Sıfırdan oyuna dönmek istiyorum fikirlerinizi alabilir miyim ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Re: Sıfırdan oyuna dönmek istiyorum fikirlerinizi alabilir miyim ?

Mesaj gönderen RamazanBey »

Oyuna dönmek isteyen adam direk yükler oynar.. Birde çevre sıkıntısı diyorsunuz eğer adam doğruysa özü sözü birse her türlü çevre yapar...
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Kesinlikle şifacı açmalısın. Kendine oyunda en rahat yer bulabilen karakter o.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Caffeine yazdı: 18 Şub 2018 09:11
oyunda çevresi olmayan adam ne yapacak peki? grubuyla takılan adam sıfırdan gönül rahatlığı ile başlar tabi. zaten 1 haftaya fullenebileceğini biliyor. İKV'nde yapılacak şeyler kısıtlı zaten. maden toplayım diyorsun ama boş maden bulamıyorsun. bu yüzden de maden artırıcı almak kadar saçma bir şey olamaz. nihayet 49 oldum. şimdi bölgelere gireyim diyorsun "eksiği olan tanıdık varmı?" sorularını klandan görüyorsun, "benim eksiğim var bende gelebilir miyim?" diyorsun aldığın cevap; "hayır tanıdıkla gidiyoruz." olunca yeni başlayan adam ne yapsın? hadi diyorsun madem giremiyorum gruplara, "yeraltında falan para kasıp tıkla üret alayım bari ne yapayım?" bu seferde kesecek yaratık bulamıyorsun. maden çekerken para kasmak için yaratıkları silip süpüren arsızlar mevcut. ne diyeceksin şimdi bu tiplere? bu oyun kanser sebebidir açıkçası. türk oyunudur diyoruz, destek verelim diyoruz ama yok abi yok türklerle arpa boyu yol almak imkansız. ister hak ver ister karşı çık ama gerçekler böyle hacı yapacak bir şey yok maalesef.
Her oyunda belli zorluklar vardır ama kesecek yaratık bulamamak veya maden çekememek biraz tuhaf ? Bu sunucudan sunucuya değişir.Hem bazı oyuncular demiyor muydu bir madenin başında 4 kişi bekleyip muhabbet ettiğimiz günleri özledik diye? Ben oyuna tek başıma başladım ve zamanla hem oyundan hem forumdan çevrem oldu ve bir loncaya girip ilk kez Çemberlitaş'a girdim.Sonra ilk tılsımımı 3 ayda bastım.Bu 3 ay içinde asa zırh cekette basmıştım.İKV'de yapılacak şeyler kısıtlı diyorsun işte bir tılsım için 3 ay oynayacak bir amacım oldu daha ne olsun ?
Oyunu bir hevesle oynadım ve zevk aldım.Bir hırsla full olayım diye oynasaydım kendimi yormuş olurdum.Halende bir tane full karakterim yoktur.Tılsımlarım olmasına rağmen grup bölgesinde pek yüzüm gülmediği için ve aynı şeyi yapıp durmayı da sevmediğimdem pek uğraş vermedim.Bu oyunda çevre yapmadan arkadaş edinmeden nasıl oyundan zevk alacaksınız ki? Ya da bu tür basit zorluklar oyuncunun gözünü korkutuyorsa mmorpg oynamamalı o kişi.Çünkü şu an İKV'de yapılacak olaylar basit ve belli ama diğer mmorpg'lerde çok daha zor durumlar var.İlk tılsımı almak İKV'deki anahtardır o da büyücü sınıfı için geçerli bir durum.