Sıfırdan oyuna dönmek istiyorum fikirlerinizi alabilir miyim ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
amirogllu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Sıfırdan oyuna dönmek istiyorum fikirlerinizi alabilir miyim ?

Mesaj gönderen amirogllu »

Ümit Ederim ki herkes dediğin gibi olur bir birlerine yardımla koşarrlar menfaata koşuşmadan
:crown:
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

amirogllu yazdı: 25 Oca 2018 16:29 :thinking_face: Oyuna Çok pasif bakıyorsanız neden hala oyundasınız ki ?
Bence İçinizdekini karşıdaki insanı yanlış düşündürecek şekilde aktarmayınız sorduğum bu soruyu zira oda sorabilir
ve saçmalıklar devam eder .
7 8 yillik emegimi bu tipler yuzunden silmem veya hic etmem ne kadar 'Lan lanet olsun birakiyorum' desemde yine kurkcu dukkanindaki emekleri birakamiyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yok

Mesaj gönderen kandemir »

başlamanı isterim kardeşim açacağın sınıfta Şifacı olmalı kendini hızlı geliştirmek için BeyazKöşkte başlarsan elimden geldiğince yardımcı olmaya destek olmaya çalışırım..

xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
rumumu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen rumumu »

Açıkçası başlama anlamında olumlu düşünüyorum . İnanılmaz bir karakter yapıcam inanılmaz iyi odaklanıcam gibi bir düşüncem yok . Amaç ikv havasını özlediğim için özlemimi gidermek müzik falan açıp oyunda kasmak vs gibi , zevk almak istiyorum yani amacım bu sadece . Büyücü açmayı düşünüyorum . Hangi sunucuda başlayacağıma henüz karar vermedim , illa çok dolu olması gerekmiyor orta seviyede olsun yeter bana . Sonuçta hepsi bu oyunun sunucusu pek ayrım yapmak istemiyorum , eskiden tılsımda oynardım eskiden dediğim taaa 39 zamanları kütük yaranların falan olduğu dönemler . Gene tılsımda mı başlasam diye düşünüyorum . Plus paket vs bir şeyler almayı düşünüyorum rahat kasılabilmek için ve bazı şeylere rahat erişebilmem için , zevk için oynayacağım bazı şeylerden kısıtlı kalırsam pek zevk alabileceğimi düşünmüyorum en basitinden iletişim için lazım bir kere . Oyuna tam başlarsam karakterimi yazarım buraya . teşekkürler yorumlanız için düşünceler için.

Önerisi olan varsa gene yazabilir sevinirim...
rumumu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen rumumu »

Arkadaş forumu araştırıp yazılanları okudum da ben en iyisi başlamayayım yav . Baya herkesin ortak fikri = Aga bu oyun gg gg parana yazık parana . Tılsımda online 6-7 adam anca oluyor diyenler var şaka mı bu lan bu kadar düştü mü oyun ? . Ben çok eskide kaldım oyunu bıraktığım zaman ecel,latif,ejder,ashab vardı en iyi eşyalar olarak sadece . Gözüm korktu yeminle . Zevkine oynayacağım tamam da aga para falan yatırmayı düşünüyordum plus paket + lonca vs. şeyler , okuyunca değmeyeceğini anladım boşa vakit + maddi kayıp gibi sanki.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

rumumu yazdı: 27 Oca 2018 03:35 Arkadaş forumu araştırıp yazılanları okudum da ben en iyisi başlamayayım yav . Baya herkesin ortak fikri = Aga bu oyun gg gg parana yazık parana . Tılsımda online 6-7 adam anca oluyor diyenler var şaka mı bu lan bu kadar düştü mü oyun ? . Ben çok eskide kaldım oyunu bıraktığım zaman ecel,latif,ejder,ashab vardı en iyi eşyalar olarak sadece . Gözüm korktu yeminle . Zevkine oynayacağım tamam da aga para falan yatırmayı düşünüyordum plus paket + lonca vs. şeyler , okuyunca değmeyeceğini anladım boşa vakit + maddi kayıp gibi sanki.
0'dan karakter yaratmak zor iş derim zaten 59 gelicek başka bir yolu dene bence .
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Teşkilata gelirsen önemli görevlerine yardımcı olacağımızdan emin olabilirsin.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

Oyuna tekrar başlayacağına eroine başla. :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp:
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Kimse git boş sunucuda oyna demiyor.Vereceğin paranında karşılığını her türlü alırsın.Yani ne biliyim bende 5 sene sonra oyuna dönüp sıfırdan başladım ama "arkadaşlar oyuna döneyim mi?" diye konu açmadım.İndirdim oyunu girdim oynadım.Ne kaybedebilirim ki ? Zevk almazsam silerim olur biter.Baktım neler değişmiş? Nasıl para yapılır ? MMORPG zaten uzun bir serüvendir.Hırslı olupta yeni başladığın bir oyunda tepelere oynarsan kaybedersin.Yada ticari gözle bakarsan olmaz.Eğlence için oynarsan kazanırsın.Direk fullenmek gibi bir amacın yoksa o zaman zevkine oyna , zaten bahsettiğin bu değil mi? Gözünü korkutan nedir ? Diğerlerine yetişememek mi?

Ve şu oyunu oynayıpta "sen başlama" diyen arkadaşlar tıpkı sigara içipte sigara kötü bir şeydir diyen insanlar gibiler.
Kullanıcı avatarı
Caffeine
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Caffeine »

Serinplay yazdı: 18 Şub 2018 06:13 Kimse git boş sunucuda oyna demiyor.Vereceğin paranında karşılığını her türlü alırsın.Yani ne biliyim bende 5 sene sonra oyuna dönüp sıfırdan başladım ama "arkadaşlar oyuna döneyim mi?" diye konu açmadım.İndirdim oyunu girdim oynadım.Ne kaybedebilirim ki ? Zevk almazsam silerim olur biter.Baktım neler değişmiş? Nasıl para yapılır ? MMORPG zaten uzun bir serüvendir.Hırslı olupta yeni başladığın bir oyunda tepelere oynarsan kaybedersin.Yada ticari gözle bakarsan olmaz.Eğlence için oynarsan kazanırsın.Direk fullenmek gibi bir amacın yoksa o zaman zevkine oyna , zaten bahsettiğin bu değil mi? Gözünü korkutan nedir ? Diğerlerine yetişememek mi?

Ve şu oyunu oynayıpta "sen başlama" diyen arkadaşlar tıpkı sigara içipte sigara kötü bir şeydir diyen insanlar gibiler.
oyunda çevresi olmayan adam ne yapacak peki? grubuyla takılan adam sıfırdan gönül rahatlığı ile başlar tabi. zaten 1 haftaya fullenebileceğini biliyor. İKV'nde yapılacak şeyler kısıtlı zaten. maden toplayım diyorsun ama boş maden bulamıyorsun. bu yüzden de maden artırıcı almak kadar saçma bir şey olamaz. nihayet 49 oldum. şimdi bölgelere gireyim diyorsun "eksiği olan tanıdık varmı?" sorularını klandan görüyorsun, "benim eksiğim var bende gelebilir miyim?" diyorsun aldığın cevap; "hayır tanıdıkla gidiyoruz." olunca yeni başlayan adam ne yapsın? hadi diyorsun madem giremiyorum gruplara, "yeraltında falan para kasıp tıkla üret alayım bari ne yapayım?" bu seferde kesecek yaratık bulamıyorsun. maden çekerken para kasmak için yaratıkları silip süpüren arsızlar mevcut. ne diyeceksin şimdi bu tiplere? bu oyun kanser sebebidir açıkçası. türk oyunudur diyoruz, destek verelim diyoruz ama yok abi yok türklerle arpa boyu yol almak imkansız. ister hak ver ister karşı çık ama gerçekler böyle hacı yapacak bir şey yok maalesef.