KARAKÖY TARAFSIZ OLMA

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

KARAKÖY TARAFSIZ OLMA

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba Arkadaşlar ;

Bir çoğunuz duymuşturki yeni bölgede Arz ve Lodos'lar birbirlerine vurabilecekler. Şahsen Nerull konuştuğundan beri yeni bölge geldiğinde 1 gün ortamı sezip TARAFSIZ yani klansıza geçiş yapmayı düşünüyorum. Sizce böyle daha mı iyi yoksa kötü mü ?
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: KARAKÖY TARAFSIZ OLMA

Mesaj gönderen KraToSs »

xANARCHYx yazdı: 19 Şub 2018 22:42 Merhaba Arkadaşlar ;

Bir çoğunuz duymuşturki yeni bölgede Arz ve Lodos'lar birbirlerine vurabilecekler. Şahsen Nerull konuştuğundan beri yeni bölge geldiğinde 1 gün ortamı sezip TARAFSIZ yani klansıza geçiş yapmayı düşünüyorum. Sizce böyle daha mı iyi yoksa kötü mü ?
Klansız yapmak daha iyi de olan loncası olan özellikle lonca başkanlarına olur adamlar loncadan ayrılsa pasaport gidecek tekrar git lisans al birde aynı durum bende de var tek kişilik kendi loncam var bakalım nasıl olacak sorunu bekleyip çözersin zaten.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

Bu tip açık bölgelerde tarafsız takılmak büyük avantaj bence daha iyi sonuçlar elde edersin tarafsız olarak
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
Niko34
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: A L P

Mesaj gönderen Niko34 »

Bence sunucundaki daha kalabalık olan klana geçmelisin. Boss görevlerinde yanına adam bulmak güç olabilir.
Nihat Ağabeyimiz slotların birbirimizle savaşmaya fırsat bırakmayacağından bahsetti. Belki bazı yerlerde ateşkes yapabiliriz karşı klanla :)
Diğer bir önerim ise, Kendine sağlam, dayanışma içinde olan bir lonca bulmanı tavsiye ederim. Böylelikle daha rahat yaparsın görevleri ve extra lonca lp/exp artışı ile daha rahat kasılırsın. Arkanı kollayan birileri olunca rahat edersin :)
Resim

DeathSoul
DeathSoulII
DeathSoull
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

KraToSs yazdı: 19 Şub 2018 22:47

Klansız yapmak daha iyi de olan loncası olan özellikle lonca başkanlarına olur adamlar loncadan ayrılsa pasaport gidecek tekrar git lisans al birde aynı durum bende de var tek kişilik kendi loncam var bakalım nasıl olacak sorunu bekleyip çözersin zaten.
Lonca puanına takıntılı biri değilim. Şuan hali hazırda beklettiğim bir akçem var :) Oyunun ilk zamanları her şey pahalı olacağı için her şeyi satmak daha mantıklı geliyor :)
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Niko34 yazdı: 19 Şub 2018 22:50 Bence sunucundaki daha kalabalık olan klana geçmelisin. Boss görevlerinde yanına adam bulmak güç olabilir.
Nihat Ağabeyimiz slotların birbirimizle savaşmaya fırsat bırakmayacağından bahsetti. Belki bazı yerlerde ateşkes yapabiliriz karşı klanla :)
Diğer bir önerim ise, Kendine sağlam, dayanışma içinde olan bir lonca bulmanı tavsiye ederim. Böylelikle daha rahat yaparsın görevleri ve extra lonca lp/exp artışı ile daha rahat kasılırsın. Arkanı kollayan birileri olunca rahat edersin :)
Loncamda 3 kişi var. 3 ümüzde Full+Full ve tılsımlıyız. İkna edebilirsem onlarıda klansız yapacağım :D
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Windowss yazdı: 19 Şub 2018 22:49

Bu tip açık bölgelerde tarafsız takılmak büyük avantaj bence daha iyi sonuçlar elde edersin tarafsız olarak
Düşünüyorum hayırlısı :)
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Lonca yokken herkes tarafsız yapardı görevlerini rütbeliler hariç. Ama şuan herkeste büyük rütbeler var kp ler var lonca var klansız oyuncu sayısı çok az olacak ve klansız boss görevleri imkansız gibi olacak. Şahsen Eminönü de oynuyorum lodos sayısı arzların 2 yada 3 katı falan bu yüzden arzlar çok zorlanacak yeni bölgede.
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

bence arz-lodos'ların birbirine vurabilmesi iyi oldu bu görüşte de bir sürü kişi vardır yani yer altı gibi olmasıın istemezdim ben bu şekilde güzel oldu çok büyük eğlenceler olur en azından :') :')
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

OZHANBEY yazdı: 19 Şub 2018 23:22 Lonca yokken herkes tarafsız yapardı görevlerini rütbeliler hariç. Ama şuan herkeste büyük rütbeler var kp ler var lonca var klansız oyuncu sayısı çok az olacak ve klansız boss görevleri imkansız gibi olacak. Şahsen Eminönü de oynuyorum lodos sayısı arzların 2 yada 3 katı falan bu yüzden arzlar çok zorlanacak yeni bölgede.
dükkandan klan değiştirme alacaklarla Türk Telekom gelirini artıracak zaten. :D muhtemelen rütbeli arzlar 15 tl lerine kıyıp lodosa geçecekler ve böylece lodos sayısı daha da artmış olacak. inat edip lodosa geçmeyen arzlar ise ölüp ölüp tekrar dirilerek
cehennemi erken yaşayacaklar. :D bekleyip göreceğiz. :D