herkesın okumasını isterim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Re: herkesın okumasını isterim

Mesaj gönderen RamazanBey »

aynen öyle dün bende öyle sıkıntı yaşadım oyuna girmek için 30 dakika boyunca durmadan girmeye çalıştım artık hızlı ve kolay olsun diye not defterine kaydedip üye adımı ve şifremi ordan kopyala yapıştırla giriyorum ':) ya oyuna önem verip herkesi adam akıllı büyük bi sunucuda toplayıp çok oyunculu yapsınlar yada tekrar herkesi sunucularına gitmeleri için aktarma paketi versinler oyunda rahatlasın bizde...
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
NouzaR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Gangsta S Side

Mesaj gönderen NouzaR »

CHAPPIE yazdı: 21 Oca 2018 22:19 Kardeşim neden herkes bir sunucuda toplanıp orada oynamak istiyor? Şuan herkes geri eski sunucusuna dönse hiç bir sorun yaşanmayacak.
İnsanları sinir etmekten başka bir şey değilsin,her cümleni düşünerek yaz bence 216
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

XxxChesTeRxxX yazdı: 21 Oca 2018 23:32 Plus paket ya da sunucu değiştirme alıp kurtulabilirsin.
Adamın sitem ettiğide bu. Yıllardır sunucusunda oynuyor ama bir sorun var o sorunda oynamaya çalışıyor olması daha doğrusu ben bu oyuncu yerinde olsam metastaz başlamışdı bende. Şöyle yorumlar yapmayın. Sorun oyunda adamın oynadığı sunucuya yine oyun yüzünden kitleler aktarım yapıyor ama haklısın oyunda sorun yok, sorun oyuncularda değil mi? Ne güzel yorum lan hiç düşünemedik dediğini : D
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

titanyum41 yazdı: 21 Oca 2018 22:02 öncelikle oyunu yıllardır oynuyorum ve bugun itibari ile bırakıyorum oyuna giremiyoruz zorunlu olarak para yüklemesi isteniliyor zaten çogu şeyi para ile yapıyoruz asalara kılıca + kasa v.s ve oyun dolu plus paket girebilir zaten sadece plus paketin girebilmesi için bi sunucu var diğerleriyle ne uğraşıyosunuz sonra gaffara giremiyoruz içerde alt 4 çekiyolar v.s kenana giremiyoruz çt ye giriyoruz içerde düşüyoruz ve girmek isteginde sunucu dolu yani biraz kendinize sorun bnce yöneticler bu oyunu ne amaçla yptınız millet oyunu bıraksın dıyemi yoksa oyuncu toplamak içinmi yani şimdi bn bırakıyorum yarın öbürü öbürgün bşkası 1 saatir sunucuya girmeye çalışıyorum ama yok.
Profilinde sunucu olarak Meran görünüyor, bu sunucuya girmek için Plus paket zorunlu değil. Hatta Plus Paket sahiplerine özel açılmış Anka sunucusu dışında hiç bir sunucuya girmek için Plus Paket zorunluluğu yok.

Bahsettiğin durum, sunucuların çok kalabalık hale gelmesi halinde Plus Paket sahiplerine verilen ekstra giriş kontenjan ise; bu yeni eklenen bir kural değil, sunucular açıldığından beridir var.

Önceden sunucular arası transfer hakkı yoktu ve kişiler farklı sunucularda oynamak istediklerinde orada yeniden karakter açmak durumunda kalıyorlardı. Sunucular Arası Karakter Transfer Hakkı, isteyen kişiye istediği sunucuya tüm eşyaları, ürünleri ve puanları ile birlikte geçebilme imkanı sağladı.

İKV'de tek bir sunucu değil, biri Plus Paket kullanıcılarına özel açılmış toplam 8 (sekiz) farklı sunucumuz var. Yıllardır dileyen dilediği zaman karakterini başka bir sunucuya taşıyabiliyor. Böyle bir imkan varken, yoğunluktan şikayet ettiğiniz sunucudan karakterlerinizi daha az yoğun bir sunucuya taşımak sizin isteğinize kalmış.
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

Sunucuya girmek icin para harcamak istemiyorsan ve kalabalikta oynamak istiyorsan Beyazkosku öneririm, onun disinda grup bolgelerinde dusup girememe olayina cozum bulunabilir

Bir de en can sıkıcı olay olan 20 tane buz buyucusu gorevim vardi hic unutmam, tam 18 kesiyorum 183 baglantiniz kesildi diyor 20 kesiyorum teslim edicem yine yolda düşüyorum geri donuyorum kesmeye en az 100 tane buz buyucusu kesmisimdir bu sekilde. Asil insanın canını sıkan durum bu herkes mutlaka yaşamıştır bence
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

KraToSs yazdı: 22 Oca 2018 12:11
XxxChesTeRxxX yazdı: 21 Oca 2018 23:32 Plus paket ya da sunucu değiştirme alıp kurtulabilirsin.
Adamın sitem ettiğide bu. Yıllardır sunucusunda oynuyor ama bir sorun var o sorunda oynamaya çalışıyor olması daha doğrusu ben bu oyuncu yerinde olsam metastaz başlamışdı bende. Şöyle yorumlar yapmayın. Sorun oyunda adamın oynadığı sunucuya yine oyun yüzünden kitleler aktarım yapıyor ama haklısın oyunda sorun yok, sorun oyuncularda değil mi? Ne güzel yorum lan hiç düşünemedik dediğini : D
Çözümün ikisinden biri olduğunu herkes biliyor adamın sitem ettiği şey belli cevap belli madem ondan yakınıyosa ya girmeyi bekleyecek ya da oynayamayacak durum belli. Ben 9 yıldır Eminönü'nde oynamaya devam ediyorum ben ağlamıyorum bu sebepten dolayı adam sunucusunu Meran yazmış demekki transfer yapıp Meran'dan Eminönü'ne gelmiş. İstediğim yorumu yapabilme hakkımı sana soracak değilim. Kalkıpta bana böyle ''lan'' lı yorum yazamazsın. Hem diğer sunuculardan Eminönü'ne gelin sunucuyu doldurun hiç bir bölgeye giremeyelim sonra Eminönü çok dolu yok bölge giremiyoruz yok oyuna giremiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Schiller
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Anka
İletişim:

Mesaj gönderen Schiller »

XxxChesTeRxxX yazdı: 22 Oca 2018 20:21
KraToSs yazdı: 22 Oca 2018 12:11
Çözümün ikisinden biri olduğunu herkes biliyor adamın sitem ettiği şey belli cevap belli madem ondan yakınıyosa ya girmeyi bekleyecek ya da oynayamayacak durum belli. Ben 9 yıldır Eminönü'nde oynamaya devam ediyorum ben ağlamıyorum bu sebepten dolayı adam sunucusunu Meran yazmış demekki transfer yapıp Meran'dan Eminönü'ne gelmiş. İstediğim yorumu yapabilme hakkımı sana soracak değilim. Kalkıpta bana böyle ''lan'' lı yorum yazamazsın. Hem diğer sunuculardan Eminönü'ne gelin sunucuyu doldurun hiç bir bölgeye giremeyelim sonra Eminönü çok dolu yok bölge giremiyoruz yok oyuna giremiyoruz.
sen yaşıyon mu ya
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Teşkilat adamdır.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

CHAPPIE yazdı: 21 Oca 2018 22:19 Kardeşim neden herkes bir sunucuda toplanıp orada oynamak istiyor? Şuan herkes geri eski sunucusuna dönse hiç bir sorun yaşanmayacak.
Kesinlikle, zaten herkesin Eminönü'ne gitmesine en başından beri karşıydım
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

TOLGARDA yazdı: 22 Oca 2018 21:43
Kesinlikle, zaten herkesin Eminönü'ne gitmesine en başından beri karşıydım
Simdi serverlar doluyken oyle sallamak kolay hocam, 1 sene önce in cin top atarken herkes eminonuye gelsin toplanalim oyun kalabalik daha guzel diyen adamlari hatirliyorum😄
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!