herkesın okumasını isterim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: herkesın okumasını isterim

Mesaj gönderen Seven »

noctiluca yazdı: 23 Oca 2018 00:29
TOLGARDA yazdı: 22 Oca 2018 21:43
CHAPPIE yazdı: 21 Oca 2018 22:19 Kardeşim neden herkes bir sunucuda toplanıp orada oynamak istiyor? Şuan herkes geri eski sunucusuna dönse hiç bir sorun yaşanmayacak.
Kesinlikle, zaten herkesin Eminönü'ne gitmesine en başından beri karşıydım
Simdi serverlar doluyken oyle sallamak kolay hocam, 1 sene önce in cin top atarken herkes eminonuye gelsin toplanalim oyun kalabalik daha guzel diyen adamlari hatirliyorum😄
Ben halen o görüşü savunuyorum kalabalık ortam daha iyidir. Çünkü eminönü sunucusundada bir zamanlar çok boşluk vardı. Ç.t girecek kişi bulmakta zorlanıyoduk. Şuan oyun eski zevki veriyor farklı oyuncularla farklı gruplarla ç.t girme imkanı. Görevler satış olarak on numara oluyor.

Tek sıkıntı lag ve oyundan düşmek. Oyuna 10 dk ve 30 dk arasında girememek diye birşey var tek karşı çıktığım olay budur. Mesela ben grup bölgesindeyim 10dk içinde giremedim önce grubun sonra benim emeğime yazık önlem olarak plus yetersiz.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
titanyum41
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen titanyum41 »

nerul ne yani sunucu meran yazıp e.ö de oynayamazmıyız meranda bir allahın kulu yok niye sizin ihmalkarlıgınız güncelleme yapmayışınız yüzünden he merandada karakterim var ama birtek e.ö insanlar var demekki bırakma kararımda haklıymışım yazık yani oyuncusunu bu kdar sevmeyen bi oyun ilk defa görüyorum iyi o zmn para yatırmak istemeyen merana gidip tek başına oynasın kenana giriyosun dolu görünüyo ama boş gaffara akşam 9 dan 12 1 kdar girmeye çalışıyoruz giremiyoruz sadece şikayettci olan bn değilim bu ara da yanlış yerlere takılıyosun bnm meran sunucu gorunmesınden sanane sen soruna çözüm söyle gaffara giriyoruz bi düşüyoruz plus paket yok sizin yüzünüzden arkamızdan küfür ediyor insanlar biz siz değiliz arkamızdan küfür edilmesini sevmeyiz fark ettiysende 3 günlük oyuncu değilim neyin ne oldugunu çok iyi biliyorum ukala ukala konuşuyosunuz neymiş plus paket kontenjanı 3 günlük mevzu degıl biliyoruz okdarda degılız yanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

CHAPPIE yazdı: 21 Oca 2018 22:19 Kardeşim neden herkes bir sunucuda toplanıp orada oynamak istiyor? Şuan herkes geri eski sunucusuna dönse hiç bir sorun yaşanmayacak.
Simdi serverlar doluyken oyle sallamak kolay hocam, 1 sene önce in cin top atarken herkes eminonuye gelsin toplanalim oyun kalabalik daha guzel diyen adamlari hatirliyorum😄
Ben sunucular boşken de, Eminönü zaten ileride plusla girilebilir hale gelecek bu yüzden diğer sunucılar dolacak. Paranıza ve vaktinize yazık da demiştim :D

Daha önce hiç bu kadar ileri görüşlü bir tavır sergilediğimi hatırlamıyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

TOLGARDA yazdı: 23 Oca 2018 01:18
Ben sunucular boşken de, Eminönü zaten ileride plusla girilebilir hale gelecek bu yüzden diğer sunucılar dolacak. Paranıza ve vaktinize yazık da demiştim :D

Daha önce hiç bu kadar ileri görüşlü bir tavır sergilediğimi hatırlamıyorum.
Adamsin😄
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

oyun aleminde duyduğum en mantıklı cümle.

plusa özel sunucu var öncelikli girebilmek için plus alın...

cidden iyi ders çıkartılacak bir cümle.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
BANAGOREASKYOK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen BANAGOREASKYOK »

adam haklı boş sunucuya gidip napacak boş gereksız mesaj atanlarda var, sunucular nekadar kalabalık olursa okadar oyun sevılır hale gelır oynanır hale gelır tabi oyun bakımı saglam olmalı.oyuncu olmayan (piyasa olmayan) sunucuda, yeni baslayanda ezik olan arkadaslarda kendi bilmez 2 3 cakalın eline kalır ya eyvallah der devam eder yada ...çeker yoluna bakar oyunu bırakır bu duruma düşmemeleri adına suncular azaltılmalı, sunucu kapasitelerı artırılmalı ve sunucu bakımları daha ust seviyeye cıkarılmalı.Piyasada akışkanlık varsa herkes ne madende ne nakitde nede grup bölgelerinde sıkntı yasamaz.Vaktiniz uzun yazarak aldık hakınızı helal edin :unamused:
BANAGOREASKYOK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

adam haklı boş sunucuya gidip napacak boş gereksız mesaj atanlarda var, sunucular nekadar kalabalık olursa okadar oyun sevılır hale gelır oynanır hale gelır tabi oyun bakımı saglam olmalı.oyuncu olmayan (piyasa olmayan) sunucuda, yeni baslayanda ezik olan arkadaslarda kendi bilmez 2 3 cakalın eline kalır ya eyvallah der devam eder yada ...çeker yoluna bakar oyunu bırakır bu duruma düşmemeleri adına sunucular azaltılmalı, sunucu kapasitelerı artırılmalı ve sunucu bakımları daha ust seviyeye cıkarılmalı.Piyasada akışkanlık varsa herkes ne madende ne nakitde nede grup bölgelerinde sıkntı yasamaz.Vaktiniz uzun yazarak aldık hakınızı helal edin :unamused:
BANAGOREASKYOK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

eminönüne plussuz 1 level carla en kalabalık saatte gelicem !
hadi benide almasın kaos u ozaman cıkarırım söliyim peşin peşin :rage: :')
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

titanyum41 yazdı: 21 Oca 2018 22:02 öncelikle oyunu yıllardır oynuyorum ve bugun itibari ile bırakıyorum oyuna giremiyoruz zorunlu olarak para yüklemesi isteniliyor zaten çogu şeyi para ile yapıyoruz asalara kılıca + kasa v.s ve oyun dolu plus paket girebilir zaten sadece plus paketin girebilmesi için bi sunucu var diğerleriyle ne uğraşıyosunuz sonra gaffara giremiyoruz içerde alt 4 çekiyolar v.s kenana giremiyoruz çt ye giriyoruz içerde düşüyoruz ve girmek isteginde sunucu dolu yani biraz kendinize sorun bnce yöneticler bu oyunu ne amaçla yptınız millet oyunu bıraksın dıyemi yoksa oyuncu toplamak içinmi yani şimdi bn bırakıyorum yarın öbürü öbürgün bşkası 1 saatir sunucuya girmeye çalışıyorum ama yok.
Yazar burada haklı olarak isyanını dile getirmiş herkes kendi sunucusuna geçse veya gitsene ozaman terimleri yanlıştır diyorum herbirmizin onlarca para yatırarak oynadığımız oyunun sunucusu neden 300 kişiyi kaldırmasın? isterlerse yapabilirler.
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cepni »

Ayrıca şuan forumda bile lag var ve bu yazının iletilme saati ilginizi çeker umarım
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI