Oyun içinde yaşadığınız...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Fast Lane

Oyun içinde yaşadığınız...

Mesaj gönderen Sakirpasali »

Merhaba gençlik :')
Bu aralar forumda "Güncelleme , hırsızlık , hata , yeter be kardeşim bıktık , win10 , bende bıraktım vb.." harici konulardan adım atamıyoruz farkettiyseniz :') bunun için böyle bir başlık açmaya karar verdim daha önce açıldımı bilmiyorum ama güzel şeyler çıkacağına inanıyorum. Konumuz oyunda zamanında yaptığımız ve üzüldüğümü ama şimdi hatırlayınca bizi tebessüm ettiren komik garip olaylar :')
Önce ben başlayayım. Ejder asan yoksa kenana giremezsin dönemleriydi. O zamanlar bir tane arkadaşım vardı adı Hasan karakter ismini vermeyeyim çünkü aynı isimle oynamaya devam ediyor :') bu arkadaşla beraber ejder üretmeye karar verdik, hatta yarışa girdik gibi birşey . Ben sarraf ve lokman artiriciyla madene yatarak 1.5 ay gibi bir sürede tamamladım. Son madenimi aldigimda 100bin civarı param kalmıştı e tabi recetede yok. Arkadaşa bahsettim gereken parayı borç olarak istedim bana aynen böyle dedi "Knk bnde war bosu bosuna para vermeyeq ver ben üretim sana verim" . Bende kendi kendime dedim böyle diyorsa bi bildiği vardır . açtım alışverişi tek tek verdim madenleri kankama sonra alttan yazıyı okudum çantadan aldı falan giydi "nasıl oldu knk" dedi ben tabi uçuyorum ejder asam oldu ne güzel falan sonra işte "eyw knk hiç qerek yoktu " yazısı, alışveriş açamadan çekilen f4...
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: Oyun içinde yaşadığınız...

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Sakirpasali yazdı: 27 Oca 2018 23:58 Merhaba gençlik :')
Bu aralar forumda "Güncelleme , hırsızlık , hata , yeter be kardeşim bıktık , win10 , bende bıraktım vb.." harici konulardan adım atamıyoruz farkettiyseniz :') bunun için böyle bir başlık açmaya karar verdim daha önce açıldımı bilmiyorum ama güzel şeyler çıkacağına inanıyorum. Konumuz oyunda zamanında yaptığımız ve üzüldüğümü ama şimdi hatırlayınca bizi tebessüm ettiren komik garip olaylar :')
Önce ben başlayayım. Ejder asan yoksa kenana giremezsin dönemleriydi. O zamanlar bir tane arkadaşım vardı adı Hasan karakter ismini vermeyeyim çünkü aynı isimle oynamaya devam ediyor :') bu arkadaşla beraber ejder üretmeye karar verdik, hatta yarışa girdik gibi birşey . Ben sarraf ve lokman artiriciyla madene yatarak 1.5 ay gibi bir sürede tamamladım. Son madenimi aldigimda 100bin civarı param kalmıştı e tabi recetede yok. Arkadaşa bahsettim gereken parayı borç olarak istedim bana aynen böyle dedi "Knk bnde war bosu bosuna para vermeyeq ver ben üretim sana verim" . Bende kendi kendime dedim böyle diyorsa bi bildiği vardır . açtım alışverişi tek tek verdim madenleri kankama sonra alttan yazıyı okudum çantadan aldı falan giydi "nasıl oldu knk" dedi ben tabi uçuyorum ejder asam oldu ne güzel falan sonra işte "eyw knk hiç qerek yoktu " yazısı, alışveriş açamadan çekilen f4...
Bu dramın üzerine yazılacak birşey yok gibi :relieved: :relieved: :relieved:
Resim
Kullanıcı avatarı
mutlulukmuodane
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen mutlulukmuodane »

Gerçekten de en ağırı seninkidir galiba :relaxed: Bize yazacak üzücü bir olay bırakmamışsın :relaxed:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Şu an o arkadaşını dövesim geldi :)))
kedi
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen besiktasask »

Keşke nickini de diyeydin de bir bela okusaydık
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

besiktasask yazdı: 28 Oca 2018 02:33 Keşke nickini de diyeydin de bir bela okusaydık
Dese yönetim üzerinden konuya bir düzenleme gelebilir :')

Forum üzerinde hırsızlık gibi isim lekemele durumlarını engelliyorlar,bu tarz konularada müsade etmiyor ne kadar zaman geçmiş olsa bile :relieved:
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Ejder Asa'ya son akikti. Kantaşı geçirmişlerdi.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Farabi Solucan takıyı 1M'e satmıştım.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
carpetflex
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen carpetflex »

100M para verip maraton ayakkabı aldım
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Epe ve Buluşma setimi çaldırmıştım 2011 yılında. Çalan kişi arkadaştı ilk verdiğimde taktı çıkardı hemen verdi. Sonra yüreğim yumuşadı dedim bölge boyunca taksın hevesini alsın.
Junonu kestik /elsalla'dı gidiş o gidiş.