KARAKÖY KLANLARARASI ATEŞKES

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Re: KARAKÖY KLANLARARASI ATEŞKES

Mesaj gönderen OZHANBEY »

😂 öyle ama
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Şimdi görev için kuzu kuzu peşinize takılanlar karaköy geldiği zaman da öyle olacaktır. Bir iki item düşürsün sırf rahatsızlık vermek için girerler oyuna.
Resim
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

Kuklacı sunucusunda oynuyorum, arzım.Ben şahsen savaş yapılabilen bölgelerde "istersem savaşırım" şeklinde düşünüyorum.
Kesince belden aşağı vurmaya çalışanlar cevabını misliyle alır, kesilirsem 15 saniyemi beklerim :grinning:
Hol bölgesinde zaten aktif bir savaş durumu var, adı üstünde Arz ve Lodos.Düz mantıkta güçlü olan kazanır,üretir,toplar şeklinde bir durum var.Bu bir çok oyunda ve hatta şuan faturalarını ödedeğimiz hayatta da geçerli :D
Savaşmak isteyen savaşır, istemeyen savaşmaz.
Ben arz gezerken bir lodos beni kesse, pusuya düşsem " sen napıyon? " demem, durum ortada düşman klanız neticede.
Siz erkekler ne düşünüyorsunuz bilmem ama kekimi böreğimi yaptım bölgeyi bekliyorum :D
( evet dükkanda hoş indirimler gelse diye de istemedim değil B-) )
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

İlla savaşan olacaktır, umursamayan da olacaktır. Öyle herkesin aynı şeyi düşünmesi mümkün değil.

Ben savaştayken 20 canı kalınca görevim var lütfen dediği için kesmediğim adamın on dakika sonra akreplerle savaşırken bana vurup öldürdüğünü gördüm. Dokunmasa ben normal devam edebiliyordum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Hasann
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: A L P

Mesaj gönderen Hasann »

noctiluca yazdı: 20 Şub 2018 10:20 Arkadaslar selam,

Malum, yönetimden Karaköy’de arz ve lodos kalanlarının hasarlarinin birbirine etki edecegi aciklamasi geldi.

Bence holdeki raylarda veya saatte cogu zaman oldugu gibi dusman klana saldirmama gibi bir anlasma yapilabilir ilk 1 hafta boyunca oyuncular arasinda.

Aksi takdirde kimse gorevleri hizli bir sekilde bitiremez diye düşünüyorum
Merhaba düşünce yanlış ateşkes filanda mantıksız eskidende böyle yapıyorduk görevleri hol geldiğinden beri klanlaşma diye birşey kalmadı yeni bölgede olması gerektiği gibi savaşılmalı şartlar zorlaştırılmalı ki oyun daha uzun sürsün yeni bölgeyide 1 yılda bitirip 6 yıl güncelleme beklemek istemiyorum.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

SPIEGLEIN yazdı: 20 Şub 2018 12:10
OZHANBEY yazdı: 20 Şub 2018 11:16 Herkes bi an önce 59 olmak isteyecek görevleri hemen yapmak isteyecek kimse savaşı düşünmez o yüzden sıkıntı olmayacaktır. Fakat gene arada çıkacak 1-2 tane çürük elma f4 çekerek sana görev yaptırmayacak falan.
Müdür kaldır ayaklarını :)
Ben bu mesajın altına cevap vereceğime normal cevap göndermişim nasıl oldu anlamadım 😅 ama dediğim gibi olacak diye düşünüyorum 😀
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Natulcien yazdı: 20 Şub 2018 13:06 Kuklacı sunucusunda oynuyorum, arzım.Ben şahsen savaş yapılabilen bölgelerde "istersem savaşırım" şeklinde düşünüyorum.
Kesince belden aşağı vurmaya çalışanlar cevabını misliyle alır, kesilirsem 15 saniyemi beklerim :grinning:
Hol bölgesinde zaten aktif bir savaş durumu var, adı üstünde Arz ve Lodos.Düz mantıkta güçlü olan kazanır,üretir,toplar şeklinde bir durum var.Bu bir çok oyunda ve hatta şuan faturalarını ödedeğimiz hayatta da geçerli :D
Ben arz gezerken bir lodos beni kesse, pusuya düşsem " sen napıyon? " demem, durum ortada düşman klanız neticede.
Siz erkekler ne düşünüyorsunuz bilmem ama kekimi böreğimi yaptım bölgeyi bekliyorum :D
( evet dükkanda hoş indirimler gelse diye de istemedim değil B-) )
Eminönünde Lodos çok olduğu için Arz ların çoğu sakince kasacaktır savaşan olacak elbet ama o kadar çok olmaz 😀
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Kullanıcı avatarı
ilkay64
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: ÖNCÜLER

Mesaj gönderen ilkay64 »

Dostum senin sölediğin çok mantıklı ama oyunda çok çoluk çocuk var ve biz olgun insanlar olarak böle bişey düşünürsek o çocukların tek zevki savaşmak onların izin vermiceni göz önünde bulundurmamız gerekli yarı yarıya en fazla ateşkes olabilir onun yanı sıra size dalana dalın dalmayana dalmayın gibi tatiksel metod uygulansa herkes yoluna bakar ve savaş vs ...
Çıkmaz Teşekkürler İyi Günler dilerim bu yaptığın Forumu ve yazdığın yazıyı beğendim Yüreğim loncası olarak tebrik ederiz...

İyi Günler... Saygılar ...

**SERTBEY**
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Natulcien yazdı: 20 Şub 2018 13:06 Hol bölgesinde zaten aktif bir savaş durumu var, adı üstünde Arz ve Lodos.
Holde böyle bir durum yok.Yazılı olmayan bir kural var.Biz 5,6 lodos raylarda ilerliyoruz arkamızda 2 ,3 arzda bizimle geliyor.Birbirimize saldırmıyoruz ama orada zaten güç bela slot kesen veya çeviren adamlara gelip zehir , durdurma atanlar var.Bunlar toksit oyunculardır.Rayları ele geçirdiklerinde o daracık yerde savaşmak hiç ama hiç adil ve güzel değil.
Kullanıcı avatarı
Kartalavcisi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: HAREM

Mesaj gönderen Kartalavcisi »

Eminönü sunucusunda oynuyorum ve lodosum.Burdan yapicaklarimi anlatayim.Elek mesafeme giren her arza vururum ben ne bileyim arz dostmu dusmanmi bana dalacak mi ben vururum baktim karsilik vermiyor belki birakirim ama hareketlerini begenmezsem öldürürüm.Komutanda 25 seviye adami hic dinlemeden öldüren görev yapiorum dediginde klandan cik diyen adamlarla yapicagim bi ateskes yok benim.Karakoy geldiginde arzlara tavsiyem komutanda davrandiklari gibi davransinlar bakalim nolucak sonucu.Benim en cok bekledigim sey katliam savas ve kaos bunca yildir boyle bi atmosfer ve savas bekliyorum.meteor ct onunde durup arzlarla savasmayan adamlar simdi yine savasmasin bakalim yeni bolgede ölüp ölüp dursunlar akillanirlar.Cok buyuk savaslar olucak ve oyunun zevki o zaman cikacak.Simdiden klandaslarimin kilici keskin oldurecegi arzi bol olsun diyorum.Oyunun tadini cikarsinlar f4 ceken bebelere de size karakoyde ekmek yok diyorum.Simdiden herkese hayirli olsun.

-Sansiro