Karaköy Big Boss ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
qalanoth
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Karaköy Big Boss ?

Mesaj gönderen qalanoth »

Oyunun tanıtım videosunda Hakir her ne kadar ön plana çıkarılsa da Karaköy bölgesinde daha zorlu bir düşmanın bizi beklediğini düşünüyorum.

Bu konu hakkında fikirleriniz nedir ?
  • "Yâd elde oturanlar, bil ki yurt kaçağıdır.
    Senin kılıç dediğin, TÜRK'ün oyuncağıdır"
    Hüseyin Nihâl Atsız
Kullanıcı avatarı
qalanoth
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım

Re: Karaköy Big Boss ?

Mesaj gönderen qalanoth »

qalanoth yazdı: 23 Şub 2018 00:05 Oyunun tanıtım videosunda Hakir her ne kadar ön plana çıkarılsa da Karaköy bölgesinde daha zorlu bir düşmanın bizi beklediğini düşünüyorum.

Bu konu hakkında ki fikirleriniz nedir ?
  • "Yâd elde oturanlar, bil ki yurt kaçağıdır.
    Senin kılıç dediğin, TÜRK'ün oyuncağıdır"
    Hüseyin Nihâl Atsız
Kullanıcı avatarı
egoSTAR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: EminönüGuards

Mesaj gönderen egoSTAR »

valla hakir zor daha da zor olan büyük büyücü dahada zoru gelse nolur bilemem
Resim
Motiejunas
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Motiejunas »

egoSTAR yazdı: 23 Şub 2018 00:10 valla hakir zor daha da zor olan büyük büyücü dahada zoru gelse nolur bilemem
Büyük Büyücü kim nerede ?
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Herkes yılanı arıyor.(Görevden bahsetmiyorum görev metinlerinde) Yılandan bahsediyor.Bu yılan muhtemelen meran kraliçesi olabilir.Haritanın yarısına yakını karanlık ve orası boş değildir yine meranlar ile ilgili bir bölüm olabilir diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: ÜTOPİA

Mesaj gönderen Hars »

Karaköy bölgesinin "genişleme paketi" olduğunu unutmayalım. İleri ki zamanlarda gelecek olan "eklenti paketiyle" General Hakir'den daha zorlu habis yaratıklarla karşılaşmamız muhtemel.
Taklitler aslını yaşatır.
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

Serinplay yazdı: 23 Şub 2018 00:20 Herkes yılanı arıyor.(Görevden bahsetmiyorum görev metinlerinde) Yılandan bahsediyor.Bu yılan muhtemelen meran kraliçesi olabilir.Haritanın yarısına yakını karanlık ve orası boş değildir yine meranlar ile ilgili bir bölüm olabilir diye düşünüyorum.
Eklenmiş olsa oyun dosyalarında boss adı gözükürdü hocam ama yok :(
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

AnaToLia yazdı: 23 Şub 2018 00:30
Serinplay yazdı: 23 Şub 2018 00:20 Herkes yılanı arıyor.(Görevden bahsetmiyorum görev metinlerinde) Yılandan bahsediyor.Bu yılan muhtemelen meran kraliçesi olabilir.Haritanın yarısına yakını karanlık ve orası boş değildir yine meranlar ile ilgili bir bölüm olabilir diye düşünüyorum.
Eklenmiş olsa oyun dosyalarında boss adı gözükürdü hocam ama yok :(
Şuanki surumde yok zaten indirmis olsan oraya bir giris konulmus olurdu buyuk ihtimal 6.1 veya 6.2 surumunde var o map.
Resim
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

bize verilen ilk görevdeki yılandan bahsediyorsan o kişi bir insan. başka bir yılan varsa ben daha görev kısımlarında karşılaşmadım. bütün görevleri sonuna kadar okumaya anlamaya çalışıyorum. başka bir çok kişinin de okuduğunu düşünüyorum.

şuraya yazasım geldi biraz yazayım :) ilk başta bize verilen yılanı araştır görevinde bahsi geçen kişi lodoslarda tarot (yanılmıyorsam böyleydi) isimli bir örgütün fareleri bir gaz yada ilaç her ne ise zehirleyip üremelerini engelliyorlar. zaten çevredeki farelere tıkladığında ''çocuğum olmuyor yaşım geçti'' falan dediklerini görebilirsiniz. bu yılan da bu zehri yapan grup içinden bir bilim insanı. fare adamların ona taktığı lakap ''yılan'' aslında. bu yaptıklarından dolayı vicdan azabıyla bir tedavi yapmaya çalışıyor. bizde onu engelleyeceğiz yada tam tersine birşeyler olacak.

bunun dışında başka bir yılan varsa daha bir yerde bahsini görmedim.
merakla bekliyorum hikayenin devamını. tam sürüm gelsede hikayenin tadını çıkarsak.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

Mapte gezen hedeflenemez yılanlar var.Bence bu kişi bir insan olsa bile yılan lakabının takılmasında bir hikmet vardır.
Resim