Karaköy'e Girmek İçin Gereken Görev Adı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Karaköy'e Girmek İçin Gereken Görev Adı

Mesaj gönderen cepni »

dedee66 yazdı: 19 Şub 2018 16:51
cepni yazdı: 19 Şub 2018 16:45
dedee66 yazdı: 19 Şub 2018 16:44
cepni yazdı: 19 Şub 2018 16:40
dedee66 yazdı: 17 Şub 2018 22:10 Karaköye Sen Gel Bozulur Dengen!!!
Ordu kurduk siz yer aldınız
Karaköy Geldi Aynalar Cevap Verdi Yağmur Altında Kalanların Bitmez Derdi !!!
Toz pembe dünyada faredir yerli insan meteorit içinde bak herşey belli
Der Gröbte MASSAKA
Adamsın Agaa 😎 😎
Resim
Massaka tödliche Faust
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

TOLGARDA yazdı: 19 Şub 2018 16:30
AnaToLia yazdı: 19 Şub 2018 16:27
TOLGARDA yazdı: 19 Şub 2018 16:11
OZHANBEY yazdı: 19 Şub 2018 05:04
AnaToLia yazdı: 18 Şub 2018 17:57

Bu adam kim bilmiyorum ama meşale şeklinde büyücü asasıda paylaşmıştı inşallah bir önlem alırlar buna :( yoksa haksız kazanç olucak ne kadar madenleri değiştirselerde... :( :( :(
AFRASİYAB ın açıklamasından sonra sahte reçeteyi düzenleyenler instagram itiraf ifşa sayfasına itiraf etmişler sahte olduğunu. Kendi ağzyla.Konusmaları paylaşmış admin o yüzden içiniz rahat olsun.
O konu ilk açıldığında kaldırmışlardı saniyesinde. Bir an böyle şey mi olur dedim. Sonra Afrasiyab yalan bu dedi :)
Aynen yalanladı ama hala o paylaşan kişi doğru olduğunu iddaa ediyor daha önceki sızıntılarda çekildiğini söylüyor :thinking_face:
Bir yandan da reçetenin arkasında yeni farelerden birini görebiliyoruz. Bu gerçekliğini kuvvetlendiren bir şeydi.
Ama reçetenin gerçek olduğunu iddia eden ve heryerde paylaşan kişi kendisi itiraf etti yalan söylediğini. Hatta 3 kişi reçeteler diye wp grubu kurmuş ordan bu olayı organize etmişler. İnstagram ikv ifşa sayfasına bi bakın zaten adam orda itiraf etmiş. Herkesi kandırdı yani 😂
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

TOLGARDA yazdı: 19 Şub 2018 16:30
AnaToLia yazdı: 19 Şub 2018 16:27
TOLGARDA yazdı: 19 Şub 2018 16:11
OZHANBEY yazdı: 19 Şub 2018 05:04
AnaToLia yazdı: 18 Şub 2018 17:57

Bu adam kim bilmiyorum ama meşale şeklinde büyücü asasıda paylaşmıştı inşallah bir önlem alırlar buna :( yoksa haksız kazanç olucak ne kadar madenleri değiştirselerde... :( :( :(
AFRASİYAB ın açıklamasından sonra sahte reçeteyi düzenleyenler instagram itiraf ifşa sayfasına itiraf etmişler sahte olduğunu. Kendi ağzyla.Konusmaları paylaşmış admin o yüzden içiniz rahat olsun.
O konu ilk açıldığında kaldırmışlardı saniyesinde. Bir an böyle şey mi olur dedim. Sonra Afrasiyab yalan bu dedi :)
Aynen yalanladı ama hala o paylaşan kişi doğru olduğunu iddaa ediyor daha önceki sızıntılarda çekildiğini söylüyor :thinking_face:
Bir yandan da reçetenin arkasında yeni farelerden birini görebiliyoruz. Bu gerçekliğini kuvvetlendiren bir şeydi.

Aynen öyle hocam odamı sahte :) arkadaki ev mesela fare adam

Özhan hocam peki o fare adam ev nasıl :kissing: geçen o reçeteyi atan aynı adam büyücü asasını attıdı kimdir bilmiyorum forumda gördüm kalktı geri
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Betada görev olayı var mı yok mu bu arada, o kadar soru arasında bundan emin olamadım.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

hortlatmak gibi olmasın ama ben Kelle Avcısı'nı (Gaffar'ı öldürmek) yapmadım. Açıklamalı görev listesinde de kendime cevap bulamadım. Anahtarlar görevine kadar gelmeme engel mi bu durum.
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: ÇaRŞı

Mesaj gönderen BenKutto »

TOLGARDA yazdı: 04 Mar 2018 19:08 hortlatmak gibi olmasın ama ben Kelle Avcısı'nı (Gaffar'ı öldürmek) yapmadım. Açıklamalı görev listesinde de kendime cevap bulamadım. Anahtarlar görevine kadar gelmeme engel mi bu durum.
Onları yapman gerekiyor diye biliyorumm.Zincir görevlere bak bir de istersen.
Resim
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

TOLGARDA yazdı: 17 Şub 2018 22:17
ERSEN yazdı: 17 Şub 2018 22:15 Bu da demek oluyor ki Karaköy'e 49 level altında hiçbir kimse girmyecek.
Kesinlikle, ben hayal kırıklığına uğradım.
O kadar saçma olurdu ki o zaman , Sadece 49 seviye ve üzerinin girmesi çok iyi olmuş öte yandan herkese açık oslaydı yani 1 level adam bile bölgeye girseydi iş içinden çıkılmaz bir halırdı ,çok uzağına gitme HOL'de bu taktiği yapan çok kişi gördük bunun gibi Karaköy de aynısı yapılabilirdi. Yani yan grup açıp bi arkadaş 59 ötekinin levelide düşük olurdu , düşük level arkadaş görevleri yapmadan sadece grupta burada seri seri ex alarak , üst seviyeye gelirdi , Çemberlitaş görevlerini yapmasınada gerek kalmadı oradan item düşürmesinede çünkü Karaköyde 59 level olan bir kişinin giydiği itemin ne kadar fayda ettiği ortada ,

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

diltemiz yazdı: 07 Mar 2018 12:42
ERSEN yazdı: 17 Şub 2018 22:15 Bu da demek oluyor ki Karaköy'e 49 level altında hiçbir kimse girmyecek.
O kadar saçma olurdu ki o zaman , Sadece 49 seviye ve üzerinin girmesi çok iyi olmuş öte yandan herkese açık oslaydı yani 1 level adam bile bölgeye girseydi iş içinden çıkılmaz bir halırdı ,çok uzağına gitme HOL'de bu taktiği yapan çok kişi gördük bunun gibi Karaköy de aynısı yapılabilirdi. Yani yan grup açıp bi arkadaş 59 ötekinin levelide düşük olurdu , düşük level arkadaş görevleri yapmadan sadece grupta burada seri seri ex alarak , üst seviyeye gelirdi , Çemberlitaş görevlerini yapmasınada gerek kalmadı oradan item düşürmesinede çünkü Karaköyde 59 level olan bir kişinin giydiği itemin ne kadar fayda ettiği ortada ,
52. Seviyeyim hala giremiyorum :(
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Konuyu kim hortlatti 🤔😝
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

TOLGARDA yazdı: 07 Mar 2018 13:12
diltemiz yazdı: 07 Mar 2018 12:42
52. Seviyeyim hala giremiyorum :(
Yönetimin yapmış olduğu açıklamaya göre artık , Karaköy'e girişlerde , görevlerde esnetme yapıldı.
viewtopic.php?f=46&t=149125
''52.Seviyeyim hala giremiyorum :( ''
Diye üzülme sende gireceksin herkes girecek. :grinning:

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒