Düşüncesizlik V Karaköy

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Düşüncesizlik V Karaköy

Mesaj gönderen turkneferi »

kargasa14 yazdı: 18 Şub 2018 14:36
YemeLik yazdı: 18 Şub 2018 14:22 Holde kasılan naylon çarların girişini engellemek için hol görevlerini zorunlu kılmak hayat bu kadar acımasız işte.
ya arkadaş tamam görevler zorunlu olsun ona sözümüz yok. naylon çarların önüne de geçilsin tamam. bende çok uyuz oluyorum naylon karakterler ile kp kasanlara falan ama konuyu neden buradan anlıyorsunuz ki.
görevlerini bitirdiğim ama hol görevleri duran 2 karakterim ve çt girememiş 3 karakterim var benim. bir senedir oyuna girdiğim de yok. oynayan ne kadar tanıdık varsa bırakmış. ayrıca hol görevleri birşey kazandırmadığı için zamanında yapmamıştım. şimdi nasıl yapacağım diye düşünüp duruyorum. deneme amaçlı girdim oyuna daha saat yolundan geçemedim birilerinin peşine takılarak. ayrıca sürekli holde kritik hata ile düşen insanlar ne olacak. ben kritik hatayı fazla almamama rağmen 2 defa düştüğüm için öldüm başa döndüm. karaköy gelince oraya ulaşım için yaratıkların can değeri falan düşse de gitsem diye düşünüyorum artık.
Yaptığın gibi yine bırak oyunu. İlk girmek zorunda değilsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Oyunda karakterimiz belli bir takım gizemlerin peşinden gidiyor. Mesela meran labirentine girmeden karakterimiz oranın anahtar parçalarını topluyor, bu parçaları bulması için önce bir takım keşifler yapıyor, bu keşifler ve çeviriler için Arzuhalci ile uzun süren araştırmalar yapıyor. Yani her şey birbiri ile bağlantılı. Şu an karakterimiz gizemin çoğunu Çemberlitaş bölgesindeki Dr. Recai görevi ile çözdü. Burda öğrendiklerimiz sayesinde Holdeki görevleri yaptık, Çemberlitaş'ta yüksek erge maruz kaldığımız için şizofrenik tepkliler verip Holdeki telefonda kendi sesimizi dinledik. Yaptığımız çoğu şey birbiri ile bağlantılı. Şimdi Karaköy'e girmek için görev gerekmese bile burada gizemi çözmeye devam edeceğimiz için yeni görev alabilmek için o görevin senaryosuna bağlı olan önceki görevleri yapmamız gerekiyor. Yani oyuncular illa ki o görevleri yapacak. Oyun karakteri 49 yapmak 59 yapmaktan ibaret değil. Hikaye ile bağlantılı ilerlediğimiz bir MMORPG. Oyuncular bunu reddediyor. Oyunu 6 sene önce bırakan adam kusura bakmasın gidip paşa paşa o görevleri yapacak. Nerull açıkladı, yeni paket ile beraber Çemberlitaş kolaylaşacak. Oyunda Çemberlitaş ilk geldiğinde kimse kimseye yardım etmedi, İpekli Ceketler, Ejder Asalar, 500 hasarlı büyücülerle gittik o Gaffar'ı kestik. Oyunda şuan 6 tane üzeri dizili olmayan bir grup toplansa rahatlıkla Gaffar'ı keser. O yüzden ağlamanın anlamı yok.
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

turkneferi yazdı: 18 Şub 2018 16:56
kargasa14 yazdı: 18 Şub 2018 14:36
YemeLik yazdı: 18 Şub 2018 14:22 Holde kasılan naylon çarların girişini engellemek için hol görevlerini zorunlu kılmak hayat bu kadar acımasız işte.
ya arkadaş tamam görevler zorunlu olsun ona sözümüz yok. naylon çarların önüne de geçilsin tamam. bende çok uyuz oluyorum naylon karakterler ile kp kasanlara falan ama konuyu neden buradan anlıyorsunuz ki.
görevlerini bitirdiğim ama hol görevleri duran 2 karakterim ve çt girememiş 3 karakterim var benim. bir senedir oyuna girdiğim de yok. oynayan ne kadar tanıdık varsa bırakmış. ayrıca hol görevleri birşey kazandırmadığı için zamanında yapmamıştım. şimdi nasıl yapacağım diye düşünüp duruyorum. deneme amaçlı girdim oyuna daha saat yolundan geçemedim birilerinin peşine takılarak. ayrıca sürekli holde kritik hata ile düşen insanlar ne olacak. ben kritik hatayı fazla almamama rağmen 2 defa düştüğüm için öldüm başa döndüm. karaköy gelince oraya ulaşım için yaratıkların can değeri falan düşse de gitsem diye düşünüyorum artık.
Yaptığın gibi yine bırak oyunu. İlk girmek zorunda değilsin.
peki
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Sanırım anahtar görev dediği huzursuzluğuma kadar tüm görevlerin yapılmış olmasıdır. Belkide huzursuzluğum görevinin devamı karaköydür. Kendi görüşümdür.
HAYATResimDIR
offalena
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen offalena »

ybrdelisix yazdı: 18 Şub 2018 17:28 Sanırım anahtar görev dediği huzursuzluğuma kadar tüm görevlerin yapılmış olmasıdır. Belkide huzursuzluğum görevinin devamı karaköydür. Kendi görüşümdür.
Nerull dedi "Anahtarlar" yapılı olmalı.
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Sparineus »

movie yazdı: 18 Şub 2018 16:45
Sparineus yazdı: 18 Şub 2018 15:29 Halen postları okumadan yorum yapmaya devam ediyorlar, başka bir şey demiyorum.
Sen çok düşünemiyorsun hala insanlara laf yetiştirmeye çalışıyorsun. Karaköy'e her oyuncu giremesin, belli başlı görevleri yapmış olanlar girebilsin ki naylon çarların önüne bir nebzede olsa geçilsin. Sen istiyorsun, sana özel bir şeyler yapsınlar. Oyundaki her oyuncuyu düşünüp bir şey yapamaz bu adamlar. Varsa senin başka bir çözümün söyle, yoksa sus.
Naylon'un önüne geçeceksiniz, eyvallah ama bu şekilde olmaz. Oynayacak adamın bile önüne geçmiş oluyorsunuz.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Sparineus yazdı: 18 Şub 2018 18:41
movie yazdı: 18 Şub 2018 16:45
Sparineus yazdı: 18 Şub 2018 15:29 Halen postları okumadan yorum yapmaya devam ediyorlar, başka bir şey demiyorum.
Sen çok düşünemiyorsun hala insanlara laf yetiştirmeye çalışıyorsun. Karaköy'e her oyuncu giremesin, belli başlı görevleri yapmış olanlar girebilsin ki naylon çarların önüne bir nebzede olsa geçilsin. Sen istiyorsun, sana özel bir şeyler yapsınlar. Oyundaki her oyuncuyu düşünüp bir şey yapamaz bu adamlar. Varsa senin başka bir çözümün söyle, yoksa sus.
Naylon'un önüne geçeceksiniz, eyvallah ama bu şekilde olmaz. Oynayacak adamın bile önüne geçmiş oluyorsunuz.
Bu şekilde olmaz demekle olmaz. Varsa daha iyi bir çözümün öneri olarak sun. Gerçekten daha iyi bir çözümse desteklerim seni.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Agafbey850
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Agafbey850 »

Şu konuyu açandan allah razı olsun İKV oyuncularının ne kadar bencil ve egolu Tılsımı yada İtemi olmayanları nasıl küçümsedikleri burada ortaya çıkıyor oyunu oynadığımız adamlara bak birde bizi bunlarla oynamak da bırak yönetime adamın yeni oyuncuya saygısı varmiki bir bakın Daha şu oyunda çt girmemiş adam var karaköy hol nasıl girsin yöneticilerin hiç birşey yapıcagı yok onlarda yeni oyuncuyu önemsemiyor....
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Yani böyle zorlu bir bölgeye 49 olan direk girsin mi ? Görevler belli bir zincir şeklinde ilerlerken 49 olan adam oraya girdi ne yapacak ? Oradan görevde alamayacak peki ne yapacak ? Ya da hikayeye dair önemli bir görevi yapmamış olanlar ? Hadi anahtarlar olmasın kelle avcısı olsun.Bu seferde daha Çemberlitaş'a giremiyoruz diyenler isyan edecek ? E kardeş daha Gaffar'ın elini öpmeden nereye dur hele demezler mi ? O zaman nasıl olacak bu iş ? Direk gireyim Karaköy'e de ne yapacaksınız ki görev yok bir şey yok ? Yani herkesi memnun etmen mümkün değildir.Bu görevi yapmak sadece tenha sunucularda sıkıntılıdır.Eğer orada bir geri dönüş veya yardımlaşma olursa yine yapılabilir.Muhtemelen yapmayan çok kişi vardır.
Kullanıcı avatarı
Vehuu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Vehuu »

Bence normal abi sonucta gorevi yapmaniz icin veriyorlar