Karaköy Bölgesinin kolay olması

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
PikaPika
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak

Re: Karaköy Bölgesinin kolay olması

Mesaj gönderen PikaPika »

Kaç kişi dalsın isterdin mesela 200 kişi uygun mu? ':)
SANCAK

Pikaçu - Savaşçı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

OZHANBEY yazdı: 24 Şub 2018 05:28 Tılsımlı 1 grup tılsımsız 3 gruba bedeldir ve kalabalık ta koordine olmak zor olur ama az kişiyle saha koordineli ve rahat kesersin. Fakat beta adı üstünde gereken düzenlemeler yapılacak gerekirse ilave edilecek yada eksiltilecektir deniliyor açıklamada.Deplasmandayız yani şuan asıl mesele kendi sahanda ne yapacağındır.
Etraftan canlanan diğer yaratıklar yaratıyor en büyük zorluğu. Örneğin kraliçe tırtılı keserken dev tırtıllarla neredeyse kimse ilgilenmiyor ve büyücülerin peşine takılıyorlar. Sonra büyücülerin canı 50-60 kalıyor. İkinci bir tırtıl gelse adam muhtemelen ölecek.

Hakir ve büyük büyücü gibi etrafında daha güçlü yardımcıları olan yaratıklarda ise durum çok daha farklı. Bir kere GBZ zaten Hakir kadar zor. Büyük büyücü keserken de iki tane usta fanatik gelse kutup kaçırmak an meselesi.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Söylediklerin doğru ben zaten 1 grupla kesilir demedim. Tılsımlı 1 grup tılsımsız 3 gruba bedel dedim ve açıklamasınıda yaptım. Örnek veriyorum hakire 50 kişi giriyor falan yada büyücüye.Ama 3 tane tılsımlı full grup güzelce planlı bir şekilde daha rahat kesebilir.
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

1000 kişi danaya girer gibi tüm slotlara giriyoruz. Bir de tek başına dene bakalım. Zor mu kolay mı? :)
Resim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Retaliation yazdı: 28 Şub 2018 17:33 1000 kişi danaya girer gibi tüm slotlara giriyoruz. Bir de tek başına dene bakalım. Zor mu kolay mı? :)

her yaratığa dedin gibi 100 kişi bodozlama dalıyor. kendi sunucumuzda acaba büyük büyücü burda kesildiği gibi kesilecek mi ? :)