ARAYUZ DEGİSMEDİ DIYEN ARKADASLAR BURAYA

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: ARAYUZ DEGİSMEDİ DIYEN ARKADASLAR BURAYA

Mesaj gönderen yunusreyy »

agah efendi denen 13 yaşından küçük veledi bence ikv forum'da barınması yanlış.
gel gelecek olursak bölgeye sayın nerulla ne yazsak hayır diyor.

yeni ürünler gelecek mi hayır
yeni gözlük gelecek mi hayır
yeni arayüz gelecek mi hayır
yeni çanta vs şeyler eklenecek mi hayır.
sonra diyor ki gelince görürsünüz.

yahu kardeşim o kadar belli ki yapmak için bölge yaptığınız, maksat biraz daha oyalamak insanları.
5 yıl üstüne bir taş koymadınız oyunun daha neyin kafasını yaşıyorsunuz ? bu kadar oyuncunun bırakın eleştirme hakkı sizleri olsun.
oyuncu oyunu oynar yatırımını yapar zevkini alır, gelin görün ki bir çok arkadaş senelerdir oyunda değil. neden hep bu sizin yaptığınız politika yüzünden.

koca 5 senedir insan bir ufak bir güncelleme getiremez mi yahu ?

çanta büyütülemez mi bu kadar mı düştünüz ttnet sizi mi engelliyor çantayı büyütün diye.

zihniyet değişmedikçe arayüz değişse ne olur ki , adamlar sızıntı yapıyor bunu ben yapmıyorum benım forum hesabıma ban atıyorsunuz neden bana ban atıyorsunuz ki ? ben mi diyorum 52 level şu silah gelecek diye.

fotoğrafını aldım o silah gelirse sizlere hiç bir güvenim kalmamıştır kaldı ki yalanda olabilir ama yönetim içinden daha öncede olduğu gibi sızıntılar olacaktır. bunu engellemek için ne yapmanız gerekiyor uzatmadan bir konu açıp bu gelecek bu gelmeyecek falan filan böyle akıldaki soru işaretleri gider.

yeni gelecek bölge inşallah iyi bir bölge olur'da bir 15 yıl daha iyice başka projelere odaklanır,oyunu kapatırsınız.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Beş sene sonra oyuna oyuncu yağıyor yeni paket geliyor diye ve birkaç azınlık arayüzden şikayet oluyor...
Garip çok garip!
Resim
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Retaliation yazdı: 15 Şub 2018 16:24 Beş sene sonra oyuna oyuncu yağıyor yeni paket geliyor diye ve birkaç azınlık arayüzden şikayet oluyor...
Garip çok garip!
şikayet edemez mi dostum oyuncu ?
sen her gün aynı yemeği yiyebilir misin ?
her gün aynı saate aynı şeyi izleyebilir misin?

oyun dediğin şey gelişime her daim açık olmalı 2012 arayüzü ile 2007 arka plan görüntüleri ile bir ileri 15 geri gidersin.
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Bizler oyuna bağlılığımızdan elestiremiyoruz ancak dışarıdan bakan arkadaşlarımız “Bu ne ya Gta Vice City grafikleri gibi” diyor maalesef.. elestirilerimizin yapici olarak algilanmasi hoş olur
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

yunusreyy yazdı: 15 Şub 2018 16:27
Sanaldan anca boş yaparsınız.Gelmiş klasik yorumlar atıyorsunuz.Yaptığınız eleştirilerde oyunu destekler nitelikte değil sadece eleştiri olsunda yerin dibine gömelim.Yeni hesap açmış yorum atıyor yaşımı merak ediyorsan gel özele kardeşim.
En son AgahEfendi tarafından 15 Şub 2018 16:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Retaliation yazdı: 15 Şub 2018 16:24 Beş sene sonra oyuna oyuncu yağıyor yeni paket geliyor diye ve birkaç azınlık arayüzden şikayet oluyor...
Garip çok garip!

oyun dediğin şey gelişime her daim açık olmalı 2012 arayüzü ile 2007 arka plan görüntüleri ile bir ileri 15 geri gidersin.
Yorum yapmak istemiyorum. Sonra beni sempatizan ilan ediyorlar. Benim artık tek söyleyeceğim, bu adamlar ne yaparsa yapsın sizi memnun edemez. Hadi eyvallah.
Resim
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Retaliation yazdı: 15 Şub 2018 16:30
Garip çok garip!

Yorum yapmak istemiyorum. Sonra beni sempatizan ilan ediyorlar. Benim artık tek söyleyeceğim, bu adamlar ne yaparsa yapsın sizi memnun edemez. Hadi eyvallah.
Uğraşmaya değmez çünkü onların düşüncelerini değiştirmek atomu parçalamaktan zor.
yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 16:29
Sanaldan anca boş yaparsınız.Gelmiş klasik yorumlar atıyorsunuz.Yaptığınız eleştirilerde oyunu destekler nitelikte değil sadece eleştiri olsunda yerin dibine gömelim.Yeni hesap açmış yorum atıyor yaşımı merak ediyorsan gel özele kardeşim.
destek mi olmuyor :)
ben sana oyunun oynadığım tarihten itibaren çektiğim akçe ve kutuların fotoğrafını atarım sende o zaman bu forumdan çekip gidersin.
eğer tamam dersen şimdi atacağım.
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

yunusreyy yazdı: 15 Şub 2018 16:31
AgahEfendi yazdı: 15 Şub 2018 16:29
destek mi olmuyor :)
ben sana oyunun oynadığım tarihten itibaren çektiğim akçe ve kutuların fotoğrafını atarım sende o zaman bu forumdan çekip gidersin.
eğer tamam dersen şimdi atacağım.
Okuduğunu anlamada sorun yaşıyorsun galiba ben burada maddi bir destekten bahsetmedim.Yapılan eleştirilerin yapıcı değil yıkıcı olduğunu yazdım.
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ezel »

Bu kadar memnuniyetsizlik cilde zarar beyler yapmayın :')
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kilitli