SİZCE DE ÖYLE DEĞİLMİ ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

SİZCE DE ÖYLE DEĞİLMİ ?

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Merhaba Arkadaşlar

Pazartesi günü sunucularda bakım ve iyileştirme yapılacak deniliyor ve bu sunucular içinde Eminönü sunucusu yok. Ve en sıkıntılı laglı buglu sunucu eminönü olmasına rağmen.Benim tahminimce yeni bölge ve leveller ilk başta bu bakım yapılan sunuculara gelecek sebebini sorarsanız uzun süre oyuna gelmeyen yenilik yüzünden, diğer sunuculardaki oyuncular eminönüne transfer oldu ve güncelleme geleceğini duyan eski eminönü oyuncularınında eminönüne gelmesi ile birlikte aşırı bir yoğunluk oluştu eminönü sunucusunda bu da lag vb gibi sorunlara yol açtı.Ayrıca 2 gün önce eminönüne GM Nerullgelmişti ve oyuncuların lag sorularına cevabı aynen şuydu *Neden diğer sunucularda oynamayı denemiyorsunuz ? * dedi. Amaç eminönündeki yopunluğu azaltma politikası yani oyuncuları diğer sunucularda oynamaya teşvik etmek. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÜTOPİA

Re: SİZCE DE ÖYLE DEĞİLMİ ?

Mesaj gönderen Hars »

Eminönü sunucusu hariç diğer sunucularda yeni bölgenin gelmesi çok absürt. Zira bu tamamen oyuncunun kendi özgür iradesiyle vermiş olduğu bir karar. Bugüne dek eklenti paketlerinde böyle bir şey mümkün olmadı. Eminönü sunucusunda oynayan oyunculara büyük haksızlık olur.
Taklitler aslını yaşatır.
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

sunucuları birleştirecekler ya aman :p
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi »

- Nerull GM değil DEV.
- Yeni bölge-level vesairenin belli sunuculara önce gelmesi gibi bir durum olacağını zannetmiyorum.
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Saçmalama kardeş ne kullanıyorsunuz ?
Güncelleme gelirse herkes aynı anda ( istanbul.kur 5.20) örnek olarak. Indirip kurması lazım 39 ken derindeki sırda böyle oldu yine böyle olacak. Nerull hakli neden diger sunucularda oynamıyorsunuz demiş gelin oynayın biz sessiz sakin sunucuda takılmaktan sıkılmadık
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

SERDARBEY yazdı: 21 Oca 2018 01:08 Nerull hakli neden diger sunucularda oynamıyorsunuz demiş gelin oynayın biz sessiz sakin sunucuda takılmaktan sıkılmadık
Yeni sunucu değiştirdin diye biliyordum karıştırdım mı ?
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

AHDElVEFA yazdı: 21 Oca 2018 01:22
SERDARBEY yazdı: 21 Oca 2018 01:08 Nerull hakli neden diger sunucularda oynamıyorsunuz demiş gelin oynayın biz sessiz sakin sunucuda takılmaktan sıkılmadık
Doğrudur DOSTUM yanılmamışsın EMİNÖNÜNDEN TILSIMA GECTİM KONULARIM MEVCUT IYI GECELER
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

SERDARBEY yazdı: 21 Oca 2018 01:38
AHDElVEFA yazdı: 21 Oca 2018 01:22
Doğrudur DOSTUM yanılmamışsın EMİNÖNÜNDEN TILSIMA GECTİM KONULARIM MEVCUT IYI GECELER
Nedense seni hep Eminönün'de görüyoruz :thinking_face: . Evet, boş sunuculara gidin. Her sunucuda eşit sayıda oyuncu olsa bu kadar sorun yaşanmaz.