Oyun ici hirsizlik vb. Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
gotrimes
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Oyun ici hirsizlik vb. Hk.

Mesaj gönderen gotrimes »

Merhaba oyun icinde hirsizlik gibi olaylar yasayip siber suclar subesine veya baska bir kuruma basvuran varmi. Varsa bu isler nasil yuruyor bilgi verirse sevinirim ve bir sonuc alinabilirmi.
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tu Veni Adme

Re: Oyun ici hirsizlik vb. Hk.

Mesaj gönderen inquisitor »

Başvurduğunda önce sorduğun danışmadaki polis senle dalga geçiyor, sonra savcı geçiyor. Şaka bi yana utanmadan gidip dalga mı geçtirtceksin kendine :D :D
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tu Veni Adme

Mesaj gönderen inquisitor »

Şöyle diyim benim motorsikletim çalındı, adam beraat etti. Aynı şekilde jandarmadan yüzbaşı ile konuştum adam bana dedi ki herif 76 motor çalmış abartmıyorum kardeşim sana herif beraat etti hangi motoru çaldığını bile hatırlamıyor dedi. Sen hesap et. :D
Kullanıcı avatarı
qarizma1313
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: DOĞU
İletişim:

Mesaj gönderen qarizma1313 »

Ne kadar çaldırdığına bağlı 300 400 lira için gideceksen hiç gitme bence en az 4 5 bin tl olursa şikayetçi olursun başka şekil rezillik
Resim
Kullanıcı avatarı
qarizma1313
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: DOĞU
İletişim:

Mesaj gönderen qarizma1313 »

Oyundaki Adın Ne Yoksa KARAKOL Senmisin
Resim
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Daha önce böyle olaylar yaşayanlar dava açtıklarını ve sonuç aldıklarını paylaşanlar olmuştu forumda.
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Fast Lane

Mesaj gönderen Sakirpasali »

2016 nın mart ayında hesaplarım çalındığı için şikayetçi olmaya gittim ifade verdim zaten ordaki katibe derdini anlatana kadar 3 saat geçiyor adama ikv diyorsun o ne diyor tuttum bir saat oyunu anlattım adama neyse ifade imza çıktım ondan sonra araya 15 temmuz girdi 2017 nin sonunda karakoldan aradılar evraginiz var diye gittim almaya savcı çağırmış düşün üstünden ne kadar zaman geçmiş neyse gittik savcıya 1 saatte ona anlattık derdimizi 2 sayfa tutanak tuttu en son dedi şikayetcimisin şikayetçiyim dedim hiç bir şey çıkmayacak dedi böyle davalar sonuçlanmıyor 2 sene daha gelir gidersin dedi boş yere iyi dedim o zaman şikayetçi değilim o zaman bize neden 2 sayfa yazı yazdiriyon kardeşim verme şifreni bundan sonra kimseye şimdi çıkabilirsin dedi kaldı öyle yani hiç medet ummayın boş işler :')
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

gotrimes yazdı: 22 Oca 2018 00:56 Merhaba oyun icinde hirsizlik gibi olaylar yasayip siber suclar subesine veya baska bir kuruma basvuran varmi. Varsa bu isler nasil yuruyor bilgi verirse sevinirim ve bir sonuc alinabilirmi.
Reel satış yasak da olsa tılsımların değeri 500 TL vardı gittik biz değmez boşver dediler açmadık dava falan
Resim
Kullanıcı avatarı
Sebepsizayrilik
İskele Babası
İskele Babası
İletişim:

Mesaj gönderen Sebepsizayrilik »

LadyGAGA yazdı: 22 Oca 2018 02:57
gotrimes yazdı: 22 Oca 2018 00:56 Merhaba oyun icinde hirsizlik gibi olaylar yasayip siber suclar subesine veya baska bir kuruma basvuran varmi. Varsa bu isler nasil yuruyor bilgi verirse sevinirim ve bir sonuc alinabilirmi.
Reel satış yasak da olsa tılsımların değeri 500 TL vardı gittik biz değmez boşver dediler açmadık dava falan
Deymez boşvermi ? Ya kardeşim nekadar olursa olsun değeri sonuçta orda bir emeğin var oyunun sözlemeşinide kabul ediyorsun oynarak ben oraya para yatırmışım okadar uğraşmısım gecemi sabaha katmışım adamın biri gelsin benim emeğimi elimden alsın ha 1 ay çalışıp paranı bi hırsıza kaptırmıssın ha oyunda aynı şey
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Keşke işler sizin istediğiniz gibi yürüsede sonuç alınabilse ama maalesef arkadaşlar, benzeri talepte gelen çoğu kişinin müraacatı dahi alınmıyor.