Oyun Hikayesi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Tskxhxugur
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Oyun Hikayesi

Mesaj gönderen Tskxhxugur »

Merhaba.Oyunu yaklaşık 4-5 senedir oynamıyorum ve hiç çemberlitaşa girme imkanım olmadı.Oyunu hızlı seviye kasarak migrat/sığınaklardan eşya düşürmek üzerine oynuyordum ve ne görev metinlerini dikkatlice okumuşumdur ne oyunun hikayesini anlamak için bir çaba sarf etmişimdir.Aradan geçen onca yıla rağmen İKV hala aklımın bir köşesinde kalmış ve oyuna tekrardan başlamayı düşünüyorum.Amacım hızlı seviye atlayıp üzerime 3 5 eşya almak falan değil.Bu sefer yavaş yavaş seviye atlayarak oyundaki görev metinlerini okuma,oyunun hikayesini anlama niyetindeyim.Oyunun hikayesini anlayabilmem için sadece görev metinlerini okumam yeterli olur mu ? Oyunun sitesindeki tarihçeyi okumadan görev metinleri ile oyunun hikayesini anlayabilir miyim ? Oyunun hikayesini öğrenmek için neler yapabileceğimi bilmiyorum.Bu konuda bilgi sahibi olanların yardımını bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: S V M

Re: Oyun Hikayesi

Mesaj gönderen Bubyo »

Tskxhxugur yazdı: 23 Şub 2018 16:26 Merhaba.Oyunu yaklaşık 4-5 senedir oynamıyorum ve hiç çemberlitaşa girme imkanım olmadı.Oyunu hızlı seviye kasarak migrat/sığınaklardan eşya düşürmek üzerine oynuyordum ve ne görev metinlerini dikkatlice okumuşumdur ne oyunun hikayesini anlamak için bir çaba sarf etmişimdir.Aradan geçen onca yıla rağmen İKV hala aklımın bir köşesinde kalmış ve oyuna tekrardan başlamayı düşünüyorum.Amacım hızlı seviye atlayıp üzerime 3 5 eşya almak falan değil.Bu sefer yavaş yavaş seviye atlayarak oyundaki görev metinlerini okuma,oyunun hikayesini anlama niyetindeyim.Oyunun hikayesini anlayabilmem için sadece görev metinlerini okumam yeterli olur mu ? Oyunun sitesindeki tarihçeyi okumadan görev metinleri ile oyunun hikayesini anlayabilir miyim ? Oyunun hikayesini öğrenmek için neler yapabileceğimi bilmiyorum.Bu konuda bilgi sahibi olanların yardımını bekliyorum.
Tarihçe'yi oku. Hikayeleri oku. Forumda bir çok araştırma var onları bulabilirsen onları oku.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??