Hakir Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
BatuIV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Estergon Ailesi

Re: Hakir Hk.

Mesaj gönderen BatuIV »

Bubyo yazdı: 23 Şub 2018 16:23
BatuIV yazdı: 23 Şub 2018 16:21
Bubyo yazdı: 23 Şub 2018 16:20
BatuIV yazdı: 23 Şub 2018 16:17
Bubyo yazdı: 23 Şub 2018 16:01 Bir görev açıklamasında şuanki Hakir'in patlamada ölen Hakir olmadığı, ölen Hakir'e çok benzediği için bu lakabı vermişler.

Beni baya bir sevindirdi bu durum.
Abi şaka mısınız :D o hikayede Gizit Klan Lideri ve Perihan Hanım patlamada öldü diye belirtiyor. Lodos klanının en başında her zamna İsmet mi vardı? O anki klan lideri kimse o ölmüştür bu kadar basit. Hakir öldü demiyor tekrar belirteyim
Ne ? O anki klan lideri Hakir idi zaten ve Hakir öldü deniyor.
Hikaye şu an önümde açık okuyorum ben, o anki klan lideri Hakir falan demiyor, element uydurmayın. Nerede yazıyor link at görelim madem
AFRASiYAB yazdı:
Etkinlik sona erdi!

İşte sizlerden tamamlamanızı istediğimiz cümlenin eksiksiz hali:

"14 Nisan 1978 tarihinde barışa atılan bombada; 5 Nisan anlaşmasının en büyük emektarı olan Yükseliş Cemiyeti Diplomatik İlişkiler Sorumlusu Perihan Hanım ve Gizit Lideri Hakir'in de aralarında bulunduğu 5 kişi can verdi!"
(Cümle; Tarihçeden ve oyun hikayesindeki bazı noktalardan alınan bilgilerden hazırlanmıştır)

Maalesef etkinliğimize doğru yanıt veren olmamıştır.

Katılım gösteren tüm neferlerimize teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.
Ararsan forumda bulabilirsin.
...Ziya Bey ve Perihan Hanım, dış ilişkiler ekibi, Galata ve Gizit klan liderleri, sahne üzerinde çeşitli konuşmalar yaptılar. Bu esnada fare adam klanları arasında bir huzursuzluk baş gösterdi bunu takiben sahnenin altında büyük bir patlama meydana geldi. Kargaşa ve kaos arasında çatışmalar çıktı. Patlamada Perihan Hanım ve Gizit klanı lideri can verdiler, Ziya Bey ve Galata klanı lideri ise ağır yaralandı. Köprüde bulunan bir çok insan öldüler yada ağır yaralandılar. Fare adam ve insan korumalar arasında çatışmalar çıktı. Bu tarihten günümüze, fare adamlarla bir daha barış yapılmadı.

Resmi tarihçede Hakir demiyor. Bunların yapacağı etkinlik bu kadar olur zaten :) ölen bir adamı nasıl geri getirecekler merak ediyorum doğrusu
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

BatuIV yazdı: 23 Şub 2018 16:25
BatuIV yazdı: 23 Şub 2018 16:17
Abi şaka mısınız :D o hikayede Gizit Klan Lideri ve Perihan Hanım patlamada öldü diye belirtiyor. Lodos klanının en başında her zamna İsmet mi vardı? O anki klan lideri kimse o ölmüştür bu kadar basit. Hakir öldü demiyor tekrar belirteyim
Hikaye şu an önümde açık okuyorum ben, o anki klan lideri Hakir falan demiyor, element uydurmayın. Nerede yazıyor link at görelim madem
AFRASiYAB yazdı:
Etkinlik sona erdi!

"14 Nisan 1978 tarihinde barışa atılan bombada; 5 Nisan anlaşmasının en büyük emektarı olan Yükseliş Cemiyeti Diplomatik İlişkiler Sorumlusu Perihan Hanım ve Gizit Lideri Hakir'in de aralarında bulunduğu 5 kişi can verdi!"
(Cümle; Tarihçeden ve oyun hikayesindeki bazı noktalardan alınan bilgilerden hazırlanmıştır)

...Ziya Bey ve Perihan Hanım, dış ilişkiler ekibi, Galata ve Gizit klan liderleri, sahne üzerinde çeşitli konuşmalar yaptılar. Bu esnada fare adam klanları arasında bir huzursuzluk baş gösterdi bunu takiben sahnenin altında büyük bir patlama meydana geldi. Kargaşa ve kaos arasında çatışmalar çıktı. Patlamada Perihan Hanım ve Gizit klanı lideri can verdiler, Ziya Bey ve Galata klanı lideri ise ağır yaralandı. Köprüde bulunan bir çok insan öldüler yada ağır yaralandılar. Fare adam ve insan korumalar arasında çatışmalar çıktı. Bu tarihten günümüze, fare adamlarla bir daha barış yapılmadı.

Resmi tarihçede Hakir demiyor. Bunların yapacağı etkinlik bu kadar olur zaten :) ölen bir adamı nasıl geri getirecekler merak ediyorum doğrusu
Senin bana sorduğun soruyu sormak istiyorum. Kardeşim gerçekten şaka mısın? Konuyu açtığım mesajı bir okursan anlayacaksın?
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
BatuIV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Estergon Ailesi

Mesaj gönderen BatuIV »

Bubyo yazdı: 23 Şub 2018 16:26
BatuIV yazdı: 23 Şub 2018 16:25

AFRASiYAB yazdı:
Etkinlik sona erdi!

Senin bana sorduğun soruyu sormak istiyorum. Kardeşim gerçekten şaka mısın? Konuyu açtığım mesajı bir okursan anlayacaksın?
Ustacım resmi sitede hikayeleri okursa Hakir falan demiyor, Gizit Klan Lideri diye bahsediyor. Trailer yayınlanmadan önce Hakir diye bir şey mi vardı? Dalga mı geçiyorsun sen? AFRASİYAB veya her kimin hatasıysa resmi tarihçeye eklemeden konu hakkında etkinlik yapılmasıydı. Saçma sapan ve tutarsız işler yapmaktan başka bir şey değil. Tekrar belirteyim, etkinlik ne zaman oldu bilmiyorum ama trailer dan öncede sonrada resmi tarihçede Hakir diye bir liderden bahsetmiyor
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Bubyo »

Tamam kardeşim sensin.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

Postları okumadan ne polemik yaratıyorsun? Hikaye de ekleme çıkartma yapıldı. Sence bir GM kopyala yapıştır istediği bir etkinlikte hata yapabilir mi? İlla sizin dediğiniz, en kral kanıt gelse kabul etmezsiniz.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Bubyo »

Oyun geri sarınca görevi tekrar almam gerekti ve bu görüntüyü aldım senin için @BatuIV. Hatta okuyabilesin diye de biraz büyülttüm. Bak şimdi ne diyor görev metninde 78 yılında diyor, ölen diyor Gizit klanı lideri diyor adı diyor Hakir'di diyor. Daha anlatabileceğim başka bir şey var mı bilmiyorum anlaman için. Şuan Gustav'ın orada bulunan Hakir'e de asıl Hakir lakaplı fareadam'a benzediği için yine bu isim verilmiş.
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Şu gazeteyi okursanız (ki öyle bir şey yapamazsınız çünkü o kısımda herkes flaş oluyor) orada "Perihan Hanım ve Gizit Lideri Hakir'in de aralarında bulunduğu 5 kişi can verdi!" yazısını görebilirsiniz.Gazete avatarımda ancak okuyamazsınız :D

Resim
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen HollyShit »

Şu tarihçeyi yarım yamalak okuyup, alıntılamayı bırakın artık. Tamamını okuyun anlarsınız kim öldü kim kaldı.
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.