Planlı Sunucu Bakımı [Geri Besleme]

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Rudboy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ATT

Re: Planlı Sunucu Bakımı [Geri Besleme]

Mesaj gönderen Rudboy »

JigZaguLa yazdı: 24 Oca 2018 06:25 Her ne kadar ekran görüntülerinden anlaşılmasa da, bu gereksiz bilgileri bizlerle paylaştığın için teşekkürler sevgili response. Eminim ki yöneticilerin, oyuncuların, geliştiricilerin bu bilgilere hayati düzeyde ihtiyaçları vardı. Bu ihtiyacımızı giderdiğin için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum sana. Bu arada "feedback" kelimesi "geri bildirim" olarak çevrilir. Yakın zamanda müfettiş taklitinden vazgeçmen dileğiyle...
Attci
Sevketasci
İlhambüyücüsü
Takinpekmez
Kullanıcı avatarı
amirogllu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen amirogllu »

resp0nse yazdı: 24 Oca 2018 10:14 Yönetime yalakalık diye bir tabir zihniyet bozukluğundan ibaret.
İş yapıldığında işi yapanın arkasında durmak onları desteklemek teşfik edici harekettir. Sadece isyan edip olumlu yapılan işlerde yorum yapmış olmak için eskiye dönük yıpratma amaçlı eleştiri yapmak kimseye faydası olmayacaktır. Bana laf eden yönetim yalakalığı diyen arkadaşlara lafım şudur ki bir önceki ORHANBEY hesabım yönetimi eleştirmekten dolayı 2013 yılında kapatılmıştır. Yeri geldiğinde eleştirilir yeri geldiğinde övülür. Sizin gibi zihniyetler ise sadece muhalefet yapmak ve her daim olumlu durumda bile olumsuz yorum yaparak yıpratmak olduğu sürece ne bu oyundan zevk alırsınız ne de hayattan.Yeri geldiğinde tebrik etmesini de öğrenmeniz dileği ile

Not: Müfettiş olarak değil de iş olarak askeri kurumda bulunduğumdan dolayı bir süre sonra bu yapı konuşma tarzına yansıyor kardeşim kasarak yazmıyorum.

İyi forumlar
Merhaba Arkadaşım,

Öncelikle Satırların hoşuma gidiyor , Düzenli ve biçimli bir şekilde satırlar çıkartığını söylemek isterim.
Zaten Okuyan bir İnsan önce Karşısında ki insana hitaben ve yazdığıyla belirtir kendisini
Algısı açık insanlara hitap etmeni temenni ederim . ':)

Resim
BANAGOREASKYOK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen BANAGOREASKYOK »

fırat cakıroglu boş yapıyor gene güldürüyor :') sunucu ne için açılıyor ne işe yarar açda ögren :') :')
beyin bedava birileri sana özeldenmi sölüyor boş sunucuda oynayanları oyun hakkı felan yok vs ? boş yapma burda kendını ön plana atma cabasıyla