İşte bir tane daha..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

İşte bir tane daha..

Mesaj gönderen BayTerapi »

Resim

İyi akşamlar,

Bildiğiniz gibi oyunda uzun süredir sabit bir şekilde duran 1 seviye karakterler mevcut. Konu başlığındaki isimlerin yanına bu karakteride eklemek lazım sanırım ne zaman görsem burada, belkide özenmiştir bilemeyiz.

kedi
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Re: İşte bir tane daha..

Mesaj gönderen kandemir »

Çok Fazla Var onlardan ya sandox kullananlar sayısız gözcü char açıyor
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Cümleyi yazdıktan sonra konu başlığını düzeltmeyi unutmuşum, kusura bakmayın. :unamused:
kedi
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Cehaletimi mazur görün ama bir şey sormak istiyorum. Oyunda zaman zaman yaşanan donmaların, lagların,
slotların hızlanıp yavaşlamasının nedeni sunucularda ki veri kalabalığı olabilir mi? Hani kullanılmayan o kadar karakter bunlara neden oluyor olabilir mi?
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Çöp maden getir nickli kullanıcıyı ben yarıyıl tatilinde de görmüştüm ayrılmıyor oradan
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

SalurBeyi yazdı: 24 Şub 2018 01:20 Cehaletimi mazur görün ama bir şey sormak istiyorum. Oyunda zaman zaman yaşanan donmaların, lagların,
slotların hızlanıp yavaşlamasının nedeni sunucularda ki veri kalabalığı olabilir mi? Hani kullanılmayan o kadar karakter bunlara neden oluyor olabilir mi?

Olabilir tabii.
kedi
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

SalurBeyi yazdı: 24 Şub 2018 01:20 Cehaletimi mazur görün ama bir şey sormak istiyorum. Oyunda zaman zaman yaşanan donmaların, lagların,
Haklısın. Bir bilgisayarda sadece bir karakter aktif olabilir kuralı olsa diğer karakterler ile oyuna girerken IP blok gelmeli. Bu da onlarca karakter ile aynı sunucuya giriş yapılmasını engeller. Lag kısmende olsa kesilmiş olur. Ayrıca naylon KP kasımı, bir nebze de olsa engellemiş olur. Herkeste birden fazla bilgisayar olmayabiliyor malum. Veri tabanında ki açılmış hesaplara ve karakterlere yapacak bir şey yok. Kullanıcılar istedikleri kadar hesap ve karakter açabilirler. Ama dediğim gibi her sunucuda sadece bir karakteriyle oyuna girebilir kuralı getirilmelidir. Kullanılmayan hesapları veri tabanından tamamen sildirmek istesen de geliştirici ekip; "Hesap silinmesi mümkün değil, eski hesabınızı kullanmayacaksanız yeni bir tane açabilirsiniz." diyerek geçiştiriyor. Düşün artık kaç bin tane kullanılmayan hesap vardır veri tabanını çöplüğe çeviren.
Resim
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Tabikide o sunucular kaldırmıyor yoğunluğu. Mesela şuan eminönüne git oyun girişinde kalabalık yazdığı halde oyun yağ gibi akıyor. Bi an anka damıyım diye şaşırdım yani 😀
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Adam oto maden alıyor :))

Maden satan olmadı sanırım hiç ??
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

SPIEGLEIN yazdı: 24 Şub 2018 07:17 Adam oto maden alıyor :))

Maden satan olmadı sanırım hiç ??
Ne kadardan alıyor? 😂