Hakir ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Hakir ?

Mesaj gönderen Lothbrok »

Thrashmetal yazdı: 23 Şub 2018 12:49 Teşkilat’ın Gustav’ı koruma ilgili planları ve fare adamların elinden alma planları var ama şu an Hakir’in yanında o kadar çok düşman var ki inanılmaz derecede fazla hikaye bambaşka bir yere saptı şu an farklı bir gizemi çözerken bir anda teşkilat adına tekrardan habis gizit fare adam klanına karşı bir savaş içnde bulduk kendimizi Bana kalırsa hakir orada kalıcak ve baya bir taktiksel plan gerekicek
Aynen bu nasil bir is anlamadim teskilattan ayrildik tuhaf seyler yasadik ve hala teskilata hizmet ediyoruz bu Agahbey ne adammis be köle etti bizi resmen.Sahsen bu tercih bize birakilsa tarafimizi secsek gerekirse arz lodos yani sira teskilatin tum uyeleriyle savassak daha renkli heyecanli bir oyun olabilir.
Lothbrokş
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Lothbrok yazdı: 23 Şub 2018 14:24
Thrashmetal yazdı: 23 Şub 2018 12:49 Teşkilat’ın Gustav’ı koruma ilgili planları ve fare adamların elinden alma planları var ama şu an Hakir’in yanında o kadar çok düşman var ki inanılmaz derecede fazla hikaye bambaşka bir yere saptı şu an farklı bir gizemi çözerken bir anda teşkilat adına tekrardan habis gizit fare adam klanına karşı bir savaş içnde bulduk kendimizi Bana kalırsa hakir orada kalıcak ve baya bir taktiksel plan gerekicek
Aynen bu nasil bir is anlamadim teskilattan ayrildik tuhaf seyler yasadik ve hala teskilata hizmet ediyoruz bu Agahbey ne adammis be köle etti bizi resmen.Sahsen bu tercih bize birakilsa tarafimizi secsek gerekirse arz lodos yani sira teskilatin tum uyeleriyle savassak daha renkli heyecanli bir oyun olabilir.
Agahtan daha yetkili biri olan büyük liderle konuştuk sadece ismi büyük lider diye geçiyor acaba kim ? Gözden geçirmek lazım
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Thrashmetal yazdı: 23 Şub 2018 16:42
Lothbrok yazdı: 23 Şub 2018 14:24
Agahtan daha yetkili biri olan büyük liderle konuştuk sadece ismi büyük lider diye geçiyor acaba kim ? Gözden geçirmek lazım
Agahtan daha yetkili olduğunu nereden çıkardın?
Merkez Eminönü, Büyük lider ise karaköyden sorumlu. Yani aslında agah daha yetkili.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

kandemir yazdı: 23 Şub 2018 10:00 Hakir Tılsımsız ve koordinesiz grupla 49 a kadar çekildi canı ve gustav kullanıldı herkes Pert normal sunucuda tılsımlı ekiple rahat kesilicektir
Kutup koruyo mu Gustav'dan. Bir de Gustav'ın ateşlenme animasyonunu merak ediyorum
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Mesaj gönderen kandemir »

koruyor kutup ve ck kurtarıyor kadimin skiline benzer şekilde deprem tarzı birşeyler yaşanıyor 70k atıyor
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk