Açık Beta'nın Abartılması

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Açık Beta'nın Abartılması

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Beta sürüme girdiğinden beri plus paketi olmayıp da giremeyen insanların sitem ettiğine şahitlik ediyoruz. Arkadaşlar alt tarafı test bu yahu. Zaten gerek görev gerek eşyalar gerekse reçeteler buradan paylaşılıyor. Daha herkes 49-50 seviye olduğundan bölgenin %10'u falan keşfedildi zaten. Bir şeyden geri kaldığınız yok. Şuan içerisi ana baba günü, görev yapmak için birbirine KS atmaya çalışan yüzlerce saftirikten biri olmadığınız için mutlu olmalısınız. Paket tam sürüme girince zaten herkes gibi kendi karakterlerinizle kendi sunucunuzda başlayacaksınız. Teste girenler 55 level başlarken siz 49 falan başlamayacaksınız. Abarttığınız kadar bir şey yok ortada.

Girememenizin sebebi de server kapasitesinin dolu olması. Server kapasitesi dolunca oyun otomatik olarak pluslulara öncelik veriyor haliyle. Ekstra bir durum yok yani.
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Re: Açık Beta'nın Abartılması

Mesaj gönderen Rasenganm »

Abi alt üstü test yani millet deli gibi forumda konu açıyor şaka gibiler. Lagdan falan oynanmıyor kesecek slot bulamıyorsun zaten sana bi katkısıda yok. Ne bu dakka başı isyan konuları açıyorlar ben forumda yeni bölgeyle ilgili girenlerden tüyolar muhabbetler bekliyorum herkes plus konusu açıyor sinirlendiriyosunuz insanı, çöplüğe döndü forum
Resim
Kullanıcı avatarı
Ramires
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Ramires »

İkinizde o kadar haklısınız ki... Bizim çok geri kafalı cahil halkımız bunları idrak edemeyecek kadar basitler gerçekten. Aynı şekilde ne reçeteler atıldı görevlerle ilgili neler paylaşıldı diye görmeye çalışırken ağlayanları görmekten yoruldum. Turkohamsterın söylediği gibi içeride yürürken zorluk çekiliyor herkes şu nerde bu nerde diye koşuşturma telaşında ... yeter gerçekten biraz emeğe saygı duymayı bilin ondan sonra da birşeyleri eleştirmenden önce bazı şeylerin nelerden dolayı kaynaklandığı hakkında bilgi toplayıp öyle eleştirin
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Rasenganm yazdı: 22 Şub 2018 04:29 Abi alt üstü test yani millet deli gibi forumda konu açıyor şaka gibiler. Lagdan falan oynanmıyor kesecek slot bulamıyorsun zaten sana bi katkısıda yok. Ne bu dakka başı isyan konuları açıyorlar ben forumda yeni bölgeyle ilgili girenlerden tüyolar muhabbetler bekliyorum herkes plus konusu açıyor sinirlendiriyosunuz insanı, çöplüğe döndü forum
Kaostan başka bir şey yok içeride :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

İçerisi Acemi birliği gibiydi kimse ne yapacağını bilmiyordu. :grin:
HAYATResimDIR
Lacivert
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Lacivert »

Taze boka çok sinek konarmış :')
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen besiktasask »

Lacivert yazdı: 22 Şub 2018 08:23 Taze boka çok sinek konarmış :')
Sabah sabah midemi bulandirdin ya (((
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Lacivert yazdı: 22 Şub 2018 08:23 Taze boka çok sinek konarmış :')
Cuk oturdu :)
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

AĞLA
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

giremememe üzülme sebebim bir daha burayı göremeyecek olmam. sancak sunucusunda oynuyordum uzun yıllar boyunca oyuna girmedim ve karakterimde onlarca görev eksiği var ve aynı zamanda sunucuda oyuncu olmadığından dolayı burası benim için hayal oldu :) bari şimdi girip göreyim demiştim sağolsunlar izin vermediler :D