Bukadarda olmamalı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BahaGENCER42
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Schizophrenic Desires

Re: plussuz girebilen oldumu?

Mesaj gönderen BahaGENCER42 »

DADASS yazdı: 22 Şub 2018 00:43 Ben Halen Daha Deniyorum Giremedim Tek Kelime İle Rezillik.
Ben giremediysem kimse giremez galiba :) . Saat 22:30 Dan 03:25 e kadar geçen sürede ara vermeksizin denedim ve hicbir sonuç alamadım o yuzden kaldırdım bu gidişlede oyunu bırakacak ınsan sayısı artacak gibime geliyor
Elbet bir gün bu Arz'ın Çocukları güneşi görecektir.
DADASS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Asker O Şimdi

Mesaj gönderen DADASS »

BahaGENCER42 yazdı: 22 Şub 2018 03:26
DADASS yazdı: 22 Şub 2018 00:43 Ben Halen Daha Deniyorum Giremedim Tek Kelime İle Rezillik.
Ben giremediysem kimse giremez galiba :) . Saat 22:30 Dan 03:25 e kadar geçen sürede ara vermeksizin denedim ve hicbir sonuç alamadım o yuzden kaldırdım bu gidişlede oyunu bırakacak ınsan sayısı artacak gibime geliyor
Nerull Takılır Kendi Kendine İşte Dahada Denemem Bu Nedir 6 7 Saatir Giremiyorum Saçmalık Rezillik
Kullanıcı avatarı
batugun
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen batugun »

Az önce girdim 3:30 gibi sonunda...
Johan (29) [2007-2008] Eskiteam (49) [2008-2010] Qralşifacı (49) [2009-2016] ] Batuqqan (49) [2013-2016]

Elveda İkv
Kullanıcı avatarı
MahirTURHAL
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: SUNUCU DOLU HATASI!

Mesaj gönderen MahirTURHAL »

DADASS yazdı: 22 Şub 2018 01:37
MahirTURHAL yazdı: 22 Şub 2018 01:29 Lütfen şu pluslu plussuz ayrımını ortadan kaldırın sınırlı süre boyunca girebileceğiz bari bunu hor görmeyin saat akşam üzeri 5 gibi kurdum betayı o saatten beridir deniyorum giremedim lütfen şu kapasiteyi artırın bizde girelim ayrımcılık bari şu sınırlı günlerde olmasın lütfen yetkililere rica ediyorum. :( :(
Bilgilendirmede Herkesin Erişimine Açıldı Diyor Ama Pek Doğru Değil :)
Pek eğil hiç doğru değil yani test de yapılmasa bari hadi gelince anlarız gelince plus 50 tl olsun helali hoş olsun da şimdiden böyle adatletizlik koyuyor yani uzun yıllardır oyuncuyum çok sayıda çarıma plus aldım onu aldım bunu aldım hiç yoksa 2 bin TL yatırdım aşağı yukarı ve bir süre yatıramadığım için yıllardır beklediğim zevkten mahrum kalıyorum dün gece saat 04:00 a alarm kurdum ve kalktım sadece 78 exp kasabildim görevlerle bu bile çok mutlu etti ama bunca zamandır bunca emek harcayıp bu oyuna gelir kazandıran birisi olarak yeni gelmiş veya benden daha yeni olan kişilerin öncelikli olması üzüyor ve ağrıma gidiyor.
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

ben de sabah 1 saat oynayabildim sonra attı :D
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

Girilmiyor demi yine zaten şimdi girilmiyorsa yarın sabah 5 e kadar yine girilmez oda girsende sabah en fazla 1 saat sonra atıyor birdaha girilmiyor zaten :unamused:
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

ALLAH AŞKINA!

Mesaj gönderen therose »

Betaya 2-3 sunucu ekleyin. paramız yok plus alamıyoruz. Kafayı yemek üzereyim ve giremedim bile.
Yıllardır oyuncunuz olarak oynuyoruz fakat sizin bize verdiğiniz değer 1 Sunucu ve o sunucuya girebilmek için Dolu uyarısını gördükten sonra plus paket almamız mı ?
Allah aşkına giriş ekranında beklemekten sıkıldım.
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Re: ALLAH AŞKINA!

Mesaj gönderen dedee66 »

bekleme boşuna o sunucu boşalmaz 7/24 saat plussuz isen biz gibi ben hiç bakmıyorum dünden 10 dakika oynadıktan sonra attı beni ondan sonra bakma gereği bile duymadım çünkü oyunda zaten sunucu kapasitesinin 3 4 katı kadar oyuncu vardı :unamused:
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen therose »

Oha 2.sunucu açıldı istedikten sonra. Helal be.
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

yayın yapan arkadaşları izleyin. şahsen ben öyle yapıyorum. illa gireceğim diyorsan ben sabah 8 ile 10 arası oyundan atmadan oynadım.

çokta abartılacak birşey yok. ayrıca bence item isimleri bile test sunucusunda değişik. hatta eğer istiyorsa eski materyaller bile kapalı. bir item yapımı için çok az materyal istiyor. girsenizde girmesenizde pek birşey kaybetmeyeceksiniz. dediğim gibi illa gieceğim diyorsan sabah saatleri girmen lazım.

ayrıca içerisi zaten ana baba günü. güya test sunucusu ama 2 gündür bölgenin yarısını bile keşfedemedi millet. bazı yerlere girebilmek için görev istiyor. çoğu ne yaptığını ve ne yapacağını bilmeden geziyor ortalıkta.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz