Yeni OYuncu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Parallax Phenomenon

Re: Yeni OYuncu

Mesaj gönderen Windowss »

TFWYabguMS yazdı: 20 Şub 2018 19:35
asgsdga yazdı: 20 Şub 2018 19:30 Herkeste aynı hava ya.. yapmayın arkadaşlar, keyif almak için oynayın oyunu, gezin haritada maden toplayın görev yapın sohbet edin. Yeni başlamışsınız zaten sindire sindire güzel güzel oynayın oyununuzu işte. İtem için oynamayın, eski oyuncular yukarda saydığımı yıllarca yaptığı için hep grup bölgelerinde geziyorlar, siz onlara bakmayın, keyif almaya bakın. Çok nostaljik hoş bir havası var oyunun, hemen grup bölgelerine girerek bu havayı mahvetmeyin. Kendiniz için en iyisi olacaktır.
Çok boş yorum yapmıssın ölmekten başka bişey yapamıyorum bu halimle
Ne bekliyodun? 49 seviye oluyum her şey önüme yığılsın hesabımı 1 haftada dizeyim bu mu olay istediğiniz bu mu ölüp duruyorum demişsin emeksiz yemek olmaz kardeşim. 10 yıldır oynuyorum büyücümün halen eksikleri var. Adam sana oyunun tadını çıkar demiş. Boş yorum olan ne hemen 1-2 haftada gelişebileceğin bir oyun olarak görüyorsan İKV’yi yol yakınken bırak kendine eziyet edersin sen bu kafa ile. Ejder asa üretmek için elmasın başında sabahlara kadar 3 kişi sırasıyla maden çektiğim günler geldi aklımada sizler eski oyunculara hakaretsiniz. Bu gidişle ölmekten başka bir şeye yaramazsın dostum bol şans
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Windowss yazdı: 20 Şub 2018 19:43
asgsdga yazdı: 20 Şub 2018 19:30 Herkeste aynı hava ya.. yapmayın arkadaşlar, keyif almak için oynayın oyunu, gezin haritada maden toplayın görev yapın sohbet edin. Yeni başlamışsınız zaten sindire sindire güzel güzel oynayın oyununuzu işte. İtem için oynamayın, eski oyuncular yukarda saydığımı yıllarca yaptığı için hep grup bölgelerinde geziyorlar, siz onlara bakmayın, keyif almaya bakın. Çok nostaljik hoş bir havası var oyunun, hemen grup bölgelerine girerek bu havayı mahvetmeyin. Kendiniz için en iyisi olacaktır.
Ne bekliyodun? 49 seviye oluyum her şey önüme yığılsın hesabımı 1 haftada dizeyim bu mu olay istediğiniz bu mu ölüp duruyorum demişsin emeksiz yemek olmaz kardeşim. 10 yıldır oynuyorum büyücümün halen eksikleri var. Adam sana oyunun tadını çıkar demiş. Boş yorum olan ne hemen 1-2 haftada gelişebileceğin bir oyun olarak görüyorsan İKV’yi yol yakınken bırak kendine eziyet edersin sen bu kafa ile. Ejder asa üretmek için elmasın başında sabahlara kadar 3 kişi sırasıyla maden çektiğim günler geldi aklımada sizler eski oyunculara hakaretsiniz. Bu gidişle ölmekten başka bir şeye yaramazsın dostum bol şans
++++++++++++++++++.
TFWYabguMS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen TFWYabguMS »

Windowss yazdı: 20 Şub 2018 19:43

Herkesin canı bişeye sıkkın sanırsam acısını benden çıkarıyor oyuna yeni başlayan olmamasının sebebi ortada sölicegn şurda şurda taklabilrsn demek ama onun dışına her türlü boş yorum yapmıssın.
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

SalurBeyi yazdı: 20 Şub 2018 19:23 Şimdilik sadece bekle hocam. Karaköy'ü gör bir. Ona göre yol haritası çizersin kendine herkes gibi. Şuan herkes elindekileri satmak veya tutmak, bir şeyler üretip üretmemek için bekliyor.
Yerinde bir ileti olmuş ;)

Bekle şuan sadece
Resim
TFWYabguMS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen TFWYabguMS »

SPIEGLEIN yazdı: 20 Şub 2018 19:57
SalurBeyi yazdı: 20 Şub 2018 19:23 Şimdilik sadece bekle hocam. Karaköy'ü gör bir. Ona göre yol haritası çizersin kendine herkes gibi. Şuan herkes elindekileri satmak veya tutmak, bir şeyler üretip üretmemek için bekliyor.

Bekle şuan sadece
saol dostum dediğiniz gibi yapcam
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

SPIEGLEIN yazdı: 20 Şub 2018 19:57

Bekle şuan sadece
dediklerinize bende katılıyorum. ama beklemek, tılsım alım-satım vb. işler için yerinde bir karar olur diye düşünüyorum. 49 olan biri sağlam olmadığı taktirde zaten Karaköy'ü görse bile elinden bir şey gelmeyip güncellemeden önceki ruh halinde olacağından bence beklemek yerine az da bir umutta olsa çt girmeyi denemeli. yada sığınak, migrat falan. yani boş durmaktansa kasabildiği kadar para kasmayı denesin.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Parlementxx yazdı: 20 Şub 2018 18:59 Bir soru soracagim cevabini aldiktan sonra her turlu yardimi saglarim sana.

Neden bir cok yeni teknoloji oyun varken bu oyunu sectin ?
Ben yenileri çok karmaşık buluyorum ve İstanbul'da geçmesi ben çok etkiliyor. Yeni keşfetmiş olsam ben yeni başlardım.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
iktop12
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen iktop12 »

oyunun tadını cıkar dienler adam grup bölgesine giremezken nasıl tadını cıkarsın
Kullanıcı avatarı
Agafbey850
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Agafbey850 »

iktop12 yazdı: 20 Şub 2018 21:42 oyunun tadını cıkar dienler adam grup bölgesine giremezken nasıl tadını cıkarsın
+1 adam takılıp kalıyor bi yerden sonra :D
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto »

Forumlarda karakterlerine bağlı bölümler mevcut.İstersen ordan daha detaylı yolunu çizer,paranı kasarsın.Bol şans şimdiden.
Resim