"Yılan" kuklacı olabilir mi?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: "Yılan" kuklacı olabilir mi?

Mesaj gönderen ezel »

Hikaye örgüsünü çözememişsiniz
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

YemeLik yazdı: 24 Şub 2018 22:09
YemeLik yazdı: 24 Şub 2018 21:46 Bence her şeyin sonu eskilere dayanacak.Yani "meranlara".Bence fare adamları üreten kuklacı eskilerden yani meran.Dolayısıyla kuklacının yılan olma ihtimali yüksek.Meranlar yılan kavi topluluk ya hani.Bence kuklacı hiç iyi biri değil.Ayrıca iyi biri olsa zaten npc olarak gelir npc olarak getirmeyeceklerine göre kuklacı vatan hayinidir.Birde kuklacının seçilmiş biraz buz büyücülerini andırmıyor mu ?
Ayrıca gaffarın herkesi vatan haini ilan etmeside bir garip.Tamam gaffar fare adam üretimine karşı çıkıyormuş felan ama kuklacının öğrencisi sonuçta ne beklersin ki.Yine meranlarla sıkı fıkı olması da ayrı bir soru işareti.Yani acaba kuklacı gaffarı zehirledi mi ?Meranların insanlara karşı da çok radikal kelimeleri var tıpkı hakir gibi.Ayrıca yine meranları npc olarak mı göreceğiz tabiki hayır.Bir detay daha makinelerle yine karaköyde karşılaştık."Genç Bilgililer Z" yani neden adı bile aynı.Şimdi diyeceksiniz yol savaşcısı var abi o galata klanına mensup yinede çok güvenmemek lazım.
Bir detay daha kuklacının en son görüldüğü yer büyük hol olarak biliniyor.Yani tarihçede metorun şu tarafında ilerlediği dediği yer hole çıkıyordu.Şu an tam canlandıramadım öyle olması gerekiyor.Büyük holün sonuda gezgin şehire çıkıyor gene meranlar yani.Meranlarla ne işi olabilir kuklacının düpedüz bu adam meran işte yılan.Bir detayda hem kuklacının seçilmişinin at kuyruğu saçı ve yol savaşcısının at kuyruğu saçı var.Yani bunlarıda hesaba katarsak kuklacının seçilmişi bir npc değildi ve onla savaştık.Bence kuklacı gezgin şehirde karşımıza çıkacaktır ve bir alt boss olarak çıkabilir.
en son görüldüğü yer sivri ada değil miydi ya ?
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Kissles dir o
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...
Kullanıcı avatarı
xesinti
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Lonca: Yok

Mesaj gönderen xesinti »

turkoxHAMSTER yazdı: 24 Şub 2018 21:34 Asansör'den sonraki görev metinleri yasak değilse paylaşayım siz de rahatlayın ben de :)
Bana mesaj olarak atabilirsen sevinirim beta zamanı işlerim çıktığı icin çok merak ediyorum.
Esinti [Ejder Asa (^)]
Ainiann

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
frhtakn32
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Facta Non Verba
İletişim:

Mesaj gönderen frhtakn32 »

LaRaCRoFT yazdı: 24 Şub 2018 22:03
Seven yazdı: 24 Şub 2018 21:19 Bugün spoiler aldım. G.R.C asansörün alt katında bişeler var diyolar henüz o aşamaya gelemedim.
Fare Kulübü'nün zemin katından bende şüpheleniyorum. Orada Kuklacı'ya ait deliller bulunabilir. Kuklacı'nın kaçış güzergahı da oradan olabilir. Oraya inebilen varsa fotolar ile bilgilendirme yapabilirse sevinirim.
Rüya sineması var orada küçük bir sinema salonu :) Dehşete düşeceğimiz yer orası Gorgar'ın bahsettiği :')
TWICE
JuMPeRI
Jacktheripper
[Facta Non Verba]
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Buldum, Selami Kelaynak.
kedi
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

frhtakn32 yazdı: 24 Şub 2018 22:29
Seven yazdı: 24 Şub 2018 21:19 Bugün spoiler aldım. G.R.C asansörün alt katında bişeler var diyolar henüz o aşamaya gelemedim.
Fare Kulübü'nün zemin katından bende şüpheleniyorum. Orada Kuklacı'ya ait deliller bulunabilir. Kuklacı'nın kaçış güzergahı da oradan olabilir. Oraya inebilen varsa fotolar ile bilgilendirme yapabilirse sevinirim.
Rüya sineması var orada küçük bir sinema salonu :) Dehşete düşeceğimiz yer orası Gorgar'ın bahsettiği :')
Sinema biletlerini ve patlamış mısırları Nerull ile Gorgar üstlenirse, kapalı gişeye oynar o küçük sinema salonu benden demesi. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
frhtakn32
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Facta Non Verba
İletişim:

Mesaj gönderen frhtakn32 »

LaRaCRoFT yazdı: 24 Şub 2018 22:33
frhtakn32 yazdı: 24 Şub 2018 22:29
Sinema biletlerini ve patlamış mısırları Nerull ile Gorgar üstlenirse, kapalı gişeye oynar o küçük sinema salonu benden demesi. :D
Resim İç mekanlar çok iyi olmuş ama tebrik etmek lazım :)
TWICE
JuMPeRI
Jacktheripper
[Facta Non Verba]
Kullanıcı avatarı
AA47
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen AA47 »

turkoxHAMSTER yazdı: 24 Şub 2018 21:34 Asansör'den sonraki görev metinleri yasak değilse paylaşayım siz de rahatlayın ben de :)
Neden yasak olsun ki paylaş gitsin 😁
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

AA47 yazdı: 24 Şub 2018 22:50
Neden yasak olsun ki paylaş gitsin 😁
Görev metinleri etkinliklerde kullanığı için paylaşılması yasaktır.
Resim