Planlı Sunucu Bakımı [Geri Besleme]

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Planlı Sunucu Bakımı [Geri Besleme]

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Furkaaaaann yazdı: 22 Oca 2018 23:06 Bu yazdıklarını yöneticilerden birinin yazması lazımdı. Ben bu kadar oyuncularla iletişime geçmeyen bilgilendirmeyen yönetim kadrosu hiç görmedim.
Duyuru yaptılar ya kardeş ? Gelip ne desinler "lag yok beyler doluşun" mu yazsınlar.
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

Furkaaaaann yazdı: 22 Oca 2018 23:06 Bu yazdıklarını yöneticilerden birinin yazması lazımdı. Ben bu kadar oyuncularla iletişime geçmeyen bilgilendirmeyen yönetim kadrosu hiç görmedim.
İşte sorunumuz budur.Sana gerçekten katılıyorum.Çok haklı bir yorum yapmışsın.Biz hesap sorunca da sosyal medya hesaplarından kız gibi trip atıyorlar.San ki suçlu olan ''BİZ''mişiz gibi...
Kullanıcı avatarı
ASALAK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HİTAP

Mesaj gönderen ASALAK »

AgahEfendi yazdı: 22 Oca 2018 23:13
Duyuru yaptılar ya kardeş ? Gelip ne desinler "lag yok beyler doluşun" mu yazsınlar.
Yapacaklar tabi açıklamaları lazım ki hele oyunun şu dönemlerin de ayrıntılı ayrıntılı yazmaları lazım.Sadece bu durum değil ki giriş sayfası gibi yaptıkları bir çok değişikliği ve oyunla ilgili bilgileri vermeleri gerekir.
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

AgahEfendi yazdı: 22 Oca 2018 23:13
Evet işleri ne ?
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Sancak sunucusunda Seven diye bir karakter açmışım zamanında 1 lvlik çemberlitaş önü bomboş bu sunucuda zaten lag ve donma geri atma olması mümkün değil. :')

Ayrıca boş sunucu pek hoşuma gitmedi hiçbir işini göremezsin dolu sunucu her yer kalabalık olsa da rekabet var.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Seven yazdı: 22 Oca 2018 23:59 Sancak sunucusunda Seven diye bir karakter açmışım zamanında 1 lvlik çemberlitaş önü bomboş bu sunucuda zaten lag ve donma geri atma olması mümkün değil. :')

Ayrıca boş sunucu pek hoşuma gitmedi hiçbir işini göremezsin dolu sunucu her yer kalabalık olsa da rekabet var.
Ben de sunucuya bakayım dedim, 39 level zamanından beri düşman olduğun birisi beni görünce “CHAPPİE hırsızdır” diye iftira atmaya devam etti 😂. Sancak sunucusundan adam olmayacağını bir kez daha anladım 😂.
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

Seven yazdı: 22 Oca 2018 23:59 Sancak sunucusunda Seven diye bir karakter açmışım zamanında 1 lvlik çemberlitaş önü bomboş bu sunucuda zaten lag ve donma geri atma olması mümkün değil. :')

Yinede gözle görülür bir akıcılık var.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

AgahEfendi yazdı: 23 Oca 2018 00:08

Yinede gözle görülür bir akıcılık var.
Valla hocam önceki durumu bilmediğim için Eminönü sunucusuyla kıyaslarsak. Bırak gözü geri kalan 4 duyu organıylada bunu hissetmek mümkün. :') :') :') Edebi sanat yaptım burada yanlış anlaşılmasın.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

berkan587 yazdı: 22 Oca 2018 21:02 Şuan bende deneme amaçlı girdim gecikme olayı 0 denebilecek düzeye inmiş,tuşa veya fareye bastığımızda bunun oyuna yansıması anında oluyor.Özellikle Eminönü sunucusunun bu bakıma çok ihtiyacı var.
Arka arkaya tiklayinca moonwalk olayi kalkmis mi peki
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

noctiluca yazdı: 23 Oca 2018 00:25
berkan587 yazdı: 22 Oca 2018 21:02 Şuan bende deneme amaçlı girdim gecikme olayı 0 denebilecek düzeye inmiş,tuşa veya fareye bastığımızda bunun oyuna yansıması anında oluyor.Özellikle Eminönü sunucusunun bu bakıma çok ihtiyacı var.
Arka arkaya tiklayinca moonwalk olayi kalkmis mi peki

Evet o olayda yok,yalnız bir şey farkettim ben belki de oyuna başladığımdan beri böyle bir şekilde oyunu oynamamışım,gerçekten çok garip hissetiriyor insana :)
Resim
Resim