hırsızlik sistemi hk

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
muhammedbytk2121
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

hırsızlik sistemi hk

Mesaj gönderen muhammedbytk2121 »

biliyorsunuz akçe satarken alırken hırsızlık yapılıyor el atmak istedim bu konuya neden akçe alırken video çekmıyorsunuz desteğe attın gerekeni neyse yapsınlar insanların emeğini çalıyorlar game master bir oyuncu olsaydınız emeğinizi çalsaydılar ne yapardınız soruyorum size :thinking_face: :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Re: ceza sistemi hk

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Telif hakları ihlali yaparken desteğe şikâyette bulunmak. Seni tanımak isterim yiğidim.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: S V M

Re: ceza sistemi hk

Mesaj gönderen Bubyo »

CHAPPIE yazdı: 18 Şub 2018 23:33 Telif hakları ihlali yaparken desteğe şikâyette bulunmak. Seni tanımak isterim yiğidim.
:D
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
yavuzlarbey
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: hırsızlik sistemi hk

Mesaj gönderen yavuzlarbey »

Onun tek çözümü yöneticilerin elinde oyunda.
Oyuna sadece akçe ile satın alınabilecek bonolar eklenmesiyle olacaktır. Belli başlı bosslarda bozdurunca bono değeri kadar akçeyi hesaba aktarması şeklinde çalışacak basit bir bono.
Çok zor olmasa gerek bu kadar basit bir bono.
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Akçe satmak yasak. Yani şöyle örnek vereyim mesela sen torbacılık yapıyosun malı alan eleman paranı vermeden kaçtı sende bunu polise şikayet ediyosun. Sadece kendini ele veririsin 😂
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
muhammedbytk2121
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen muhammedbytk2121 »

OZHANBEY yazdı: 18 Şub 2018 23:40 Akçe satmak yasak. Yani şöyle örnek vereyim mesela sen torbacılık yapıyosun malı alan eleman paranı vermeden kaçtı sende bunu polise şikayet ediyosun. Sadece kendini ele veririsin 😂
usta oyunda akçe sen alıyorsun niye akçe satan adama ban atılmıyor benim 320 m çalındıı kim verecek o emeği soruyorum sana oyunda binlerece kutu akçe satılıyor neden bunlara el atılmıyo
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Yazdıklarımdan gerçekten hiçbişey anlamadınmı 😀 Akçe satmak yasak sen paramı vermediler diye şikayet ediyorsun ama onlar sana neden akçe satıyorsun diye ceza verecekler.
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
yavuzlarbey
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen yavuzlarbey »

muhammedbytk2121 yazdı: 18 Şub 2018 23:43
OZHANBEY yazdı: 18 Şub 2018 23:40 Akçe satmak yasak. Yani şöyle örnek vereyim mesela sen torbacılık yapıyosun malı alan eleman paranı vermeden kaçtı sende bunu polise şikayet ediyosun. Sadece kendini ele veririsin 😂
usta oyunda akçe sen alıyorsun niye akçe satan adama ban atılmıyor benim 320 m çalındıı kim verecek o emeği soruyorum sana oyunda binlerece kutu akçe satılıyor neden bunlara el atılmıyo
Müdahele etme olanaklarının olmadığı için. O alışverişte sobee yani ttneti 3. Kişi konumuna getirmiş oluyorsun. Tek çözüm yolu benim söylediğim çözüm yolu ile sobee nın kendini 3. Şahıs olmaktan cıkararak ortada yasak birşey bırakmaması.
Elwing

Mesaj gönderen Elwing »

Akçe satışının yasak olduğunu pek tabi sizde biliyorsunuz. Bu tür satışların mağduriyetlerinde de herhangi bir destek sağlamamız mümkün değildir.

Bilginize.
Kilitli