KARAKÖY'DEN İLK RESİMLER

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Re: KARAKÖY'DEN İLK RESİMLER

Mesaj gönderen resp0nse »

Yoksa ilerde tünelin diğer karanlık tarafı da mı gelecek B-)
Comeback
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Mazi'nin Sahipleri

Mesaj gönderen Comeback »

NİHAT ABİMİZİN ADINI VERDİĞİ İTEMLERDEN BİRİ - İKSİRİ DE MEVCUTTUR :) @Nerull
Bugün iki Yönetici ve GM'leri oyunda ilk kez aynı anda yakaladım.
SS almazsam olmazdı. @Elwing @Nerull

Gorgar da vardı ama onu göremedim :(

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

İnşallah ileride bu mutlu günleri güzel hatırlayacağız. 5-6 Yıldır bugünü bekliyorduk.
21 Şubat 2018
Kudretbey [49] - Eminönü - Mazi'nin Sahipleri
Avukat
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

resp0nse yazdı: 22 Şub 2018 00:21 Yoksa ilerde tünelin diğer karanlık tarafı da mı gelecek B-)
Zaten vardır ama gerekli görevi yapmadan geçilmeyen yerlerden birisidir.Var olduğunu giriş ekranındaki kuleden anlıyoruz.Haritadan arap camii ile galata kulesinin konumu tünelin ucuna denk geliyor.Gezginler girişinden olabilir diye düşünüyorum.İlerde gelmesini beklersek dedikleri kadar büyük bir bölge olmaz bu :D
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Gezginler Girişi dediği yere 2 kez gittim ve herhangi bir giriş yeri göremedim. Büyük ihtimal orası kapalı bir bölge ve o karanlık tarafa giden giriş olabilir. İleride güncelleme olarak ya da tam sürüm yayınlandığında gelebilir.
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Pek anlamam bu işlerden, yeni bir konu açmak yerine burada fikrimi belirtmek istiyorum. Bölgenin görüntü kalitesi eskiye göre daha iyi geldi bana. Yaratık sayısının az olduğunu düşünüyorum. Alan bahsedildiği kadar olmasada geniş. Tek atan fare adamın orada tünel var giriliyor. İlerisinde ne var bilmiyorum görev yapılması gerekliymiş. Asansör var kullanamadım. Dergi binası var orasıda görev ile giriş yapılan bir yer. Bu binada arzuhalcinin bir dostu bulunuyor sanırım, metinlerden onu anladım. Güdümlü balona çıkamadım aynı sebep yüzünden. Haritanın geri kalan kısmı da bir hayli güzel ancak nedense oynarken alışılagelmiş ikv nin dışında sanki başka bir oyun oynuyormuş hissine kapıldım. Bölge fazla soğuk ve mekanik geldi. Ayrıca Gri ve pembe tonları çokça bulunuyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

turkneferi yazdı: 22 Şub 2018 01:19 Pek anlamam bu işlerden, yeni bir konu açmak yerine burada fikrimi belirtmek istiyorum. Bölgenin görüntü kalitesi eskiye göre daha iyi geldi bana. Yaratık sayısının az olduğunu düşünüyorum. Alan bahsedildiği kadar olmasada geniş. Tek atan fare adamın orada tünel var giriliyor. İlerisinde ne var bilmiyorum görev yapılması gerekliymiş. Asansör var kullanamadım. Dergi binası var orasıda görev ile giriş yapılan bir yer. Bu binada arzuhalcinin bir dostu bulunuyor sanırım, metinlerden onu anladım. Güdümlü balona çıkamadım aynı sebep yüzünden. Haritanın geri kalan kısmı da bir hayli güzel ancak nedense oynarken alışılagelmiş ikv nin dışında sanki başka bir oyun oynuyormuş hissine kapıldım. Bölge fazla soğuk ve mekanik geldi. Ayrıca Gri ve pembe tonları çokça bulunuyor.
Bölge girişinde aşırı gri tonlar var.Duvarlar , binalar , yer kaplaması hep gri olduğu için hoş durmuyor.Gorgar bölgeden bunun en kapsamlı ve en kaliteli kaplamaların olduğu paket olduğunu yazmıştı.Zaten npclerden , nesnelerden kalitesi ve canlılığı anlaşılıyordu.Sadece seninde dediğin gibi fazla gri ton var ve hoş görünmüyor.

Ek olarak Hakir'in pozisyonu fazla açık bir yerde.Beta için mi oraya çekilmiş bilemiyorum.

Edit : Zeplinler esfaneydi.Biraz bioshock biraz fallout havası vardı.
Kullanıcı avatarı
BLaDeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen BLaDeII »

XxxChesTeRxxX yazdı: 21 Şub 2018 21:43 Bölgenin neredeyse %70 ini gezdim. Eminönünden daha büyük olduğu bariz belli fakat çokta büyük değil. Ben gerçekten Karaköy'ü beğendim burdan emeği geçen herkesin ellerine sağlık diyorum. Galata Rats Club'ün orada dolaşırken Galata Köprüsü'nün diğer ucunu gördüğümde biraz oturdum orda :') . Gizit tarafına geçtiğimde Hakir'in megafonlardan Neferleri aşağıladığını duymaya hazır olun . :')
Sanırım 2 tane boss var gördüğüm kadarıyla başka varmı bilmiyorum. General Hakir ile Kraliçe Solucanı gördüm. Başka bosslarda vardır umarım keşfetmediğimiz. :')
Labirent tarzı ufak 1 bölge var ama görev yapılmadığı için giremiyoruz . Toplam 3 tane boss var dışarda : Hakir , Kraliçe tırtıl ve o tek atan Baş büyücü. Ayrıca bu gbz lerde boss sayılıyordur belki çünkü aşırır zor kesiliyor
Teşkilat= BLADEII serhat İnatçızehir EsEsBLaDe

Eminönü= SeRhAtt
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Burak8154 »

TOLGARDA yazdı: 21 Şub 2018 22:26
  • Rol yapma animasyonlarına (erkek ve kadın karakterlerde farklı olmak üzere) sesler eklendi. (/gül, /alkış, /üzül, /sevin gibi animasyonları deneyebilirsiniz)
maddesini test eden var mı
/selam yazınca "selamün aleyküm" sesi yankılanıyor :D
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Insan mahallesinde calan muzik ve hakirin orda calan muzige tek kelimeyle mukemmel diyorum teşekkurler Emre Yucelen.
Resim
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

XxxChesTeRxxX yazdı: 22 Şub 2018 01:07 Gezginler Girişi dediği yere 2 kez gittim ve herhangi bir giriş yeri göremedim. Büyük ihtimal orası kapalı bir bölge ve o karanlık tarafa giden giriş olabilir. İleride güncelleme olarak ya da tam sürüm yayınlandığında gelebilir.
Tanıtımda yılan öldü sözü geçiyor. Diğer sözler görev metinlerinde mevcut, sanırım yılanı öldürmemiz gerek ve oraya gezginler girişinden gideceğiz. Ayrıca Serinplay'in dediğine katılıyorum tam sürüm ile gelmezse bölge o kadar büyük olmayacak. Ancak Nihat Bey iddialı konuştu bölgenin büyüklüğü hakkında o yüzden tam sürümde gelme ihtimali bir hayli yüksek.
Resim