ARAYUZ DEGİSMEDİ DIYEN ARKADASLAR BURAYA

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: ARAYUZ DEGİSMEDİ DIYEN ARKADASLAR BURAYA

Mesaj gönderen yun1010 »

AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 23:01
Mervang yazdı: 15 Şub 2018 22:59 Hoooşşt
La olum sen ne maydonoz oluyosun ? Geçen resmini koymuşun daha yaşın kaç olum senin ? Tiplere bak ya.Milletin derdi ben olmuşum demekki...
Mervan sen bi çekil kardeşim abilerin kavga ediyor. Forum kimsenin babasının sitesi değil kurallar içinde herkes istediği yorumu yapar. Beni de başta böyle dışlıyordunuz. Sonra noldu ? Bi postu görünce oo kraal çekenler, uzun zamandır aktif değilsin biraz daha post atsana diyenlerle doldu çevrem. Anlayacağınız keyfinize bakın yarın bi gün birbirinizi özür dilemek için arayıp bulamazsınız.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

yun1010 yazdı: 15 Şub 2018 23:12
La olum sen ne maydonoz oluyosun ? Geçen resmini koymuşun daha yaşın kaç olum senin ? Tiplere bak ya.Milletin derdi ben olmuşum demekki...
Mervan sen bi çekil kardeşim abilerin kavga ediyor. Forum kimsenin babasının sitesi değil kurallar içinde herkes istediği yorumu yapar. Beni de başta böyle dışlıyordunuz. Sonra noldu ? Bi postu görünce oo kraal çekenler, uzun zamandır aktif değilsin biraz daha post atsana diyenlerle doldu çevrem. Anlayacağınız keyfinize bakın yarın bi gün birbirinizi özür dilemek için arayıp bulamazsınız.
Hedefe almışlar bir kaç kişi sürekli akılları sıra bulaşıp duruyorlar daha da uğraşmam ama herif gelmiş hoşt diyor ya daha yaşı başı kaç.Üstüne yapmadığım bir şeyi de yazdı ya artık ben anladım yani doldurmuşlar kendilerini bana karşı.
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ezel »

ikomanche yazdı: 15 Şub 2018 23:10
Sparineus yazdı: 15 Şub 2018 02:04 Savunmaya gerek yok, klasik İKV işte. 10 senedir aynı arayüz, enine genişlemeyen sohbet kanalı, iç sıkıcı, ele kramp sokan alışveriş tikleri... Var olan sorunları düzeltmezler, isteklerden sadece ''Yeni bölge'' lafını duyarlar. Karaköy yerine kapsamlı bir Fix güncellemesi gelseydi, daha çok oyuncu kazanırdı. Karaköy'ün kimse tarafından beğenilmeyeceğini yazıyorum baştan.
Oyun Büyük Hol güncellemesi öldü zaten. Ölüyü geri getiremeyiz :(
Karaköy = İKV iyi anılsın, rahmetliye karşı yapılacak son iyilik... düşünceleriyle yapılan güzel bir mezar.
Size bu kelimeleri kim öğretiyor :') öldü , ölecek , bitti bu sefer son felan :thinking_face:
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
Mervang
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Mervang »

Ya bundan kim özür dilesin bu kadar insanın tepkisi üzerinde ise demekki bir kabahati vardır herkesi tersleyip dışlayip gerksiz saçma sapan yorumlar yaparsa böyle olur önce adam olsun gevşek gevşek konusmasn bu kadar Kişi ona karşı boşuna tepkili değil bana da kötü şeyler söyledi geçen benden özür dilemediği sürece böyle ve bende istediğim yorumu yaptım sen neden karışıyorsun ki
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Mervang yazdı: 15 Şub 2018 23:18
Ya bundan kim özür dilesin bu kadar insanın tepkisi üzerinde ise demekki bir kabahati vardır herkesi tersleyip dışlayip gerksiz saçma sapan yorumlar yaparsa böyle olur önce adam olsun gevşek gevşek konusmasn bu kadar Kişi ona karşı boşuna tepkili değil bana da kötü şeyler söyledi geçen benden özür dilemediği sürece böyle
ayy kıyamam kötü şeyler mi demişim sana atsana bi okuyalım ne demişim yoksa sende mi hayaller görmeye başladın? Sen özele gelsene bi konuşalım adamlık gevşeklik neymiş.Ben eleştirilerimi her zaman kurallara uygun yaptım ama hoşt diyen birine saygı gösteremem tamam mı abisi.Sizin yazdığınız şekilde bir tane yorum atmadım.Bu kadar kişi tepkili ise herkes bu bölge kötü derken ben değil dediğim içindir.Birileri oyunu savununca zorunuza gidiyor galiba.
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 23:22
Mervang yazdı: 15 Şub 2018 23:18
Ya bundan kim özür dilesin bu kadar insanın tepkisi üzerinde ise demekki bir kabahati vardır herkesi tersleyip dışlayip gerksiz saçma sapan yorumlar yaparsa böyle olur önce adam olsun gevşek gevşek konusmasn bu kadar Kişi ona karşı boşuna tepkili değil bana da kötü şeyler söyledi geçen benden özür dilemediği sürece böyle
ayy kıyamam kötü şeyler mi demişim sana atsana bi okuyalım ne demişim yoksa sende mi hayaller görmeye başladın? Sen özele gelsene bi konuşalım adamlık gevşeklik neymiş.Ben eleştirilerimi her zaman kurallara uygun yaptım ama hoşt diyen birine saygı gösteremem tamam mı abisi.Sizin yazdığınız şekilde bir tane yorum atmadım.Bu kadar kişi tepkili ise herkes bu bölge kötü derken ben değil dediğim içindir.Birileri oyunu savununca zorunuza gidiyor galiba.
Kavga var dediler geldik )))
Resim
Kullanıcı avatarı
BLaDeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gölge Haramileri

Mesaj gönderen BLaDeII »

Arkadaşlar az daha sabredin ve ne olacağını görün.Ayrıca Konu amacından sapmış . Yetkili biri kitlese iyi olur.

İyi forumlar
Teşkilat= BLADEII serhat İnatçızehir EsEsBLaDe

Eminönü= SeRhAtt
Kilitli