Karaköye giremeyecek olmam

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
birhesap
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: emekli oldum.

Re: Karaköye giremeyecek olmam

Mesaj gönderen birhesap »

Sancak sunucusunda, oyundan /f Megg yaparak ulaş
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

benibanladilar yazdı: 17 Şub 2018 22:40
FiratCakiroglu yazdı: 17 Şub 2018 22:37
TOLGARDA yazdı: 17 Şub 2018 22:33 Bölge gelince 59 olan arkadaşlar tılsım için yine holde dolaşacaktır. O zaman yardım bulursun.
59 olup tekrar tılsım olayına geçmek içib epey vakit lazım. Arkadaşa geçmiş olsun diyorum iyilik yapacak bir melek bulamadığı taktirde.
Aynen öyle ikv benim için bugün bitti.
Ben bitirmedim gerçi,ikv ekibi bitirdi...

Sancakda elbet iyi insanlar vardır ama artık durumlar değişti.Kimse kimseye yüz çevirmiyor.
Bu görev zorunluluğundan birçok kişi etkilenecek malesef...
Holde 1 lvl karakterleri 49 yapan adamlar yüzünden başıma gelene bak.
Güzel kardeşim görevi yapması kolay illa güzel dilden anlayan biri vardır hatır minnet yaptır görevini
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

RamazanBey yazdı: 18 Şub 2018 08:54
TOLGARDA yazdı: 17 Şub 2018 22:33 Bölge gelince 59 olan arkadaşlar tılsım için yine holde dolaşacaktır. O zaman yardım bulursun.
59 olup tekrar tılsım olayına geçmek içib epey vakit lazım. Arkadaşa geçmiş olsun diyorum iyilik yapacak bir melek bulamadığı taktirde.

Sancakda elbet iyi insanlar vardır ama artık durumlar değişti.Kimse kimseye yüz çevirmiyor.
Güzel kardeşim görevi yapması kolay illa güzel dilden anlayan biri vardır hatır minnet yaptır görevini
Valla illaki iyi insanlar vardır ama %95 iyi insan değil o belli.o %5'i bulmkta çok zor çünkü serverde 30 kişi var ,30 kişiden 1-2 kişi iyi sadece.
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

benibanladilar yazdı: 18 Şub 2018 14:30
RamazanBey yazdı: 18 Şub 2018 08:54

Valla illaki iyi insanlar vardır ama %95 iyi insan değil o belli.o %5'i bulmkta çok zor çünkü serverde 30 kişi var ,30 kişiden 1-2 kişi iyi sadece.
bütün sunucuların tek sorunu zaten bu herkesin iyi olma gibi durumu yok. Nasıl Bir elde 5 parmakta bir değilse oyunda da aynı...

Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Bu kadar zamandır yapmaman birazda senin ilgisizliğin.
Evet oyunu bıraktın,çok geri kaldın ama :relieved: tabi sunucu ve şartlarda şuan etkiliyor maaleseef eminönünde olsanız seve seve yardımcı olurdum :( bol şans
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Oyunun bir hikayesi bir senaryosu var.Bilmem hiç görev metni okudunuz mu ? Yani bu metin2 değil al eline silahı sürekli yaratık kes level atla.Bazı görevler çok zor olabilir ama imkansız değildir.O boş sunucularda da oynayan birileri varsa artık yüz yüze bakıyorsunuz rica edersen onlarında yapacağı başka bir iş olmayacağı için yardım edeceklerdir.Etmiyorlarsa da ne diyebilirim.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Serinplay yazdı: 18 Şub 2018 15:09 Oyunun bir hikayesi bir senaryosu var.Bilmem hiç görev metni okudunuz mu ? Yani bu metin2 değil al eline silahı sürekli yaratık kes level atla.Bazı görevler çok zor olabilir ama imkansız değildir.O boş sunucularda da oynayan birileri varsa artık yüz yüze bakıyorsunuz rica edersen onlarında yapacağı başka bir iş olmayacağı için yardım edeceklerdir.Etmiyorlarsa da ne diyebilirim.
Oyunun hikayesi olması çok güzel birşey.Oyuna tad katıyor ama sorun oynadığımız sunucularda.
Az önce bi arkadaş buldum ve 15 örümcek gözü 15 akrep gözü görevini yaptık birlikte.
Domuzdan gidip diğer hol görevini aldım.Rayların sonuna gitmek gerekiyormuş.
Hole girdim daha akrepleri geçemedim.Hala daha hol çıkışındayım merkeze gidemedim.Gidemiyorum çünkü şifacıyım.
Büyücü olsam kese kese giderdm ama şifacı koşsa bile ölüyor yine başlangıçta doğuyor.

Sorunun ana kaynağı büyük hol bölgesi.Bütün sorunlar bu bölgeden doğdu.
Hala kapıda bekliyorum...
Eminönünde falan olsak hiçbir problem olmazdı.Gelen geçen çok.. Sancak sunucusnda çaresiziz .İsyanımız buna...
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

ben de sancak sunucusunda oynuyorum ancak karakterimde hala meran görevleri duruyor malum sunucuda toplam 10 kişi falan aktif oynuyor :D yaklaşık 4 yıldır oyuna girmeyen biri olarak girip karaköy ü görmek isterdim ama hayal oldu maalesef :D
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Auril yazdı: 18 Şub 2018 16:51 ben de sancak sunucusunda oynuyorum ancak karakterimde hala meran görevleri duruyor malum sunucuda toplam 10 kişi falan aktif oynuyor :D yaklaşık 4 yıldır oyuna girmeyen biri olarak girip karaköy ü görmek isterdim ama hayal oldu maalesef :D
görevlere buradan bakabilirsin.

viewtopic.php?f=51&t=48689

Resim
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba arkadaşlar bir update yapıyorum.
Büyücümle karaköye girmemin imkansız olduğuna karar verdim.Çünkü çemberlitaşada girmem lazımmış.Ona da hiç girmedim.
ama şifacımla çemberliye çok kez girdim.Hol görevlerinin çok azını yapmışım malsef.
Şifacıyala hol görevlerini yapmaya başladım.
Kalan görevler bunlar:
11)Kablosuz [49] Bu görevi Tangriss bölgesindeki "Saklı Irk" ların olduğu bölgedeki "Eski Telefon" dan alıyoruz.Tünelden sonra girişe giriyoruz 2 yön vardır bu telefon tangrisin sağ tarafındadır.Görevi yapmak içinde telefonla tekrar konuşuyoruz.Bu da haritası "

13]Acı [49] Bu görevimizi tangristeki "Yaralı Meran" dan alıyoruz.Bu yaralı meran tangrisin sol tarafındadır.Aşağıdaki haritada "YEŞİL DAİRE OLAN YER" yaralı meranın olduğu yerdir.Görevi yapmak için yaralı meranla tekrar konuşuyoruz.Ödül olarak "Ekmek Parası" görevindeki olduğu gibi her sınıfa farklı bir tılsım verecektir.

14)Saatler [49] "Acı" Görevinden sonra tekrar yaralı meran ile konuşuyoruz.Bize Saatler görevini veriyor.Bu görevde Saklı Irkların çok olduğu ve son sınır olan saatlere gitmemiz isteniliyor.Köprüden dümdüz devam edin ve tangriss girişine geldiğinzde göreviniz tamamlanacaktır. "YEŞİL DAİRE OLAN YER" görevin olduğu yerdir.

15)Anahtarlar [49] Büyük Holün son görevidir.Bu görevi arzuhalciden alıyoruz.Arzuhalci bizi yasemine yönlendirecek.Yaseminle konuştuktan sonra görevimiz bitiyor.

kalan görevler baya zor gibi gözüküyor.Oyunda çok az kişi var.yardım isteyerek yaptım şuana kadar.Bu saklı ırklara giden pek kişi görmedim oyunda.nasıl yapıcam bilmiyorum.Eski telefon yaralı meran nerdedir hiçbir fikrim yok.Bana şans dileyin...