Oyuncular yanılgı içinde

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Oyuncular yanılgı içinde

Mesaj gönderen ezel »

BayTerapi yazdı: 17 Şub 2018 14:23
ezel yazdı: 17 Şub 2018 14:18
BayTerapi yazdı: 17 Şub 2018 14:17
ezel yazdı: 17 Şub 2018 14:12 5+1 gaf'da 5 büyücü inanılmaz hasarlar veriyor. Yeni bölge açık bi yer olduğu düşünüldüğünde 10-15 büyücünün verebileceği hasarı düşünemiyorum mutlak bi düzenleme olucaktır :thinking_face:
Yeni yaratıklarında ona göre can miktarı olur.
Bu Sokakta gezen bi farenin canı gaf dan daha fazla olması demek :D
Boss'lar için geçerli dediğim.
Peki :D
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

BayTerapi yazdı: 17 Şub 2018 14:17
ezel yazdı: 17 Şub 2018 14:12 5+1 gaf'da 5 büyücü inanılmaz hasarlar veriyor. Yeni bölge açık bi yer olduğu düşünüldüğünde 10-15 büyücünün verebileceği hasarı düşünemiyorum mutlak bi düzenleme olucaktır :thinking_face:
Yeni yaratıklarında ona göre can miktarı olur.
Fazla olması çözüm değil. Burada amaç tüm büyücülerin tek bir yeteneğe yönelmemesi.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Tüm yetenek sistemleri ayrı bir işlev görecek. Yani bu demek oluyor ki çöp tılsım diye birşey olmayacak.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

Seven yazdı: 17 Şub 2018 15:08 Tüm yetenek sistemleri ayrı bir işlev görecek. Yani bu demek oluyor ki çöp tılsım diye birşey olmayacak.
Tılsımları çöp diye nitelendirmek zaten büyük saçmalık. Hepsinin yeri ayrı az kullanılması onu çöp yapmaz :)
İyi forumlar
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Mervang »

Parlementxx yazdı: 17 Şub 2018 13:52 Şuan fizik çok guclu durumda toplu sekilde mantiksiz hasarlar vurdugu icin.Tilsim kombinasyonu diye bir şeyde kalmadi buyucude.m1 met 2 3 kons 1 3 met 3 tamam kralsın.

9 yildir oynuyorum oyuncular hol geldikten 1 yil sonra m1 met 2 3 kombinesinin sacma hasarini ogrendi ve bu gune kadar degisiklik olmadigi icin baska bir rakibi yok.Umarim Met 2 3 nerflenir.
Savaşçılar tek atıyor da onlara neden birşey demiyonuz of 2 3 tılsımı ile bir Savaşçı büyücüye çok rahat tek atabiliyor ve tılsım bug ı da kalktı büyücüler bb 3 süz oynuyamiyor
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

Mervang yazdı: 17 Şub 2018 16:20
Parlementxx yazdı: 17 Şub 2018 13:52 Şuan fizik çok guclu durumda toplu sekilde mantiksiz hasarlar vurdugu icin.Tilsim kombinasyonu diye bir şeyde kalmadi buyucude.m1 met 2 3 kons 1 3 met 3 tamam kralsın.

9 yildir oynuyorum oyuncular hol geldikten 1 yil sonra m1 met 2 3 kombinesinin sacma hasarini ogrendi ve bu gune kadar degisiklik olmadigi icin baska bir rakibi yok.Umarim Met 2 3 nerflenir.
Savaşçılar tek atıyor da onlara neden birşey demiyonuz of 2 3 tılsımı ile bir Savaşçı büyücüye çok rahat tek atabiliyor ve tılsım bug ı da kalktı büyücüler bb 3 süz oynuyamiyor
biz grup bölgesi yaratıklar diyoruz sen pvp. orası ayrı mesele. oda ayrı bir haksızlık. ama tepki göstereceğin konu yanlış.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Müdür naptın sen ne nörfüü ne şeyi :') :')

Fiziğime dokunma !!!
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Seven yazdı: 17 Şub 2018 15:08 Tüm yetenek sistemleri ayrı bir işlev görecek. Yani bu demek oluyor ki çöp tılsım diye birşey olmayacak.
Herkes kendince bir taktik geliştirip ayrı stratejiler uygulayabilir. Birine göre gereksiz tılsım birine göre güçlü olabilir. Bu konuya takılanları anlamıyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

SPIEGLEIN yazdı: 17 Şub 2018 16:38

Fiziğime dokunma !!!
Fizik daima en iyi skill olarak kalmamalı dostum buz ve çember değersizleşti
Resim
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Mesaj gönderen Windowss »

Parlementxx yazdı: 17 Şub 2018 19:47
SPIEGLEIN yazdı: 17 Şub 2018 16:38

Fiziğime dokunma !!!
Fizik daima en iyi skill olarak kalmamalı dostum buz ve çember değersizleşti
Buz ve çemberin değersizleştiğini düşünmüyorum. Senin dilinle anlatayım :') şuan metada değiller. Yoksa buz ve çemberin savaştaki yeri tartışılamaz :) İnsanlar iksir stoklamak, çarlarını bir an önce dizmek için çemberlitaş grup bölgesini kullanıyolar bu sebeple fizik büyüsü kullananların sayısı çok. Fizik zaten en iyi skill değil hepsinin yeri ayrı en çok hasar potansiyeline sahip skill dersen anlarım ama en iyisi tartışılır :) İyi forumlar
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"