Teskilat sunucusunda yardim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kayihan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Academy of War

Teskilat sunucusunda yardim

Mesaj gönderen Kayihan »

Normalde Eminönü sunucusunda aktif bir sekilde oynuuoruk fakat teskilat sunucusu nda da bir ejder asali buyucum var tanidigim yok tilaimimda yok fakat teskilattan yardimci olabilecek arkadaslar varsa sevinirim O:-) O:-)
:* Academy Of War
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Re: Teskilat sunucusunda yardim

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Özel mesaj atabilirsin bana.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Sumucumuz biraz cimri biraz bencil yardım konusunda SalurBeyi yardımcı olacağına eminim
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Hoş geldin, fakat oyun çok yeni bir hal almış durumda. Sana yardım edilmeyeceğini düşünüyorum. Paran yoksa istersen 60 yaşında ol. Benim gibi 19 yaşında bir genç gelir parası ve loncasına güvenerek sana isminle hitap eder.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Hydrocodone
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Hydrocodone »

yun1010 yazdı: 24 Oca 2018 09:53 Hoş geldin, fakat oyun çok yeni bir hal almış durumda. Sana yardım edilmeyeceğini düşünüyorum. Paran yoksa istersen 60 yaşında ol. Benim gibi 19 yaşında bir genç gelir parası ve loncasına güvenerek sana isminle hitap eder.
Sen zaten 10 dk lik kenan icin 15 m isteyen cocuksun bu tavrina sasirmamali sen ve senin gibilir ne yazikki sadece teskilat ta toplanmissiniz senden yardim istemedi zaten ustune alinma
icerisinde paranin hersey olmadigini hala bilen insanlar var mi diye umudetti ne yazik ki teskilatta 1 2 kisi disinda kimse yok...
AKLIN VARSA TESKILATTA OYNAMA
Hydrocodone
İskele Babası
İskele Babası

Kayihan yazdı: 23 Oca 2018 02:12 Normalde Eminönü sunucusunda aktif bir sekilde oynuuoruk fakat teskilat sunucusu nda da bir ejder asali buyucum var tanidigim yok tilaimimda yok fakat teskilattan yardimci olabilecek arkadaslar varsa sevinirim O:-) O:-)
Sana verebilecegim en buyuk tavsoye bu sunuda durma kac git degmez teskilat...
Kayihan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Academy of War

Mesaj gönderen Kayihan »

Hydrocodone yazdı: 24 Oca 2018 12:48
Kayihan yazdı: 23 Oca 2018 02:12 Normalde Eminönü sunucusunda aktif bir sekilde oynuuoruk fakat teskilat sunucusu nda da bir ejder asali buyucum var tanidigim yok tilaimimda yok fakat teskilattan yardimci olabilecek arkadaslar varsa sevinirim O:-) O:-)
Bana farketmez orda karakterim vardi oyüzden yardim olursa belki orda da oynarim diye ekik pl eminonude de farksiz herkezin burnu havada guzel bi loncan varsa ve 3 4 tilsimijn bide karakterin anca oyle adam yerine koyuyorlar gafara m1 olsan dahi bazilari almiyor diyorii m23 unde olacak iste boyle insanlar var eminonunde
:* Academy Of War
Kullanıcı avatarı
amirogllu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen amirogllu »

Başarmak için en iyi yolu bulacağından eminim dostum Devam .
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Hydrocodone yazdı: 24 Oca 2018 12:46
yun1010 yazdı: 24 Oca 2018 09:53 Hoş geldin, fakat oyun çok yeni bir hal almış durumda. Sana yardım edilmeyeceğini düşünüyorum. Paran yoksa istersen 60 yaşında ol. Benim gibi 19 yaşında bir genç gelir parası ve loncasına güvenerek sana isminle hitap eder.
Sen zaten 10 dk lik kenan icin 15 m isteyen cocuksun bu tavrina sasirmamali sen ve senin gibilir ne yazikki sadece teskilat ta toplanmissiniz senden yardim istemedi zaten ustune alinma
icerisinde paranin hersey olmadigini hala bilen insanlar var mi diye umudetti ne yazik ki teskilatta 1 2 kisi disinda kimse yok...
AKLIN VARSA TESKILATTA OYNAMA
Ne insafsiz insanlar var ya suna bak 15 m istiyor kenan icin.Hicmi utanma yok sizde hicmi yuzunuz kizarmiyor insaf be.Utanacaginizi bilsem yuzunuze tukururdum ama siz ondanda anlamazsiniz ki.Kenan bu kenan 15 m e goturulurmü hic neyseki ben 20 m e goturuyorum
Resim
Hydrocodone
İskele Babası
İskele Babası

Kayihan yazdı: 24 Oca 2018 13:40
Hydrocodone yazdı: 24 Oca 2018 12:48
Bana farketmez orda karakterim vardi oyüzden yardim olursa belki orda da oynarim diye ekik pl eminonude de farksiz herkezin burnu havada guzel bi loncan varsa ve 3 4 tilsimijn bide karakterin anca oyle adam yerine koyuyorlar gafara m1 olsan dahi bazilari almiyor diyorii m23 unde olacak iste boyle insanlar var eminonunde
Gercek hayatta isteyip de olamadiklari karakterlere oyunda bürünup ona gore davraniyorlar iste... Karsina gelse 2 laf edemeyecek ama oyunda havasindan gecilmeyen adam dolu kimseyle muhattap olma tek tabanca takil en iyisi.