Karaköy'de BOSS'ların kaçırılmasına yönelik ceza

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KILICoglu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Re: Karaköy'de BOSS'ların kaçırılmasına yönelik ceza

Mesaj gönderen KILICoglu »

Parlementxx yazdı: 25 Şub 2018 02:44 Az once sürü seklinde dolasan bir grup oranguanteplinin insanlari gruba almak icin ahkam kesiyor diye Tirtilini kacirdim asiri zevkliydi.
Onun zevki hiç bir şey de yok :')
Kullanıcı avatarı
yavuzlarbey
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen yavuzlarbey »

ghoul yazdı: 25 Şub 2018 05:37 Gereginden fazla ilgi gormus bu konu. Boss kacirmanin tadi ayridir. Musait oldukca yaparim. Normal sunucuda da yapmaya devam edecegim. Yonetici ban mi atacak? Guldurmeyin Allah askina. En fazla gmye aglarlar oda gelip yardim eder size. Daha once yasandi boyle olaylar. Gmnin yardim etmesi ne kadar adil orasi bambaska bir konu zaten. Betayi yavaslatanlarin ceza almasini bende isterim, ama normal sunucuda oyuncularin kicklenmesi hic dogru bir hareket degil.
Boss kaçırmanın ne tadı olabilir ki, acilen gidip psikolojik destek alman lazım. Kelimelerin anlamsız kaldığı noktadasın.
Kullanıcı avatarı
Vassira
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Vassira »

yavuzlarbey yazdı: 25 Şub 2018 10:39
ghoul yazdı: 25 Şub 2018 05:37 Gereginden fazla ilgi gormus bu konu. Boss kacirmanin tadi ayridir. Musait oldukca yaparim. Normal sunucuda da yapmaya devam edecegim. Yonetici ban mi atacak? Guldurmeyin Allah askina. En fazla gmye aglarlar oda gelip yardim eder size. Daha once yasandi boyle olaylar. Gmnin yardim etmesi ne kadar adil orasi bambaska bir konu zaten. Betayi yavaslatanlarin ceza almasini bende isterim, ama normal sunucuda oyuncularin kicklenmesi hic dogru bir hareket degil.
Boss kaçırmanın ne tadı olabilir ki, acilen gidip psikolojik destek alman lazım. Kelimelerin anlamsız kaldığı noktadasın.
Takdir edilesi bir yorum. Dün gece Büyük Büyüxüyü 4 canda kaçırdılar. Ki bu çok kalabalık olmasına rağmen
Oluyorsa kendı sunucularımıza geçtiğimizde biz BOSS kesemeyeceğimiz anlamına gelir.
Beta-29: ThoLqA
39: Jimmy, Chinar
49: Vaspira, VASSİRA
Hangover Loncası
Kullanıcı avatarı
yavuzlarbey
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen yavuzlarbey »

Vassira yazdı: 25 Şub 2018 11:04
Takdir edilesi bir yorum. Dün gece Büyük Büyüxüyü 4 canda kaçırdılar. Ki bu çok kalabalık olmasına rağmen
Oluyorsa kendı sunucularımıza geçtiğimizde biz BOSS kesemeyeceğimiz anlamına gelir.
Bu konunun 2. Sayfasına aşşağıdakı yorumu yaptım benden sonra gorgar bu metnin bulunduğu alıntıya muazzam bir yorum yapmış tebrik ediyorum.

Bossların yapay zekasına ufak bir güncelleme yapılsa, kacırmayı önleyebileceklerini düşünüyorum.
Şöyle anlatayım, bossun hiddetini üzerine çeken kişi boss un menzilinin dışına çıkınca bossun kaçmayıp en yüksek 2. Kişiye saldırmasını sağlayabilirler. Böylece boss un yapay zekasının diğer slotlardan bir farkı olur. Yani kendi menzili içerisinde düşmanı varken zaten kaçmış olan birinin peşinden gitmemesi gerek.

Boss kaçırmanın hırsızlıktan farkı yoktur, aksini idda edenin akıl sağlığından şüphe ederim. Ortada verilmiş bir emek var bunun tek çözümü Bossların yapay zekasını normal slotlardan farklı kılmak bu kadar basit.
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Adrianalima »

Ben acik acik söylüyorum Eminönü sunucunda bolgeden surekli kavga eden, artistlik yapan bazi egoistlerin ve adini not aldigim loncalarin boss kesmesine izin vermeyecem :)
Kullanıcı avatarı
Vassira
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Vassira »

Adrianalima yazdı: 25 Şub 2018 11:56 Ben acik acik söylüyorum Eminönü sunucunda bolgeden surekli kavga eden, artistlik yapan bazi egoistlerin ve adini not aldigim loncalarin boss kesmesine izin vermeyecem :)
Bknz. Psikolojik destek ihtiyacı olan bir insanımız daha.
Beta-29: ThoLqA
39: Jimmy, Chinar
49: Vaspira, VASSİRA
Hangover Loncası
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bence çok haklı bir yorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Boss kaçırdıklarını söyleyen bir takım kişiler var birde yüzü kızarmadan pişkin pişkin diyorlarBen anlam veremiyorum arkadaşlar bunu nasıl diyebiliyorlar yüzü kızarmadan utanmadan. anlam veremiyorum gerçekten ...
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Arkadaşlar boss kaçırıcam çok zevkli vesaire diyenlere niye cevap veriyorsunuz ki.Böyle yazmalarındaki amaçları belli değil mi ? Görmezden gelin bence.
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Buna en mantıklı çözüm eğer ki Boss hareket alanı sınırına geldiyse takip ettiği kişiyi bırakmalı ve kendi alanı içerisinde bulunan kendine en yakın kişiye yönlenmelidir.

Bu sayede alan içerisinde 1 kişi bile bulunsa menzil olup çıkamayacaktır.