M1 m23 devri bittiyor

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: M1 m23 devri bittiyor

Mesaj gönderen Serinplay »

Agafbey850 yazdı: 21 Şub 2018 23:53
Serinplay yazdı: 21 Şub 2018 23:50 Az önce tılsımı olmayan birinin basit düşünerek "bak elinizdeki tılsım çöp oldu HA HA HA" diye tılsımı olanlara karşı yazdığı bir yazıyı okuduğumu düşünüyorum. :thinking_face:
Bana ait deyil o iğma ediyorsan niye bukadar üzüldünüz gidin dk buz tılsımları alın
Forumu takip ediyorum ve sürekli her yere nedense mutlu mutlu "m1 m23 çöp oldu" yazıyorsun nasıl bir anlam çıkaralım ? İnsanların tılsımının değer kaybetmesi hoşuna mı gidiyor? Ki öyle bir şey yok tamamen kendi düşüncen.Üzüldüğümde yok şükür tılsımlarımız var ve basit düşünmüyoruz.Çöp olan tılsımlar zaten tılsım bugu kaldırıldığında değer kaybettiler.Nasıl ki sığınaklarda Y2 , Çemberlitaş'ta m1 kullanılıyorsa Karaköy'de de DK3 kullanırım diğer buz tılsımlarına ihtiyacım yok abartıya kaçar.Boss keserken yine m1 m23 kullanırım.Zaten burası açık bir bölge herkes istediği kombinasyonu yapar.
Kullanıcı avatarı
Agafbey850
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Agafbey850 »

Serinplay yazdı: 22 Şub 2018 00:01
Agafbey850 yazdı: 21 Şub 2018 23:53
Serinplay yazdı: 21 Şub 2018 23:50 Az önce tılsımı olmayan birinin basit düşünerek "bak elinizdeki tılsım çöp oldu HA HA HA" diye tılsımı olanlara karşı yazdığı bir yazıyı okuduğumu düşünüyorum. :thinking_face:
Bana ait deyil o iğma ediyorsan niye bukadar üzüldünüz gidin dk buz tılsımları alın
Forumu takip ediyorum ve sürekli her yere nedense mutlu mutlu "m1 m23 çöp oldu" yazıyorsun nasıl bir anlam çıkaralım ? İnsanların tılsımının değer kaybetmesi hoşuna mı gidiyor? Ki öyle bir şey yok tamamen kendi düşüncen.Üzüldüğümde yok şükür tılsımlarımız var ve basit düşünmüyoruz.Çöp olan tılsımlar zaten tılsım bugu kaldırıldığında değer kaybettiler.Nasıl ki sığınaklarda Y2 , Çemberlitaş'ta m1 kullanılıyorsa Karaköy'de de DK3 kullanırım diğer buz tılsımlarına ihtiyacım yok abartıya kaçar.Boss keserken yine m1 m23 kullanırım.Zaten burası açık bir bölge herkes istediği kombinasyonu yapar.
Güzel takip etmişin ancak sende heryerde çöp olmaz deger kaybetmez yazıyorsun bu durumda aynı konumdayız ;)
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Hiç bir tılsımın çöp olduğu yok. Burası açık bir bölge. m1 m23 hala çemberlitaşta vs. bölgelerde çok etkili değerini kaybetmez.
GBZ makinesinin m1 m23 le kesildiğini hayal edin :) direk 8000 hasar atıyorsunuz bide o tılsımlarla 1 grubun kestiğini düşünün.
ManyRibera
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ManyRibera »

Meteorit 1 Meteorit 2 III Tılsımının Değer Kaybedeceği Aşikar Ama Çöp Olacağını Düşünmüyorum Bazı Arkadaşlar Kondorit Çektik
Para Yatırdık Filan Demiş Biraz Tebessüm Ettim Açıkçası Fizik III Tılsımının Eski Fiyatı 500 600 m idi Sadece Bir Düzeltme İle 150M
e Kadar Fiyatı Düştü Bu Firma Senin Parayla Aldığın Kondorite Bakmaz Dostum İşleyiş Önemli.
Kullanıcı avatarı
BLaDeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen BLaDeII »

Yok öyle bişey. Bizzat fizik denemek için 2.karakteri açtım . Gayet güzel hasar veriyor ve üstelik tılsımsız.. m1 i geçtim m23 olsa daha çok hasar verilirdi. Hepsinin farklı dirençleri var zaten. Bu makinalıları y2 ile mi keseceksin ?? :grinning: mecbur fizik lazım. Hepsi işliyor Yani merak etmeyin.
Teşkilat= BLADEII serhat İnatçızehir EsEsBLaDe

Eminönü= SeRhAtt
Kullanıcı avatarı
Witchex
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Witchex »

Arkadaşlar şu an beta da aranızdan kimse m1 ve met 2 3 kullanarak yaratık kesmedi. Gelip burda met 2 3 öldü demek manasızdır. 7 8 tane fizikçi met 2 3 lü büyücünün gbz ye vurduğunu gördünüz mü? Hayır.
Kullanıcı avatarı
Yatcinizz
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Kuva İ Milliye
İletişim:

Mesaj gönderen Yatcinizz »

Witchex yazdı: 22 Şub 2018 03:46 Arkadaşlar şu an beta da aranızdan kimse m1 ve met 2 3 kullanarak yaratık kesmedi. Gelip burda met 2 3 öldü demek manasızdır. 7 8 tane fizikçi met 2 3 lü büyücünün gbz ye vurduğunu gördünüz mü? Hayır.
Sen harika bir detaysın kardeşim O:-)
Paşaxömerfaruk
Warror
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen Warror »

Arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla ve bazı arkadaşlarımızın da söylediği gibi M1 ve Met23 Devri bitmedi bitemezde.. Dün Akşam biraz Karaköyü test etmek için inceleme fırsatım oldu ve fiziksel hasar gayette iyi vuruyor. Bir de M1 ve Met23 olsa nasıl olur acaba? Elektrik hasara göre daha iyi geldi bana, Elektrik hasar verenler daha az vuruyordu gördüğüm kadarıyla. Buz hasarı da fena değil gibi görünüyor. Tabi sonuç olarak deneye deneye göreceğiz hangi hasarın daha etkili olduğunu.
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

LethieN yazdı: 21 Şub 2018 23:44 Şu tılsımları sadece Karaköy olarak düşünmeyin. Karaköy hariç diğer bölgelerde gücünü yitirmeyecek. Er Meydanılarında Fiziksel tılsımlar vazgeçilmez, sığınak ve migrat'da muazzam hasarlar çıkarıyor, Çemberlitaş kaldırıldı da biz mi bilmiyoruz. Oyun Karaköy'den ibaret değil. Yıldırım 2 ile Büyücü Vs Büyücü atarsınız.
B-) B-)
Kullanıcı avatarı
Witchex
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Witchex »

Yatcinizz yazdı: 22 Şub 2018 05:48
Witchex yazdı: 22 Şub 2018 03:46 Arkadaşlar şu an beta da aranızdan kimse m1 ve met 2 3 kullanarak yaratık kesmedi. Gelip burda met 2 3 öldü demek manasızdır. 7 8 tane fizikçi met 2 3 lü büyücünün gbz ye vurduğunu gördünüz mü? Hayır.
Sen harika bir detaysın kardeşim O:-)
Canımsın 😊👍