Ne işle meşgulsunuz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Ne işle meşgulsunuz

Mesaj gönderen besiktasask »

Natulcien yazdı: 19 Şub 2018 18:23 Edebiyat öğretmenliğinden mezun olmuş ancak atanamamış ve geçen yıllardan sonra bu aşkından vazgeçmiş biriyim :( Öğretme ve eğitme aşkımı yiğenlere veriyorum :relaxed:
Bir yardım derneğine aktif olarak bağışçı ve gönüllüyüm.
Dedelerden kalma tarlalar ve dükkanlarla ilgilenip, eşim bazı akşamlar kendi online oyunlarını oynarken ( isim yazamıyorum sanırım yasaktı) bende gençlik sevdam burda, eski arkadaşlarımla vakit geçiriyorum :)
En çok okumak istediğim bölüm, zamanında gidebilmek için deli gibi çalıştım ama her şey önümde dağ oldu, engel oldu gidemedim. Umarım daha iyi bir sistemle birlikte görevinize en kısa sürede başlarsınız.
Resim
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

besiktasask yazdı: 20 Şub 2018 18:26
Natulcien yazdı: 19 Şub 2018 18:23 Edebiyat öğretmenliğinden mezun olmuş ancak atanamamış ve geçen yıllardan sonra bu aşkından vazgeçmiş biriyim :( Öğretme ve eğitme aşkımı yiğenlere veriyorum :relaxed:
Bir yardım derneğine aktif olarak bağışçı ve gönüllüyüm.
Dedelerden kalma tarlalar ve dükkanlarla ilgilenip, eşim bazı akşamlar kendi online oyunlarını oynarken ( isim yazamıyorum sanırım yasaktı) bende gençlik sevdam burda, eski arkadaşlarımla vakit geçiriyorum :)
En çok okumak istediğim bölüm, zamanında gidebilmek için deli gibi çalıştım ama her şey önümde dağ oldu, engel oldu gidemedim. Umarım daha iyi bir sistemle birlikte görevinize en kısa sürede başlarsınız.
Açıkçası insan istediği şeyi bir süre yapamayınca biraz arzusu köreliyor.Tanıdığım çocuklara,yiğenlere,yardımcı olabileceğim herhangi birine her zaman yardım ediyorum;bilgilerimi paylaşıyorum.Öğretme ve eğitme aşkı bitmiyor ancak "öğretmenlik" aşkı köreliyor.
Çok genç olduğum ve bir atansam da elime iki kuruş geçse,nerelere neler yapılır? diye düşünürken, Allaha şükür öğretmenlik harici her türlü imkana sahip oldum.Şuan ihtiyaç sahiplerinin faydalanabilmesi için bir yardım kreşi yaptırıyorum.Ne yazık ki tanıdığım bir çok aile,çocuklarına daha iyi imkan sağlamak isterken kazandığının çoğunu da kreşlere vermek zorunda kalıyor :(
Herkes elindekini paylaşsa zaten kimse zorda kalmazdı.
Herkesin sevdiği işi yapabilmesini dilerim, benim artık bu şekilde :relaxed:
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Jeoloji bölümü State University of New York at Albany'den doktora almak üzereyim

aynı zamanda londra jeoloji cemiyetler birliğine üyeyim
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.