Gezgin Şehir felan değil orası!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Witchex
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Gezgin Şehir felan değil orası!

Mesaj gönderen Witchex »

Arkadaşlar dün akşam binlerce mesaj gördüm bölge kanalında. İçerikleri yaklaşık olarak şöyleydi:"Ya burda gezgin şehire giriş diyor nasıl gireceğiz? Karaköyün yanında gezgin sehiride mi getirdiniz?".
Arkadaşlar bizim bu fara adamların klanlanları var biliyorsunuz. Gizit ve galatayı gözünüzle gördünüz. Bu Gezginler ismi de bir fare adam klanı ismi. Buyrun tarihceden alınti:

"...Ancak Beyaz Köşk'teki ilk fare adam gurubundan yani Gezginler'den biri olan Topuz isimli fare adam (Fare adamlara insanlarla karışmaması açısından isim verilmezdi, sadece lakap takılırdı) aslında dışarıdaki belirsiz bir güç için çalışan bir muhbirdi.."
Yani kısacası biraz tarihçeyi okursanız oyundan daha çok zevk alırsınız. Ayrıca belirteyim dikkat ettiyseniz Karaköyde ikinci kısıma girdiğimizde 3 tane giriş ismi var. Galata giriş, Gizit giriş ve Gezginler giriş. Bu isimler dediğim gibi büyük fare adam klanları ismi gezgin şehirle felan karıştırmayın.
Kullanıcı avatarı
frhtakn32
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos
Lonca: Facta Non Verba
İletişim:

Re: Gezgin Şehir felan değil orası!

Mesaj gönderen frhtakn32 »

Güzel bilgi bu 3. fare adam klanını bilmiyordum sadece Gizit ve Galata var sanıyodum.Keşke söylemeseydin heyecanı kalmadı :)

https://www.youtube.com/watch?v=vyZAvaonwYM
TWICE
JuMPeRI
Jacktheripper
[Facta Non Verba]
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Guzel bilgi, ben de oraya grup bolgesi gelecek sandim bi an icin 😂
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Witchex yazdı: 23 Şub 2018 11:31 Arkadaşlar dün akşam binlerce mesaj gördüm bölge kanalında. İçerikleri yaklaşık olarak şöyleydi:"Ya burda gezgin şehire giriş diyor nasıl gireceğiz? Karaköyün yanında gezgin sehiride mi getirdiniz?".
Arkadaşlar bizim bu fara adamların klanlanları var biliyorsunuz. Gizit ve galatayı gözünüzle gördünüz. Bu Gezginler ismi de bir fare adam klanı ismi. Buyrun tarihceden alınti:

"...Ancak Beyaz Köşk'teki ilk fare adam gurubundan yani Gezginler'den biri olan Topuz isimli fare adam (Fare adamlara insanlarla karışmaması açısından isim verilmezdi, sadece lakap takılırdı) aslında dışarıdaki belirsiz bir güç için çalışan bir muhbirdi.."
Yani kısacası biraz tarihçeyi okursanız oyundan daha çok zevk alırsınız. Ayrıca belirteyim dikkat ettiyseniz Karaköyde ikinci kısıma girdiğimizde 3 tane giriş ismi var. Galata giriş, Gizit giriş ve Gezginler giriş. Bu isimler dediğim gibi büyük fare adam klanları ismi gezgin şehirle felan karıştırmayın.
Topuz topalın lakabı değil miydi. Domuz zaten karaköy zenginleri için çalışan birisiymiş
Resim
Kullanıcı avatarı
BLaDeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen BLaDeII »

Orada bir giriş var yalnız. Artık grup bölgesi mi olur sivri ada tarzı girilecek ek bölge mi olur bilemeyiz.Sağ kısmında Metal bir kare şeklinde kapı var ama daha aktif değil.. ilerde ek paket olaracak gelecek eminim.
Teşkilat= BLADEII serhat İnatçızehir EsEsBLaDe

Eminönü= SeRhAtt
Kullanıcı avatarı
Toxit
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Toxit »

bende sordum abertholle öyle bir şey yok nereden çıkardınız dedi... Şimdilik kullanıma kapalı en azından aktif değil ileride ne olur bilemeyiz bekleyip görmek en mantıklısı
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ezel »

Bekleyip göreceğiz :D
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

Ek bir patch felan gelecegini düşünmüyorum bölge bu kadar bence devamı olsa zaten eklerler orayıda test yaptırırlardı
Kullanıcı avatarı
Tskxhxugur
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Tskxhxugur »

Bence çok karamsarsınız.Yanılmıyorsam yeraltı geldiğinde hidraların olduğu bölgeye geçemiyorduk fakat sonraki güncelleme ile yeşil ve kadim hidranın olduğu yere geçme imkanı bulduk.Yine aynı şekilde şuan orası kapalı tutulup ileride gelecek herhangi bir boss için hazırlık olabilir.
Kullanıcı avatarı
LaRaCRoFT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen LaRaCRoFT »

Bence Karaköy haritasının bir bölümünü ileride gelecek olan 69 seviye için bekletiyorlar. Yani o haritada siyah olan yerler, 69 seviye geldiğinde aktif hale geçebilir. Yani ayrı bir harita eklenmeden, farklı yerlere açılan yeni giriş kapıları, yeni iç mekanlar, yeni npcler, yeni yaratıklar, yeni görevler tek bir harita üzerinden sağlanmış olur.
Resim