Bireysel mi bölge ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Bireysel mi bölge ?

Mesaj gönderen Sparineus »

Yazdığın çoğu şey saçma, gemiye kapı mı? Karşı tarafa eski, kullanılmayan ve karaya oturmuş bir gemi yerine sandalla gitmen daha mantıklı. Mayın olayı da saçma senin dediğin, şuan gökten gelenler çok mantıklı geldi bana. Sürekli hareket halinde olmak zorundasın aksi taktirde patlıyorsun.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
ottomanempire
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen ottomanempire »

Arkadaşlar, yeni seviyeler geldi lakin yeni yetenekler gelmedi. İlk defa seviye atlamamıza rağmen yetenek puanı kazanmıyoruz. Bence bu durum oyunun neredeyse bütün albenisini bitiriyor. Açıkçası sanki makyaj yapıp önümüze koymuşlar gibi hissediyorum ve bu yetenek konusunun yeterince konuşulmadığı kanaatindeyim. Bahsettiğiniz şeyler sorun bile değil. Yöneticilerden yetenekler konusunda bir açıklama geldi mi?
Ozan ATALAY [ ANKA ]
İyi bir savaşçı kendini yenilgiden koruyabilir ama düşmanı yenmeyi garantileyemez..
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Artık Çemberlitaş bile bireysel Resim
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

TOLGARDA yazdı: 23 Şub 2018 17:50 Artık Çemberlitaş bile bireysel Resim
Bireysel değil normal açık bölge gibi.Yani herkes giriyor ve kalabalık şekilde yardımlaşarak sadece görevi yapmak için bölgeyi tamamlıyoruz.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Serinplay yazdı: 23 Şub 2018 18:04
TOLGARDA yazdı: 23 Şub 2018 17:50 Artık Çemberlitaş bile bireysel Resim
Bireysel değil normal açık bölge gibi.Yani herkes giriyor ve kalabalık şekilde yardımlaşarak sadece görevi yapmak için bölgeyi tamamlıyoruz.
Ben de onu demek istedim 🙄
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

1-Nerull aşağı yukarı bir yıl önce ''O gemi bir gün gelecek.'' demişti. Bahsedilen gemi bir sandalmış galiba. Ama böylesi bir kıyamet ortamında, dünyada yaşamın sadece Eminönü'de olduğu düşünülen bir zamanda sandaldan başka bir deniz ulaşım yolu da zor olurdu. Yani öyle bir zamanda Teşkilat'ın teknolojisini ve maddi şartlarını göz önüne alırsak. Bu gemi-sandal olayına biraz gerçekçi yaklaşalım.

2-Ben genel olarak Zırhlı Jandarmaları beğenmedim. Star Wars'tan fırlamış gibiler. :')

3-Arayüzten kastını anlamadım. Skill efektlerinden de memnun olduğum için Karaköy'den böyle bir beklentim yoktu.

4-Katılıyorum.

5-Aksine gördüğüm kadarıyla Karaköy'ü Eminönü'den daha çok sevdim. Özellikle köprüden Mansur Bey heykeline doğru uzanan yol. İKV'de zaman zaman yapılan yürüyüşlerin bir numaralı rotası olur bence. O:-)

6-Karaköy'e ait bir asaya henüz rastlamadım oyunda, yorum yapamayacağım.

7-Bombalar bana da çok garip geldi. Amerika'nın Hiroşima'ya attığı Fat Man atom bombasına benziyor. Ama mayın olsa rastgele olması gerekirdi ve kurtulma imkanımız sıfır olurdu. En azından bu gökten gelen Fat Man bombalarından kaçabilme şansımız var.

8-Gözlemlemedim.

9-Namus Bekçisi hakikaten garip. :')
ölüm tatlı bir hayal oldu artık