Karaköy Sığınaklar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Karaköy Sığınaklar

Mesaj gönderen Adrianalima »

Karaköy bölgesinde bulunan sıgınaklara gırdım ancak kapıdan geçmek için gerekli görevi yapmamız gerektiği uyarısını alıyoruz :unamused:

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Karaköy Sığınaklar

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hoş olmuş, uğraştırsın biraz.
kedi
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Burası şu Yılan denen adamın mekanı olmasın ? Çünkü ileride bir laboratuvar var.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

Serinplay yazdı: 23 Şub 2018 02:14 Burası şu Yılan denen adamın mekanı olmasın ? Çünkü ileride bir laboratuvar var.
Muhtemel. Çünkü başka neresi olabilir ki.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

Bubyo yazdı: 23 Şub 2018 02:18
Serinplay yazdı: 23 Şub 2018 02:14 Burası şu Yılan denen adamın mekanı olmasın ? Çünkü ileride bir laboratuvar var.
Benim anlamadığım mısır çarşısında da baika bir sığınak mevcut tek kişi girebiliyor ona daama slotlar tekrar canlanıyor felan daha düşünene gelemedik.Acaba orası ne oluyor.Sanırım hakir büyük büyücü kraliçe solucan dışında nadide itemler oradan düşecek.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

ASALAK yazdı: 23 Şub 2018 03:12
Benim anlamadığım mısır çarşısında da baika bir sığınak mevcut tek kişi girebiliyor ona daama slotlar tekrar canlanıyor felan daha düşünene gelemedik.Acaba orası ne oluyor.Sanırım hakir büyük büyücü kraliçe solucan dışında nadide itemler oradan düşecek.
orası normal sığınak bölgesinin açık hali. GB halinde sığınaklara giremeyen arkadaşlar toplanıp 2-3 grup girip item düşürebilsin diye getirilen bölge. Miğrat ve Çemberlitaş içinde geçerli. Grup bölgesi değil de açık bölge gibi olacak, isteyen buralara girecek. İtemler aynı olur normal sığınak vs. gibi ama nasıl düşer kime düşer bilmiyorum.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Beta gelir gelmez burayı keşfettik bizde ama görev isteyince geri döndük 😑
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

Bubyo yazdı: 23 Şub 2018 03:15
ASALAK yazdı: 23 Şub 2018 03:12
orası normal sığınak bölgesinin açık hali. GB halinde sığınaklara giremeyen arkadaşlar toplanıp 2-3 grup girip item düşürebilsin diye getirilen bölge. Miğrat ve Çemberlitaş içinde geçerli. Grup bölgesi değil de açık bölge gibi olacak, isteyen buralara girecek. İtemler aynı olur normal sığınak vs. gibi ama nasıl düşer kime düşer bilmiyorum.
Olabilir.Herkes karaköye yükleneceği için çt ye sığınaklara grup bulamayabilirler yeni başlıyanlar,ama ben daha başka şeyler de verilebileceği kanatindeyim zamanla göreceğiz.