ARAYUZ DEGİSMEDİ DIYEN ARKADASLAR BURAYA

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: ARAYUZ DEGİSMEDİ DIYEN ARKADASLAR BURAYA

Mesaj gönderen yunusreyy »

AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 16:33
yunusreyy yazdı: 15 Şub 2018 16:31
AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 16:29
yunusreyy yazdı: 15 Şub 2018 16:27
Sanaldan anca boş yaparsınız.Gelmiş klasik yorumlar atıyorsunuz.Yaptığınız eleştirilerde oyunu destekler nitelikte değil sadece eleştiri olsunda yerin dibine gömelim.Yeni hesap açmış yorum atıyor yaşımı merak ediyorsan gel özele kardeşim.
destek mi olmuyor :)
ben sana oyunun oynadığım tarihten itibaren çektiğim akçe ve kutuların fotoğrafını atarım sende o zaman bu forumdan çekip gidersin.
eğer tamam dersen şimdi atacağım.
Okuduğunu anlamada sorun yaşıyorsun galiba ben burada maddi bir destekten bahsetmedim.Yapılan eleştirilerin yapıcı değil yıkıcı olduğunu yazdım.

istediğim gibi yorum yaparım bu kimseyi ilgilendirmez.
bu forumda kaç kişi yıkıcı yorum yapıyor herkes görüyor bırakın artık savunmayın.
ne kadar çok savunursanız o kadar çok eyvallah çekmiş olursunuz bunlarda onların işine gelir.
tepki gösterirseniz gereken her zaman yapılır.
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

noctiluca yazdı: 15 Şub 2018 15:53 Arayuz bilgisayarda dosyalarda saklanır, ama test sunucusu bir merkeze baglidir arayuzu guncellemeden sunucuya giris mümkün, su anda mevcut dosyalarla bile biraz ugrasarak arayuzu, logoyu, mesaj yetenek ikonlarini kendiniz değiştirebilirsiniz
Üç dört ay önce oyunu indirdiğimde data dosyasında normal arayüzün yanında başka bir arayüz dosyası vardı. Ayrıca ufak bir oynamayla yükleme ekranındaki sol üst köşede olan İstanbul Kıyamet Vakti yazısını Karaköy logosuyla değiştirmiş bulunmaktayım.
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Sanaldan anca boş yaparsınız.Yaptığınız eleştirilerde oyunu destekler nitelikte değil sadece eleştiri olsunda yerin dibine gömelim.
Hahahahahahha bunu en son diyecek kisi sensin Agahefendicim, hic gulecegim yoktu. Şu forum hayatinda 500 yorumun varsa 3 tanesi olumludur
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

noctiluca yazdı: 15 Şub 2018 18:06
Sanaldan anca boş yaparsınız.Yaptığınız eleştirilerde oyunu destekler nitelikte değil sadece eleştiri olsunda yerin dibine gömelim.
Hahahahahahha bunu en son diyecek kisi sensin Agahefendicim, hic gulecegim yoktu. Şu forum hayatinda 500 yorumun varsa 3 tanesi olumludur
Bi dikkatli oku bakiyim oyunu mu eleştiriyorum yoksa oyunu eleştirenleri mi? Ya okuduklarınızı anlamıyorsunuz ya da sırf bana karşı kendinizi doldurmuşsunuz çünkü düşüncenize ters bir şey yazılınca hemen birilerini düşman ilan ediyorsunuz.İşte bu yüzden sana olumsuz geliyordur yazdıklarım.
Kullanıcı avatarı
Nixita
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Lonca: PersPektiF
İletişim:

Mesaj gönderen Nixita »

sızıntılara takılmayın :)
Resim
Nefes almak değil nefes olmak mesele ( Nefesim olur musun? )
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 18:12
Bi dikkatli oku bakiyim oyunu mu eleştiriyorum yoksa oyunu eleştirenleri mi? Ya okuduklarınızı anlamıyorsunuz ya da sırf bana karşı kendinizi doldurmuşsunuz çünkü düşüncenize ters bir şey yazılınca hemen birilerini düşman ilan ediyorsunuz.İşte bu yüzden sana olumsuz geliyordur yazdıklarım.
Ben oyunla ilgili birsey yazmamistim aksine oyunla ilgili yazilimlar yapiyor ve yayinliyordum “iyyy igremc moruk bu ztn zor da acilir dismayk attim snaaa .s” yapiyordun o zamanlar tabi seni ciddiye alip aciklama yapiyordum da sonradan biri uyandirdi beni bu adam negatif herseye karsi diye. O gunden beri tek kelimem hoşt olur 😊
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

noctiluca yazdı: 15 Şub 2018 20:38
AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 18:12
Ben oyunla ilgili birsey yazmamistim aksine oyunla ilgili yazilimlar yapiyor ve yayinliyordum “iyyy igremc moruk bu ztn zor da acilir dismayk attim snaaa .s” yapiyordun o zamanlar tabi seni ciddiye alip aciklama yapiyordum da sonradan biri uyandirdi beni bu adam negatif herseye karsi diye. O gunden beri tek kelimem hoşt olur 😊
Ağzına sağlık karde$im, bo$ver kendi çapında takılsın o şahıs.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

Launcher olayı basit AMS 8 İle rahatlıkla yapılabilir o launcher her güncellemede olduğu gibi değişime uğrayacaktır o ksım için AMS
kullanıyorlardır belkide örnek ;

Resim 2011 yılına ait bir proje yapıyordum ordan kalma tamamlanmış halini bulamadım baya zaman geçmiş...
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Mervang yazdı: 15 Şub 2018 22:59 Hoooşşt
La olum sen ne maydonoz oluyosun ? Geçen resmini koymuşun daha yaşın kaç olum senin ? Tiplere bak ya.Milletin derdi ben olmuşum demekki...
Kullanıcı avatarı
ikomanche
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Academy Of War
İletişim:

Mesaj gönderen ikomanche »

Sparineus yazdı: 15 Şub 2018 02:04 Savunmaya gerek yok, klasik İKV işte. 10 senedir aynı arayüz, enine genişlemeyen sohbet kanalı, iç sıkıcı, ele kramp sokan alışveriş tikleri... Var olan sorunları düzeltmezler, isteklerden sadece ''Yeni bölge'' lafını duyarlar. Karaköy yerine kapsamlı bir Fix güncellemesi gelseydi, daha çok oyuncu kazanırdı. Karaköy'ün kimse tarafından beğenilmeyeceğini yazıyorum baştan.
Oyun Büyük Hol güncellemesi öldü zaten. Ölüyü geri getiremeyiz :(
Karaköy = İKV iyi anılsın, rahmetliye karşı yapılacak son iyilik... düşünceleriyle yapılan güzel bir mezar.
İKV
D. 25.12.2006
Ö. 11.06.2011
Kilitli