Düşüncesizlik V Karaköy

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Re: Düşüncesizlik V Karaköy

Mesaj gönderen RamazanBey »

offalena yazdı: 18 Şub 2018 14:03
RamazanBey yazdı: 18 Şub 2018 14:01
offalena yazdı: 18 Şub 2018 13:47 Şöyle yok yapsaydın, yok tılsım üretseydin diye boş boş yapılan yorumlara gülmekten başka birşey gelmiyor elimden. Oyuna yeni başlamış ve Meran/Tılsım sunucusunu seçmiş biri ne yapacak?
Yada tılsım sistemi gelmeden önce kendini fulleyen sonra bırakıp güncelleme haberini alıp yine başlayan savaşçı?
Çok boş konuşuyorsunuz arkadaşlar, kendimi savunmak için yazmıyorum benim tılsımım var ve kalabalık bir sunucuda oynuyorum.
Ama esas olaya gelirsek, İKV senaryo bazlı bir oyun, belki oraya bir araştırma ekibi olarak gidiyoruz ama teşkilata katılma görevini yapmamış birinin oraya girmesi mantıksız olabilir.
Yeraltı eklentisinde Yeraltı'na girebiliyor, ama hidra gibi geçişlerden geçemiyorduk, yada Meran'a giremiyorduk, belki böyle birşeyden bahsetmiştir.
Kalabalık sunucularda oynayan veya tılsımı olan arkadaşlar için görevle geçiş çok mantıklı ancak, kalabalık olmayan sunucularda tılsımsız bir şekilde yeni bölgeye girmek isteyen oyuncular için çok saçma ve zorlayıcı olacaktır.
En nihayetinde, bugüne kadar isteklerimiz doğrultusunda birşey yapılmadı veya değiştirilmedi, mantıklı olsa bile...(belki istisna vardır). Değişeceğini düşünmüyorum.

Güzel kardeşim okumadan mı yazıyorsunuz Allah aşkına ben diyorumki sabahtan beri meranda olan varsa yardım ederim,ettiririm diye daha neyi anlamıyorsunuz onu anlamadım
Senin yazdığını okumadım, ama boş olan sadece meran sunucusu yok, ayrıca 7/24 de aktif değilsin. Hadi şimdi öylesin, bölge gelince yardım etmeyeceksin. Sen yardım ediyorsun veya etmiyorsun değil, oyunun bir yerde problemli olması buradaki sorun.
önceden oyunda oyuncu sayısı çoktu görevler sıkıntı olmuyordu yeni başlayan arkadaşlara en sağlıklı tavsiye kalabalık sunucuda başlamaları olur
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Holde kasılan naylon çarların girişini engellemek için hol görevlerini zorunlu kılmak hayat bu kadar acımasız işte.
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

YemeLik yazdı: 18 Şub 2018 14:22 Holde kasılan naylon çarların girişini engellemek için hol görevlerini zorunlu kılmak hayat bu kadar acımasız işte.
ya arkadaş tamam görevler zorunlu olsun ona sözümüz yok. naylon çarların önüne de geçilsin tamam. bende çok uyuz oluyorum naylon karakterler ile kp kasanlara falan ama konuyu neden buradan anlıyorsunuz ki.
görevlerini bitirdiğim ama hol görevleri duran 2 karakterim ve çt girememiş 3 karakterim var benim. bir senedir oyuna girdiğim de yok. oynayan ne kadar tanıdık varsa bırakmış. ayrıca hol görevleri birşey kazandırmadığı için zamanında yapmamıştım. şimdi nasıl yapacağım diye düşünüp duruyorum. deneme amaçlı girdim oyuna daha saat yolundan geçemedim birilerinin peşine takılarak. ayrıca sürekli holde kritik hata ile düşen insanlar ne olacak. ben kritik hatayı fazla almamama rağmen 2 defa düştüğüm için öldüm başa döndüm. karaköy gelince oraya ulaşım için yaratıkların can değeri falan düşse de gitsem diye düşünüyorum artık.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
madmuh
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen madmuh »

Konu sahibi arkadaş ve onunla aynı düşünen arkadaşlara ithafen;
-Sevgili arkadaşım Cs Go, LoL, Dota vb bir oyun oynamıyorsun. 29 level elinde Islık Çalan ile Yeraltında veya Holde gezemediğin gibi, görev yapıp seni daha yükseğe taşıyacak itemlere sahip olarak level atlayarak diğer bölgelere giriş yapıyorsun. Yani beklentin yukarıdaki gibi fps oyunlarında random eşleştirme hazır karakter parayla alınabilen npc itemleri ise, burası orası değil. Bu konuyu açıp tartışana kadar oyunda 2 saat geçirsen görevleri yarılarsn. Ha yok ben o kdr uğraşamam diosan zaten gerek yok Karaköy bekletisi içine girmene. Bence bu hastalıklı düşünceden kısa sürede kurtul ve biran önce görevlere başla. Bazı arkadaşların dediği gibi 5 yıldır neden yapmadın gibi masum bir soruyada verdiğin tepkiye bakılırsa sanırım derdin Karaköye girmek değil Kp charlarını sokmak :)
Sevgilerimle
Jotem-MEHMETTI
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

madmuh yazdı: 18 Şub 2018 14:44 Konu sahibi arkadaş ve onunla aynı düşünen arkadaşlara ithafen;
-Sevgili arkadaşım Cs Go, LoL, Dota vb bir oyun oynamıyorsun. 29 level elinde Islık Çalan ile Yeraltında veya Holde gezemediğin gibi, görev yapıp seni daha yükseğe taşıyacak itemlere sahip olarak level atlayarak diğer bölgelere giriş yapıyorsun. Yani beklentin yukarıdaki gibi fps oyunlarında random eşleştirme hazır karakter parayla alınabilen npc itemleri ise, burası orası değil. Bu konuyu açıp tartışana kadar oyunda 2 saat geçirsen görevleri yarılarsn. Ha yok ben o kdr uğraşamam diosan zaten gerek yok Karaköy bekletisi içine girmene. Bence bu hastalıklı düşünceden kısa sürede kurtul ve biran önce görevlere başla. Bazı arkadaşların dediği gibi 5 yıldır neden yapmadın gibi masum bir soruyada verdiğin tepkiye bakılırsa sanırım derdin Karaköye girmek değil Kp charlarını sokmak :)
Sevgilerimle
hee evet 500 tane kp çarım var, o yüzden böyle konuşuyoruz heeeee.
bu hastalıklı düşünceni nereden çıkardın.casual oyunculukla hardcore oyunculuk arasında dağlar kadar fark var.
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

madmuh yazdı: 18 Şub 2018 14:44 Konu sahibi arkadaş ve onunla aynı düşünen arkadaşlara ithafen;
Sevgilerimle
Naylon'un önüne geçeceksiniz, eyvallah ama bu şekilde olmaz. Oynayacak adamın bile önüne geçmiş oluyorsunuz.
Hadi, karalamadan devam et.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

Oyunu 5 yıldır oynamayıp oyuna şimdi geri döndüğünde direk yeni bölgeden başlamayı istemek bana aşırı saçma geliyor.MMORPG oyunlarda kademeli ilerleme vardır.5 yıl boyunca oyunu oynayan bir oyuncuya 1-2 haftada yetişirseniz oyunun bir amacı kalmayacaktır.Şuanki sistemde Sığınak,Migrat,Çemberlitaş,Büyük hol bölgelerinde kademeleri ilerleyenler varsa zaten görevlerini çoktan bitirmiş olacaklardır.Bu bölgelerde ilerlemeyen oyuncuların zaten Yeraltındaki eşyalarla bu bölgelerde tutunacağı sanmıyorum.Tılsım,Eşya üretmeden bizi bölgelere almıyorlar bahanesinede sığınmamak gerekiyor online süresi fazla birisi değilseniz bile 5 senede en azından bir hesabınızı yeni bölgeye hazır hale getirebilirdiniz.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

Halen postları okumadan yorum yapmaya devam ediyorlar, başka bir şey demiyorum.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Sparineus yazdı: 18 Şub 2018 15:29 Halen postları okumadan yorum yapmaya devam ediyorlar, başka bir şey demiyorum.
Sen çok düşünemiyorsun hala insanlara laf yetiştirmeye çalışıyorsun. Karaköy'e her oyuncu giremesin, belli başlı görevleri yapmış olanlar girebilsin ki naylon çarların önüne bir nebzede olsa geçilsin. Sen istiyorsun, sana özel bir şeyler yapsınlar. Oyundaki her oyuncuyu düşünüp bir şey yapamaz bu adamlar. Varsa senin başka bir çözümün söyle, yoksa sus.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

Sparineus yazdı: 18 Şub 2018 03:30
Niko34 yazdı: 18 Şub 2018 03:24 Güzel kardeşim, hol bölgesi geleli 5 sene oldu. Yapıverseydin. bb3 yoksa git tanklı bir grup kur sapmalı gidin. Herşeye ağlamayın şuraya.
Sizde her şeyi oyunu yapan babanızın oğluymuş gibi savunmayın? Herkes 5 yıldır oynuyor, değil mi? Kimse bırakmadı bu oyunu. Meran da adam yok adam, kimle yapacaksın? Tankı nereden bulacaksın?
bu insanlara laf anlatmaya değmez kardeş yorma kendini
auril & DoubleLift