KARAKÖY KLANLARARASI ATEŞKES

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: S V M

Re: KARAKÖY KLANLARARASI ATEŞKES

Mesaj gönderen Bubyo »

Holde savaşılmamasından ötürü son derece rahatsızım. Ateşkese falan gerek yok.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Güncelleme geldiği gün herkes delirecek, bunun önüne geçemessin. Ben o yüzden ara vermeyi düşünüyorum.
kedi
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

Serinplay yazdı: 20 Şub 2018 14:56
Natulcien yazdı: 20 Şub 2018 13:06 Hol bölgesinde zaten aktif bir savaş durumu var, adı üstünde Arz ve Lodos.
Savaşmak isteyen savaşır, istemeyen savaşmaz.
Holde böyle bir durum yok.Yazılı olmayan bir kural var.Biz 5,6 lodos raylarda ilerliyoruz arkamızda 2 ,3 arzda bizimle geliyor.Birbirimize saldırmıyoruz ama orada zaten güç bela slot kesen veya çeviren adamlara gelip zehir , durdurma atanlar var.Bunlar toksit oyunculardır.Rayları ele geçirdiklerinde o daracık yerde savaşmak hiç ama hiç adil ve güzel değil.
O kurala uyan görmedim ben. Dolayısıyla bende uyamıyorum ki saçma geliyor... "yok saatte dalmayalım, raylarda dalmayalım..."
O zaman yeraltı gibi olsaydı :blush: Bazen yanımdan geçip giden veya fısıldama yoluyla "selam, kolay gelsin" yazan lodos oyuncular denk geliyor ( haftada 1-2 tane) Onlarda zaten bir nevi "ben sana dalmıcam oyunuma bakıyorum" demenin kısa yolu.
Lakin görevim var, oyum var buyum var dedikten sonra en ufak iyimser davranışımın ardından tüm arkadaşlarını toplayıp "hehhe seni nasıl kestim ezik arz" şeklinde takılan onlarca Lodos arkadaş sadece gülümsetiyor :grinning:
Benim için oyun oyundur, düşman klan düşman klandır ( şahsi kullanıcılar değil)
Savaşa açık alanda, saldırıyı gördüğüm anda (bir çok zaman) bende karşılık veririm.
Muhtemelen Karaköy gelince de böyle olacak, ben böyle düşünüyorum. :thinking_face:
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ahsu6344 »

40 yıldır kıl oldugum karekterler var GM tarafından yasaklanmayan hırsızı olsun küfürbazı olsun farketmez düşmanım bellidir onları affetmem karaköy olsun mecidiye veya bakırköy olsun farketmez dalarım :rage:
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Elbette görev için 5 levelde iken klana katılan oyuncular kesilmemeli. Ben lodosum ve kendim için konuşayım. 49 level bir Arz gördüğümde saldırırım. Oyunda ki klan savaşının amacı bu. Maden çekiyormuş, görev yapıyormuş. Sen benim düşmanımsın oyunun dünyasında, sana tabii ki engel olacağım ben. Eminönü'nde, Meteor Bölgesi'nde, Sivri Ada'da, Büyük Hol'de savaş olağan bir şeydir.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

SalurBeyi yazdı: 20 Şub 2018 18:06 Elbette görev için 5 levelde iken klana katılan oyuncular kesilmemeli. Ben lodosum ve kendim için konuşayım. 49 level bir Arz gördüğümde saldırırım. Oyunda ki klan savaşının amacı bu. Maden çekiyormuş, görev yapıyormuş. Sen benim düşmanımsın oyunun dünyasında, sana tabii ki engel olacağım ben. Eminönü'nde, Meteor Bölgesi'nde, Sivri Ada'da, Büyük Hol'de savaş olağan bir şeydir.
düşmanımsın oyun dünyasında deyince aklıma geldi. haftalarca çt attığın beraber item kovaladığın adam ertesi gün klan değiştirip kafa göz sana dalıyor ya. sonra sanki hiç tanışmamışsın gibi davranıyor. ne alaka bilmiyorum ama yazdıkların işte o acıyı getirdi aklıma :relaxed:
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
BLaDeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen BLaDeII »

Şu ilk başlarda klan savaşı bence olmamalı aksi takdirde kimse görev falan yapamaz. Eskiden de böyleydi .Klan savaşı charlar kasılıp görevler bitikten sonra yapılmalı bana göre (Karaköy için) . Eskiden de böyle idi. Mesela bir Philotheos bir Karakürk 2 klan oyuncuları tarafından beraber kesilirdi . Yeni kendini bilmez oyuncular , troller gidip dalabiliyor . Dalsa ne olacak ? 2 taraf içinde zaman kaybı olacak.
Teşkilat= BLADEII serhat İnatçızehir EsEsBLaDe

Eminönü= SeRhAtt
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

kargasa14 yazdı: 20 Şub 2018 18:13 düşmanımsın oyun dünyasında deyince aklıma geldi. haftalarca çt attığın beraber item kovaladığın adam ertesi gün klan değiştirip kafa göz sana dalıyor ya. sonra sanki hiç tanışmamışsın gibi davranıyor. ne alaka bilmiyorum ama yazdıkların işte o acıyı getirdi aklıma :relaxed:
Onu yapan reel dünyada da düşman oluyor heralde. >:)
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Bu demek oluyor ki 2 yıldır sunucuda artist artist gezen adamlara kastırmayacağım.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

NaudiR yazdı: 20 Şub 2018 10:24
noctiluca yazdı: 20 Şub 2018 10:20 Arkadaslar selam,

Malum, yönetimden Karaköy’de arz ve lodos kalanlarının hasarlarinin birbirine etki edecegi aciklamasi geldi.

Bence holdeki raylarda veya saatte cogu zaman oldugu gibi dusman klana saldirmama gibi bir anlasma yapilabilir ilk 1 hafta boyunca oyuncular arasinda.

Aksi takdirde kimse gorevleri hizli bir sekilde bitiremez diye düşünüyorum
Neden görevler hızlı bir şekilde bitirilsin?
Yeni bölgeyi bekleyeceğizya görevleri bitirince . ':) ':)
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".