PLAYSTORE

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
krriz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı

PLAYSTORE

Mesaj gönderen krriz »

Bi akçe alıp kutu alalım dedik alamıyoruz playstore bu hatayı veriyo Kredi Kartı İşleminiz Tamamlanamadı İlgili kredi kartı için günlük işlem bazında limit aşımı ininalı arıyorum hayır limit sınırınız yok diyo aptal ttneti arıyoruz playstore ne diyo :) gelde çık işin içinden
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: PLAYSTORE

Mesaj gönderen ezel »

Okurken ben sıkıldım ta :D Allah kolaylık versin
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Playstore'da 24 saatte aynı üyelik ile 1 defa ürün alınabiliyor diye biliyorum.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
krriz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen krriz »

Alakası yok kardeşim şimdi farklı bi üyelik açtım farklı telden gene aynı hata
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Ara Türk Telekomu önce Playstore'un ne olduğunu anlat, ondan sonra hatanı anlat.
:grinning:
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Fast Lane

Mesaj gönderen Sakirpasali »

24 saatte 1 alışveriş diye bir sinir yok ben pes peşe 6 ürün aldım 1 dakika arayla
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
xreastx1
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Histeri

Mesaj gönderen xreastx1 »

Türk Telekomu aradım bugün adamlara Playstoreden İstanbul Kıyamet Vaktinde epin alıcam kredi kartı üzerinden hata veriyor..
Bana dedilerki biz ilgilenmiyoruz o konuyla Apple servisini arayın :grinning: :grinning: Google Play Store Anlıyorlar.. :grinning: :')
[/size]
Resim
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

xreastx1 yazdı: 05 Şub 2018 18:33 Türk Telekomu aradım bugün adamlara Playstoreden İstanbul Kıyamet Vaktinde epin alıcam kredi kartı üzerinden hata veriyor..
Bana dedilerki biz ilgilenmiyoruz o konuyla Apple servisini arayın :grinning: :grinning: Google Play Store Anlıyorlar.. :grinning: :')
[/size]
Apple servisini arayın, Google Play Anlıyorlar ?
Hocam sen ne anlatıyorsun Apple da appstore var android de gplay seninkide ayrı çelişki onların bilmemeleri ayrı bir ayıp.
Resim
Kullanıcı avatarı
xreastx1
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Histeri

Mesaj gönderen xreastx1 »

LadyGAGA yazdı: 05 Şub 2018 18:47
xreastx1 yazdı: 05 Şub 2018 18:33 Türk Telekomu aradım bugün adamlara Playstoreden İstanbul Kıyamet Vaktinde epin alıcam kredi kartı üzerinden hata veriyor..
[/size]
Apple servisini arayın, Google Olay Anlıyorlar ?
Hocam sen ne anlatıyorsun Apple da appstore var android de gplay seninkide ayrı çelişki onların bilmemeleri ayrı bir ayıp.
Kardeş ben yalanmı söliyeceğim adamların dediklerinin aynısını ben buraya yansıttım müsait olduğun bir zamanda ara bak playstore de adamlar sana google play store ile ilgilenmiyoruz diyecek
Resim
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

xreastx1 yazdı: 05 Şub 2018 18:49
LadyGAGA yazdı: 05 Şub 2018 18:47
[/size]
Apple servisini arayın, Google Olay Anlıyorlar ?
Kardeş ben yalanmı söliyeceğim adamların dediklerinin aynısını ben buraya yansıttım müsait olduğun bir zamanda ara bak playstore de adamlar sana google play store ile ilgilenmiyoruz diyecek
Hayır ona değil Apple servisi ne alaka play store'yle o bilmiyoruz dediklerini bende duydum bizzat yetkiliden
Resim