Gizemli Karakterler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Re: Gizemli Karakterler

Mesaj gönderen kandemir »

turkneferi yazdı: 22 Oca 2018 16:13
kadircan01 yazdı: 22 Oca 2018 15:52 Bu konudan sonra kendini gizemli havasına sokmaya çalışan bazılarıda bunu yapmaya başlayacaktır :grinning:
Oldu zaten.
kandemir yazdı: 22 Oca 2018 09:39 oldum olası bu tip insanlar, karakterleri sevmişim gizemli bulmuşumdur. Kafalarda hep merak uyandırıyor, sandbox kurup etrafı mobese gibi gözetleyen kp avcılarımı, yoksa yönetimin bot hesaplarımı, arkadaşın dediği sponsor momt olayının olucağını düşünmüyorum,
bu tip karakterler 1 seviyeden 49 seviyeye kadar karakterler BeyazKöşkte Eminönü yeraltı babi ali yerlerde çok çok fazla var, köşkün eski bir oyuncusu vardı isim değiştirmiş olabilir adı
Olgunuss'tu her zaman banka önünde dururdu sabit ne maden olursa olsun satın alırdı item farketmeksizin maden alırdı ne kadar bakarsam onu o şekilde Eminönü'nde alışveriş yaparken görürdüm konuşmazdı savaşmazdı satacağın şeyi özeline yansıtırdın sana fiyat verirdi işine gelirse alışveriş açardın tak satardı pazarlık olmazdı Eminönü banka evi gibi olmuştu ne kadar maden çekersem çekeyim gider direk alışverişe koyar paramı alırdım koni çiçeklerimi vs mademlerimi anında satmak için birini bulmam gerekirdi item almak için mecburen fiyatın altında satmam gerekirdi bende direk alışverişe koyardım paramı verirdi ben madene devam ederdim benden 100 bine almışsa o madeni 250 300 binden mutlak suretle satardı üretim yapacak insanlar için hazır kasa gibiydi ne istersen vardı tabi fahiş fiyatlara satardı bu kadar parayı nerden getirir kim bu diye çok merak ederdim gözlemlerdim takip ederdim onu gizli gizli maden çekerken yakalamıştım acaba yönetimden birimi oyunun ticaretini mi canlandırıyor para akışını mı sağlıyor diye düşünüp dururdum eğer buradaysa çıkıp kendini ifşa etsin yeter artık 😂
Arkadaşımızın anlattığını okuyup bir arkadaşımız 1 seviye karaktere topkapıda akçe ile kırmızı giysilerden almış. Adı ise madenleriniz loncası ise parasıyla alınır yapmıştı
Şuan nereye baksam 1 lvl charlar görüyorum ya bu yazıları okuyan hesap açıyor şuan meteor arz kalede 1 lvl hesap var ya arkadaş sen oraya nasıl gelsin ben 49 halimle zor geliyorum
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

AnaToLia yazdı: 22 Oca 2018 17:04 Merhaba,

İstanbul Kıyamet Vakti oyunu içerisinde bot kullanıcıların bulunması söz konusu bile olamaz. Bahsettiğiniz konudaki kullanıcılarla ise hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır.

Bilginize. :') :') :') Tiber böyle diyor
Önceden bot kullanıcı vardı. Hatta ismi Warrior idi. Arkadaş oyuna yeni başladığı için onu bilmez.
lodoslum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen lodoslum »

bir zamanlar eminönünde de böyle gizli bir karakter vardı level kasmazdı genellikle aynı yerde otururdu ismi de Nocomment idi. Burdan Nihat Abi'ye saygılar ve sevgiler ... demem o ki bulaşmayın o karakterlere bırakın dursunlar :') :')
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen Respected »

SeRRuh yazdı: 21 Oca 2018 19:50 Senin gadar efsanesi gelmedi daha dünyaya gardaş la >:)
Biz seni bilirdik :)
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

muhammetali395 yazdı: 22 Oca 2018 04:20
Lahza yazdı: 20 Oca 2018 23:29 Şu meşhur çifteli Bece 😄
':)
Hydrocodone yazdı: 21 Oca 2018 01:07
SalurBeyi yazdı: 20 Oca 2018 22:52 Siz bu arkadaşlara gizemli mi diyorsunuz? Demek ki Teşkilat'ta ki Bece'yi tanımıyorsunuz. :grinning: :grinning:
Bece yi oyunda goruyorum surekli bir yucelen itemlerle dolaniyor bir ct itemleri ile anlamadim onu elinde cifte var her zaman bu karakter ne biraz daha acarmisiniz ne yapiyor ne ediyor da herkes bece deyip duruyor ?
Bece adlı karakterin bot olduğunu düşünmeye başladım , sürekli elinde çifteyle vurdum duymazcasına ezik ezik , savaşan büyücülere özellikle durdurma , dikkat atarak kp kasmaya çalışan yaşın vs kendisi hakkında bilgi vermeyen sorulan sorulara tuhaf tuhaf cevap veren sadece kendi dediğini ısrarla tekrar eden sanırsam 2 kişinin oynadığı karakter .
Kendisi ile tanıştım. 2 kişi oynadıkları doğru, sandığınızın aksine biri profesyonel savaşçı oyuncusu diğeri çifteci bece.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Eminönü sunucusundaki bu karakterler benimde dikkatimi uzunca bir süre çekiyorlar.En ilkin İksirciii'yi görmüştüm mısır çarşısında.Düşünüyorum bu adam nickini iksirci diye koymuş ama 1 level ne iksiri üretebilecek ayrıca tipide hiç ayarlanmamış.Adam o zaman dikkatimi çekti zaten sonrasında ne zaman mısır çarşısına girsem bu adamı görmeye başladım.Tabi ki bu adam ne ayak diye merak ediyoruz haliyle.Gece beşte felan her zaman orda yerinde en ufak bir değişiklik bile yok.
Sonrasında ise Logitek dikkatimi çekti İksirciii'den tek farkı nickiydi.Daha sonrada sizlerin demesiyle Duckers'ı farkettim yine tek farkı nicki.
Şimdi gelelim,bu karakterlerin biri bankayı,biri mısır çarşısını,biri de yeraltını mesken tutmuş.Bu üç karakterin tipide aynı yani tip ayarlamayla hiç uğraşılmamış.Karakterler cevap yazmıyor,karakterlerin alışverişleri kapalı.Karakterlerin koordinatında en ufak bir değişiklik yok arkadaşın aldığı ekran görüntüsünden zaten anlaşılmakta.Bu arada bu karakterler gibi bir karakter daha farkettim metordaki kraterde Kasssaaa nickli biri.
Karakterlerin nickleri tam saçmalık aslında iksirciii ve kasssaaa tamam klasik nicklerden ama Logitek ve duckers ünlü markalardan araklanmış gibi.Ayrıca logitek diye bir nakliyat firması varmış bu logitekten kasıt oyuncu ekipmanı üreten firmanın okunuşumudur yoksa nakliyat şirketimidir nickler tam saçmalık yani.
Peki bu karakterler kime ait derseniz kendi düşüncem bir sponsorluk girişimi olduğunu asla düşünmüyorum.Oyuncuların gözlem yapabileceği karakterler olmasına biraz ihtimal veriyorum ama hiç değilse karakterler klana felan sokulabilirdi.İki ihtimal üstünde duruyorum karakterler ya developerlara ait ya da ağır işsiz dikkat çekmek istiyen birine ait.
Ayrıca diğer sunucuların hepsine göz atma fırsatım olmadı ama diğer sunucularda böyle bir şeye rastlamadım.Bir ek daha karakterler sunucu güncellemesinde sonra direk oyuna girmiyorlar.
Karakterlere son lafım size bulacağğmm oğlum.
Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia »

holdede Madensatılık diye var :kissing: yinede benim tahminim yönetime ait olduğu 24 saat öylece bekliyorlar
Kullanıcı avatarı
W0IkaN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Babylon

Mesaj gönderen W0IkaN »

o karakterler ağır işsizin birine aittir ellemeyin takılsın :D
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Bu karakterler gün geçtikçe daha da fazlalaşıyor. Zaten oyuna 10 denemede anca giriyoruz birde bu karakterler işgal ediyor.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »