Yeni er meydani hayirli olsun:-)))

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Mustafac
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Yeni er meydani hayirli olsun:-)))

Mesaj gönderen Mustafac »

Evet arkadaşlar yeni savaş ve ks yerimiz hakir hayırlı olsun saatte bile bu kavgalar çıkarken sahaser düşen bi yeri dusenemiyom bu sistem değişmezse işi zor oyunun!
Singleplayer
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Yeni er meydani hayirli olsun:-)))

Mesaj gönderen Singleplayer »

Hakir ks atılacak bir yer değil çünkü 2 vuruşta ölecek bir boss değil.Sıra sistemi gelmezse epey bir süre kesilemeyecek o belli.Bir de umarım boss kaçırma gibi tatsız durumlar olmaz oyuna sırf bu yüzden giren işsiz insanlar var
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Singleplayer yazdı: 24 Şub 2018 22:57 Hakir ks atılacak bir yer değil çünkü 2 vuruşta ölecek bir boss değil.Sıra sistemi gelmezse epey bir süre kesilemeyecek o belli.Bir de umarım boss kaçırma gibi tatsız durumlar olmaz oyuna sırf bu yüzden giren işsiz insanlar var
Hangi birini saysak.%100 bu tür olayları yapacaklar.Hani normal oyuncular bile anlaşamayacaklar hep kavgalar dönecek.Çok sıkıntılı bir durum ve şu an cidden grup bölgesi gelseydi daha iyiydi demeye başladım.Zaten oraya girenler hep üstü dizili adamlar her türlü bölgelere girmiş kişiler en azından herkes kendi bölgesinde yine boss'unu kesip eşyasını alırdı.
Kullanıcı avatarı
psySick
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: psySick

Mesaj gönderen psySick »

2 yıl önce oyunu bırakmış birisi olarak sadece Boss'ları kaçırmak için oyuna tekrar başlayacağım. Oyun sonuçta zevk almak oynanır ve ben de bu işten zevk alıyorum. Mesela Açık Beta'da Lodos olup , görev yapan arzlara saldırıyorum , hele bi de canları az kalmışsa çok zevkli oluyor öldürmek :))
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

psySick yazdı: 24 Şub 2018 23:21 2 yıl önce oyunu bırakmış birisi olarak sadece Boss'ları kaçırmak için oyuna tekrar başlayacağım. Oyun sonuçta zevk almak oynanır ve ben de bu işten zevk alıyorum. Mesela Açık Beta'da Lodos olup , görev yapan arzlara saldırıyorum , hele bi de canları az kalmışsa çok zevkli oluyor öldürmek :))
Hücuuuuum :grinning: :grinning:
Kullanıcı avatarı
psySick
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: psySick

Mesaj gönderen psySick »

Mesela saatte ( hem arz hem lodos ) def 23 ' lü çar park edip ara sıra oyuna girip kasan klan mesubu büyücüleri keserdim. O günleri çok özledim :D
Kullanıcı avatarı
Yatcinizz
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kuva İ Milliye
İletişim:

Mesaj gönderen Yatcinizz »

psySick yazdı: 24 Şub 2018 23:26 Mesela saatte ( hem arz hem lodos ) def 23 ' lü çar park edip ara sıra oyuna girip kasan klan mesubu büyücüleri keserdim. O günleri çok özledim :D
Seni Player olarak görmüyorum B-)
Paşaxömerfaruk
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

psySick yazdı: 24 Şub 2018 23:21 2 yıl önce oyunu bırakmış birisi olarak sadece Boss'ları kaçırmak için oyuna tekrar başlayacağım. Oyun sonuçta zevk almak oynanır ve ben de bu işten zevk alıyorum. Mesela Açık Beta'da Lodos olup , görev yapan arzlara saldırıyorum , hele bi de canları az kalmışsa çok zevkli oluyor öldürmek :))
Bu yaptığın insanlığa sığmaz ama yine de sen bilirsin.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

TOLGARDA yazdı: 24 Şub 2018 23:30
İnsanlığa sığmayacak ne var? Oyunun yapısı buna izin veriyorsa kimse kimseyi bu tür şeylerle suçlayamaz. Evet bu durum beni de rahatsız eder ama kalkıp da adamı suçlu bulamam, oyun izin veriyor sonuçta böyle bir şeye.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

NaudiR yazdı: 24 Şub 2018 23:33
TOLGARDA yazdı: 24 Şub 2018 23:30
İnsanlığa sığmayacak ne var? Oyunun yapısı buna izin veriyorsa kimse kimseyi bu tür şeylerle suçlayamaz. Evet bu durum beni de rahatsız eder ama kalkıp da adamı suçlu bulamam, oyun izin veriyor sonuçta böyle bir şeye.
Ben de suçlamadım ya da yapamazsın demedim ki. Sadece "insanlığa sığmaz" dedim. Bu benim şahsi görüşüm. Yine de sen bilirsin diye devam ettim hatta. Yani demek istediğim bu durumdan memnun değilim yapmazsan sevinirim gibi bir şey. Kimseye bunu yapma diyemeyiz.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: