:25
Büyümesi gereken kim olduğu ve utanç verici olan durum bence açıkça ortada. 2 saat emek vererek bir işte çalışıyorsun, çabalayıp emeğini alıyorsun ve tam elinde para destesiyle yolda ilerlerken kendini bilmezin biri paranı çalıp gidiyor. Neden? O hayattan zevk alacak sana gülecek ve enayi parası diyip onu harcayacak. Onun için mutluluk seni o an çarpması ve acizliğin karşısında kendini bir şey sanması.

Hikaye çok yanlış kardeşim. O zaman Klan savaşlarını da şöyle betimleyelim.

Sen evden ekmek almak için çıkıyorsun (Maden toplamak için) . Sonra birisi çıkıp senin önünü kesiyor ve seni bıçaklayarak öldürüyor. Bence klan savaşları acilen kaldırılmalı !! Birisi ekmeğinin(iteminin) peşindeyken diğerleri zevk için , KP için adam öldürüyor. Bu nasıl bi karaktersizliktir!! :D
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen heiseb »

daha oyun betadan çıkmadan üstünüzü dizmenin peşine düşmüşsünüz. oyunu eğlenmek için egonuzu tatmin etmek için oynuyorsunuz. gereksiz hırs yapıyorsunuz. zor bir hayatınız var:(