Plus'suz Açık Betaya Giriş .

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Re: Plus'suz Açık Betaya Giriş .

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

KoLeSSTroL yazdı: 21 Şub 2018 21:15
Auril yazdı: 21 Şub 2018 21:01
Furkaaaaann yazdı: 21 Şub 2018 20:58
Auril yazdı: 21 Şub 2018 20:55
Furkaaaaann yazdı: 21 Şub 2018 20:48

Bir otomobil firmasının elinde tek 1 test arabası varsa o test sürüşünü daha önce arabasını sattığı kişiye yaptırır satmadığı kişiye değil nasıl bir mantık bu.
hayır önce gelene yaptırır kardeş asın ben senin mantığını çözemedim biz de daha önce plus aldık ? senin mantığınla daha fazla parası olana yaptırması gerekiyor, gereksiz uzatma bence konuyu.
Test arabası diyorum orda tekrar oku istersen uzatan sizsiniz
okudum ? 10 kişi sırada bekliyor 1 tane test arabası var ilk kim test sürüşü yapmalı? önce gelen mi zengin olan mı ?
gene pırıl pırıl zekalar test arabası 1 adet olmaz zaten arabasını sattı kişi diyorsun arabayı zaten aldıysa neden bir daha test e gitsin kafamda deli sorular bu mantıkla bir yere varamazsın ve cancazım sen TTNETE ortaksan söyle ona göre konuşalım biz iki taraf kazansın kazan kazan istiyoruz sen körü körüne kazansın ben kazanıyorum sanıyosun kapış. Araba testinden konuyu çözdü zaten arkadaş sen araba almayı planlıyorsun test gidiyorsun kaç paran var diyorlar o soruyu soranı yaparlar biliyomusun ? :D bunu öğren sonra konuşalım yine
Gittikçe IQ'su daha düşük olanlar geliyor yazmayacam daha haklısınız beyler
Rektbybrain
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Rektbybrain »

KoLeSSTroL yazdı: 21 Şub 2018 21:15
Auril yazdı: 21 Şub 2018 21:01
Furkaaaaann yazdı: 21 Şub 2018 20:58
Auril yazdı: 21 Şub 2018 20:55
Furkaaaaann yazdı: 21 Şub 2018 20:48

Bir otomobil firmasının elinde tek 1 test arabası varsa o test sürüşünü daha önce arabasını sattığı kişiye yaptırır satmadığı kişiye değil nasıl bir mantık bu.
hayır önce gelene yaptırır kardeş asın ben senin mantığını çözemedim biz de daha önce plus aldık ? senin mantığınla daha fazla parası olana yaptırması gerekiyor, gereksiz uzatma bence konuyu.
Test arabası diyorum orda tekrar oku istersen uzatan sizsiniz
okudum ? 10 kişi sırada bekliyor 1 tane test arabası var ilk kim test sürüşü yapmalı? önce gelen mi zengin olan mı ?
gene pırıl pırıl zekalar test arabası 1 adet olmaz zaten arabasını sattı kişi diyorsun arabayı zaten aldıysa neden bir daha test e gitsin kafamda deli sorular bu mantıkla bir yere varamazsın ve cancazım sen TTNETE ortaksan söyle ona göre konuşalım biz iki taraf kazansın kazan kazan istiyoruz sen körü körüne kazansın ben kazanıyorum sanıyosun kapış. Araba testinden konuyu çözdü zaten arkadaş sen araba almayı planlıyorsun test gidiyorsun kaç paran var diyorlar o soruyu soranı yaparlar biliyomusun ? :D bunu öğren sonra konuşalım yine
Kimlerle oyun oynuyoruz bi tekrar oku bak adam ne yazmış orda dediklerinin hepsinin cevabı var orada
Kullanıcı avatarı
ghoul
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ghoul »

Biraz goz atmak icin hesabimda kalan akce ile plus aldim. 10 Dakika kadar dolandiktan sonra kapattim ve sildim. Dayanilacak derecede degil gecikme. İyi geceler.
seyribeka1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen seyribeka1 »

yapılması gereken şey çok basit 2 3 saat aralıklarla serveri kapayıp açarlarsa saatlerdir içerde '' TEST '' yapan arkadaşlarımız oyundan düşer ve yeni kişilere de yer açılır

örnek olarak 09.30 daki kapanma olayından sonra bi girip bakma fırsatım oldu bir büyücüyü 50 lwl yaptım ancak karaköye giremedim hata aldım oyundan attı
bir dahaki sefere inşallah diyoruz bakalım :)
seyribeka1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen seyribeka1 »

yapılması gereken şey çok basit 2 3 saat aralıklarla serveri kapayıp açarlarsa saatlerdir içerde '' TEST '' yapan arkadaşlarımız oyundan düşer ve yeni kişilere de yer açılır

örnek olarak 09.30 daki kapanma olayından sonra bi girip bakma fırsatım oldu bir büyücüyü 50 lwl yaptım ancak karaköye giremedim hata aldım oyundan attı
bir dahaki sefere inşallah diyoruz bakalım :)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

ŞUAN SUNUCU KAPATILMIŞ. Açılırken giriş yapabiliriz.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
YautjaHarrison
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen YautjaHarrison »

beyler ininal card la playstoreden akçe alabiliyozmu acil cevap verin
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

YautjaHarrison yazdı: 21 Şub 2018 23:30 beyler ininal card la playstoreden akçe alabiliyozmu acil cevap verin
Alınabiliyor ama bazen hata veriyor.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
DADASS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Asker O Şimdi

Mesaj gönderen DADASS »

Furkaaaaann yazdı: 21 Şub 2018 17:45
NaudiR yazdı: 21 Şub 2018 17:43
Furkaaaaann yazdı: 21 Şub 2018 17:42
NaudiR yazdı: 21 Şub 2018 17:36
Furkaaaaann yazdı: 21 Şub 2018 17:35 Plus alanların bir ayrıcalığı olmalı dimi arkadaşlar ?
Arkadaş TEST sunucusu, TEST, TEST!
TEST SUNUCUSU DİYE KAPASİTE YOK MU BU SUNUCUDA ?
İSTERSENİZ PLUSU OLANLAR DIŞARIDA BEKLESİN SİZ GİRİN BOŞUNA MI ALIYOR BU İNSANLAR PLUSU ?
Söyleyecek söz bulamıyorum sizin gibi zihniyete sahip insanlara.
Sıkıntılısın herhalde daha nasıl açıklayayım adam plus paketi almış ki senin şuan yaşadığın sorunu yaşamak istemiyor .
Sunucunun kapasitesi dolmuş ki seni atıyor onu alıyor yerine nasıl bir zihniyet bekliyordun biraz realist olalım lütfen.
Peki Realist Olalım Senin Demekki Plusun Var ki Böyle Rahatsın Plusluları Savunuyorsun 1 Yıldır Durmadan Plus Alıyorum 1 Gün Plussuz Gezmedim Bu Gün Plusum Yok Diye 200 Defa Denedim Ve Sonuc Hüsran Giriş Yapamadım Eğer Saflara Ayrılacaksa Pluslu Plussuz Sen Plussuz Safında Olsaydın Yazdıkların Tamamen Farklı Şeyler Olacaktı Emin Ol.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

DADASS yazdı: 22 Şub 2018 01:13
Furkaaaaann yazdı: 21 Şub 2018 17:45
NaudiR yazdı: 21 Şub 2018 17:43
Furkaaaaann yazdı: 21 Şub 2018 17:42
NaudiR yazdı: 21 Şub 2018 17:36

Arkadaş TEST sunucusu, TEST, TEST!
TEST SUNUCUSU DİYE KAPASİTE YOK MU BU SUNUCUDA ?
İSTERSENİZ PLUSU OLANLAR DIŞARIDA BEKLESİN SİZ GİRİN BOŞUNA MI ALIYOR BU İNSANLAR PLUSU ?
Söyleyecek söz bulamıyorum sizin gibi zihniyete sahip insanlara.
Sıkıntılısın herhalde daha nasıl açıklayayım adam plus paketi almış ki senin şuan yaşadığın sorunu yaşamak istemiyor .
Sunucunun kapasitesi dolmuş ki seni atıyor onu alıyor yerine nasıl bir zihniyet bekliyordun biraz realist olalım lütfen.
Peki Realist Olalım Senin Demekki Plusun Var ki Böyle Rahatsın Plusluları Savunuyorsun 1 Yıldır Durmadan Plus Alıyorum 1 Gün Plussuz Gezmedim Bu Gün Plusum Yok Diye 200 Defa Denedim Ve Sonuc Hüsran Giriş Yapamadım Eğer Saflara Ayrılacaksa Pluslu Plussuz Sen Plussuz Safında Olsaydın Yazdıkların Tamamen Farklı Şeyler Olacaktı Emin Ol.
ağır bir konuşma fakat haklı ve yerinde bir konuşma.

belirli bir kısım görevi kaldıran sobee pluslu plussuz işini'de kaldırabilir'di.

neden kaldırmadı? ban yedirtmeyin şimdi bana.

plusum var ve girip 10-15 dk takıldım zaten kalabalıktan bişi anlaşılmıyor boş boş dolandım durdum anca.

tanıdıgım arkadaşlar'da benim üyelikten hesap açıp benim pluslu hesaptan bakıp oynadılar. en azından plussuz bir kaç arkadasıma yardımcı olabildim.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.