Buz oku 1 3 hk sorum.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
xHASANBEYx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: İSTİLA

Buz oku 1 3 hk sorum.

Mesaj gönderen xHASANBEYx »

arkadaşlar iyi forumlar Buz 1 3 tılsımı hakkında 3 sorum olacak üzerimde şuan Trans setler bulunmakta y2 elek 3 buz 1 3 Kutup takılı tılsımlar olarak acaba buz 1 3 Elek için bir etkisi olur mu şuana kadar kullandım da Savaşçıları keserken faydasını gördüm. çok iyi durduruyor y2 olupta buz 1 3 kullanan varmı ? 2. sorum ise Buz 1 3 Ateş çemberi tılsımların yanında daha mı etkili oluyor ? 3. sorum Karaköy paketinde buz yetenekleri ön planda olcaklar diyor benim görüşüm bence Buz hep 2. planda olacak gibi kenanda da buz işliyor o yüzden karaköy de fizik veya elek yada ikisi bir etki olacak gibi geliyor bana sizce buz mu etkili olcak ?
Resim

Massaka, piyasaya soğuk rüzgar essin.
Sokaklar sussun,aynalara sordum.
Vereceğimiz tek can, olacaksa olsun.
Kullanıcı avatarı
ezel
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Buz oku 1 3 hk sorum.

Mesaj gönderen ezel »

Yeni bölgede tek bi tür düşman gelmeyecek illaki ateşin buzun elektriğin ve fiziğin ön plana cıkacağı farklı canavarlar olacaktır
Ben kendi kendimle aklım karışık..
Kullanıcı avatarı
free
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen free »

Buz oku 1.3 elektriğin yanında da etkili olabiliyor ama ben genelde o kombinasyonda kutup rüzgarı ve kons 1.3 kullanıyorum.2. soruna gelicek olursak buz 1.3 elektriğe kıyasla ateş çemberi yetenek diziliminde daha aktif kullanılıyor ve bence daha etkili.3. soruna gelicek olursak bence bunun cevabı için daha erken tanıtım videosuna göre hareket ederek buz yeteneğinin ön plana çıkması olanaksız sonuçta videoda gördüğümüz buz yeteneği sadece 1 yaratığa vuruluyor onun dışında farklı yaratıklara farklı yetenekler etkili olabilir sonuçta açık bir harita olucak.
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Fast Lane

Mesaj gönderen Sakirpasali »

Benim şahsi fikrim bu bölgede büyücülerin işi zorlaşacak şuan görüyoruz mesela ct ye 5+1 ve ya 6 büyücü bile girilebiliyor bazen her bölgede aynısı oldu savaşçı sınıfı geri planda kaldı bir süre sonra bence bu bölgede fizik elektrik gibi menzili uzun büyüler yerine ateş buz gibi daha yakın temas gerektirecek büyüler kullanılacak ki şifacı ve savaşçı sınıfına da önem verilsin buz 1 3 konusuna gelirsek çemberde çok etkili oluyor düşman kaçamıyor yakalamak ve yaklaşmak için bire bir
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Bu yeni bölgeye çok takıyorsunuz. Yeni bölge grup bölgesi değil seviye bölgesi. O yüzden şu işe yarar mı bu işe yarar mı gibi sorular gereksiz çünkü hepsi işe yarayacak. Yeraltı eklentisi gibi düşünün işe yaramayan bir yetenek var mı. Yok.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

Son soruna cevap vermek istiyorum;

Gelecek olan bölge de farklı düşman grupları olacağı için farklı yetenek kombinasyonları olacaktır ve olmalıdır.Herkesin fizik veya herkesin elektrik olacağı bir oyun ne kadar çeşitlilik sunabilir?Ayrıca bunun bir de PvP yönünü düşününce işe yaramayacak yetenek ve tılsım olmayacaktır.Buz yeteneği oyunda fizik,elektrik,ateş yeteneklerinin yanına eklenebilecek en iyi yardımcı yetenektir,özelliklerine de bakacak olursak doğrudan hasar yeteneği olmaktan çok yavaşlatma ve durdurma özellikleri sayesinde yardımcı yetenek olduğu görülüyor.Karaköy geldiğinde yine önem olarak kırmızı tılsımlar daha etkili olacağı için büyücülerde m1,m23,y2,bb3 tılsımları piyasada alım-satımı en çok olan tılsımlar olmaya devam edecektir.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mahmutcaan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen mahmutcaan »

Peki gazap1 3 asit 2 kombinasyonu nasıl hasan uzun süre kullanmışsındır diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: yok
İletişim:

Mesaj gönderen cezateam06 »

Eğer bb3 tılsımın yoksa diğer tılsımlara sahip olman birşey ifade etmez zehirci şifacı gelir keser. Defans gelir keser. Ofans gelir zihin tutar tek . En önemlisi bb3 tılsımını elde etmek gerisi kolay :grinning:
Resim