Sizce Asansörün altında ne var ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Sizce Asansörün altında ne var ?

Mesaj gönderen Adrianalima »

Merhabalar yeni bolge hakkinda aklimda olan bazi seyleri söylemek ve sizlerinde yorumlarinizi almak istedigim icin bu konuyu açıyorum..

Bundan onceki seviye de gelen Yer alti eklentisinde bolgeyi cok kucuk bolge olarak gördük dedik hatta cin, akrep, yilan, tepegoz koyup yenilik getirmisler baya bi elestirilmisti o zamanlar ama Meran'ı keşfetmemistik..

Karaköyde yoneticilerden en cok duydugumuz seylerden biri ikv tarihinin en cok ugrasilan ve en buyuk bolgeyi getirdikleri seklindeydi. Tüm haritayi gezdim 52 leveldeki penisilin gorevine kadar geldim acikcasi hic sıkılmadım mesela 40 trans, 50 tunel jetonu, 50 kablo vs gorevler var ve bu gorevleri zevkle yaptim. Benim aklimda olan dusunce bu devasa bolgede cok fazla soru isareti var , daha gormedigimiz bir cok yatarik ve boss var ve 59 levele kadar milis ve fanatik keserek kasmayacagimiz kesin 54 veya 55 level ustunde farkli bir bolgeye geçiş olcaktir meran bolgesi gibi peki bu giris nerden olacaktir ?

Suan 2 ihtimal gozukuyor siginaklarin devami ve asansör'ün altı.. Asansörün altinda sizce bizi ne bekliyor ? Yeni bir bolge mi ? Yoksa yeni bir npc mi ?
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Re: Sizce Asansörün altında ne var ?

Mesaj gönderen turkneferi »

Otoparkta karaköy sığnaklar var orada olabilir. Gezgin giriş diye bir yer mevcut haritada ancak oyunda gözükmüyor. Asansör ise yaratık olan bir yere çıkmayacaktır. Güdümlü balon gibi bir odaya çıkacağını düşünüyorum.
Resim
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

turkneferi yazdı: 23 Şub 2018 10:30 Otoparkta karaköy sığnaklar var orada olabilir. Gezgin giriş diye bir yer mevcut haritada ancak oyunda gözükmüyor. Asansör ise yaratık olan bir yere çıkmayacaktır. Güdümlü balon gibi bir odaya çıkacağını düşünüyorum.
Siginaklara girdim orda icerde biraz ilerledikten sonra bolgeye gecis icin gorev yapmamizi soyluyor meran kapinin anahtar gorevi gibi..

Gezginsehir girisi bu guncellemede gelmedi adı geciyor ama bundan sonraki güncellemede gelecektir buyuk ihtimal..

Asansörün altıni gercekten merak ediyorum aklima meran gibi yeni bir bolgeye acılan bir yer olarak geliyor açıkçası..
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Adrianalima yazdı: 23 Şub 2018 10:39
turkneferi yazdı: 23 Şub 2018 10:30 Otoparkta karaköy sığnaklar var orada olabilir. Gezgin giriş diye bir yer mevcut haritada ancak oyunda gözükmüyor. Asansör ise yaratık olan bir yere çıkmayacaktır. Güdümlü balon gibi bir odaya çıkacağını düşünüyorum.
Siginaklara girdim orda icerde biraz ilerledikten sonra bolgeye gecis icin gorev yapmamizi soyluyor meran kapinin anahtar gorevi gibi..

Gezginsehir girisi bu guncellemede gelmedi adı geciyor ama bundan sonraki güncellemede gelecektir buyuk ihtimal..

Asansörün altıni gercekten merak ediyorum aklima meran gibi yeni bir bolgeye acılan bir yer olarak geliyor açıkçası..
Orası nezih bir ortam altta çok büyük bir alan ve çok fazla sorun çıkaracak fareler olduğunu düşünmüyorum.
Resim
CHOSENPERSON
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen CHOSENPERSON »

Harıtalarda gösterildiğine göre sığınaklar var şimdiki sıgınaklardan biraz buyuk diğerleri bölge degıl sadece oda
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

CHOSENPERSON yazdı: 23 Şub 2018 10:54 Harıtalarda gösterildiğine göre sığınaklar var şimdiki sıgınaklardan biraz buyuk diğerleri bölge degıl sadece oda
asansörün altının oda olup olmadigini suan bilmiyoruz daha girebilen yok
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Bahsettiğiniz asansör hangi asansör? G.R.C. binasındaki asansör mü?
Resim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Eğer bahsettiğin asansör , rastoranttaki asansör ise oraya 54 levelde iniliyor ve orda sinema salonu var yani bölge falan yok.
En son MaHKuMII tarafından 27 Şub 2018 20:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Rudboy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: ATT

Mesaj gönderen Rudboy »

Heyecan yapmayın la asansörün altınsa slot veya Npc yok. Çok güzel bir ambianslı oda mevcut içeriğini söylemeyeyim :grinning:
Attci
Sevketasci
İlhambüyücüsü
Takinpekmez